Skocz do zawartości

E-NBA TOP 25 2000-2024 Komentarze


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, shadowy86 napisał(a):

A znasz takiego zawodnika z extra kreacją i super obroną, który zdobywa mniej niż te 15 pkt na mecz w karierze a jest poważnie rozważany do tytułu tego najlepszego gracza ćwierćwiecza?

do tytułu najlepszego nie, ale top10 luźno będzie Nash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ci oddający tak chętnie głosy na Tima mają świadomość, że ten jego tytuł z 99' się nie liczy i pamiętają też, że w tym ostatnim jego rola była już sporo inna.

U mnie był więc tylko dylemat czy dać na trzecim Joka czy Shaqa ale ostatecznie postawiłem na Serba, bo mimo oczywistych gorszych wyników drużynowych w takich rankingach liczy się jednak bardziej indywidualny skill i Jok jest tu zdecydowanie bardziej kompletnym graczem z mniejszą ilością luk w swojej grze niż Shaq bazujący głównie na czystym atletyźmie. No i tych statuetek MVP Serb nie wygrał przez przypadek i ma za sobą serię kilku naprawdę dominujących RS.

Kobe wiadomo - przereklamowany, dlatego stawianie go tutaj w top 3 przez niektórych w ogóle mnie nie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron nr 1 jak dla mnie easy wybór. Całkowicie zdominował konferencję wschodnią przez lata.

Curry najlepszy strzelec wszechczasów. 73-9 pod jego wodzą. Zrewolucjonizował koszykówkę. Mimo braku sympatii doceniam.

Shaq - w swoim prime zdominował ligę do tego stopnia że NBA musiało zmienić przepisy.

Zastanawiałem się nad Duncanem, ale jednak panowie wyżej wymienieni, indywidualnie siali większy rozpierdol. No i jak iść za ciosem to jednak następny Jokic a dopiero później Duncan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Kobe wiadomo - przereklamowany, dlatego stawianie go tutaj w top 3 przez niektórych w ogóle mnie nie dziwi.

2 razy b2b2b finały to jest to przereklamowanie? A w TOP3 masz Jokica od pykania w RSie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, airmax napisał(a):

2 razy b2b2b finały to jest to przereklamowanie? A w TOP3 masz Jokica od pykania w RSie :) 

Plus należy dodac, ze Kobe czesto byl w tych Shaqowych Lakers 1A, 1B z Shaqiem, a nie jak hejterzy Bryanta chcieliby to widziec, zdobywal tytuly na jego plecach.

A potem Gasola ;)

3 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Mam nadzieję, że ci oddający tak chętnie głosy na Tima mają świadomość, że ten jego tytuł z 99' się nie liczy i pamiętają też, że w tym ostatnim jego rola była już sporo inna.

U mnie był więc tylko dylemat czy dać na trzecim Joka czy Shaqa

Duncan jest na innej planecie jesli chodzi o longevity niz Shaq, takze kiepski argument walac w jednego, stawiajac na drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

Duncan jest na innej planecie jesli chodzi o longevity niz Shaq, takze kiepski argument walac w jednego, stawiajac na drugiego.

Z Duncanem to najśmieszniejszy argument ze tytuł 99’ się nie wlicza, to nic że dorzucił później jeszcze 4 będąc jakimś perpetuum mobile w defensywie, będąc b2b RS MVP. Wyżej jest Jokic bo tak. Ale to Kobe przereklamowany :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, julekstep napisał(a):

Jokic to grajek do - hehe - pykania sobie w RS

Jezu jaki 2018 vibe

Lezka sie zakrecila w oku dla jego

jakby to przemyśleć, możesz mieć rację, przecież od tego czasu Jokic dwa razy przeszedł 2 rundę 👍

swoją drogą to nawet pocieszne jak naciągnąłeś ten 2018, żeby każda jedna seria Jokicowi się zaliczyła :D już pomijam, że raczej nikt nie wymagał, żeby (stan na 2018 rok) 3 roczniak z drugiej rundy draftu rozwalał serie w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, airmax napisał(a):

jakby to przemyśleć, możesz mieć rację, przecież od tego czasu Jokic dwa razy przeszedł 2 rundę 👍

swoją drogą to nawet pocieszne jak naciągnąłeś ten 2018, żeby każda jedna seria Jokicowi się zaliczyła :D już pomijam, że raczej nikt nie wymagał, żeby (stan na 2018 rok) 3 roczniak z drugiej rundy draftu rozwalał serie w PO

no naciągnąłem ten 2018 bo od kiedy Jok zagrał w PO to nikt poważny już nie pisze że to nie jest grajek na PO 🙃

 

dlatego dziękuję ci za brak powagi bo dajesz mi fajny nostalgiczny trip w tę brzydką niedzielę! 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

no naciągnąłem ten 2018 bo od kiedy Jok zagrał w PO to nikt poważny już nie pisze że to nie jest grajek na PO 🙃

mam nadzieję, że niczego sobie nie połamałeś przy okazji tego fikołka, bo w żadnym momencie nie napisałem, że Jokic to nie jest grajek na PO 🥲

to, że nie miał póki co farta do zdrowia Murraya, no cóż, takie życie. Faktem jest, że w PO, w porównaniu do innych wymienianych w TOPie zawodników Jokic wygrał dużo dużo mniej. A że pewnie się to zmieni w najbliższych latach, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, airmax napisał(a):

mam nadzieję, że niczego sobie nie połamałeś przy okazji tego fikołka, bo w żadnym momencie nie napisałem, że Jokic to nie jest grajek na PO 🥲

to, że nie miał póki co farta do zdrowia Murraya, no cóż, takie życie. Faktem jest, że w PO, w porównaniu do innych wymienianych w TOPie zawodników Jokic wygrał dużo dużo mniej. A że pewnie się to zmieni w najbliższych latach, to już inna sprawa.

ale co z tego że nie wygrał tyle co Kobe w PO skoro porównujemy graczy a nie drużyny - a jeśli chodzi o poziom sportowy w PO to podłoga Joka jest sufitem Kobego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

W sumie ciezko sie o jakies PO do Jokicia przyczepic. Mial on jakas slaba serie?

Patrzac na ruchy FO Nuggets, to chyba trzeba zaczac akcje #freejokic 

Kolejny starter utracony za frajer, a ci Ida po Westbrooka, lol.

To podobnie jak Spurs w beGM tylko że oni nie mają Jokica, ani Murraya ani nawet MPJ xD a odpuszczają graczy że skąpstwa 😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał(a):

mam nadzieję, że niczego sobie nie połamałeś przy okazji tego fikołka, bo w żadnym momencie nie napisałem, że Jokic to nie jest grajek na PO 🥲

czyli to:

23 godziny temu, airmax napisał(a):

2 razy b2b2b finały to jest to przereklamowanie? A w TOP3 masz Jokica od pykania w RSie :) 

miało oznaczać że Jokic jest i na RS i na PO? 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

ale co z tego że nie wygrał tyle co Kobe w PO skoro porównujemy graczy a nie drużyny - a jeśli chodzi o poziom sportowy w PO to podłoga Joka jest sufitem Kobego

No no juz bez takich tez, bo to niedocenianie Kobiego(spowodowane masowym przecenianiem przez lata), tez jest marne I ludzie zaczynaja robic z niego jakiegos Joe Johnsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.