Skocz do zawartości

E-NBA TOP 25 2000-2024 Komentarze


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, LAF napisał(a):

A kto nawalał posty o Jokiciu non stop tutaj ? 

wyjaśnienie ignazza w kwestii zbiórkowej (Jok vs Duncan) i pośmianie się z ludków którzy w 2024 nie ogarnęli że Jok jest świetnym PO-performerem to nawalanie tutaj non stop postów?

15 minut temu, LAF napisał(a):

W czym niby Jokic jest lepszy od KD ?

jest lepszy w graniu w koszykówkę

15 minut temu, LAF napisał(a):

Ma więcej mistrzostw ? Ja widzę dwa u KD

a jeszce zaraz dojdzie złoto z igrzysk! to już totalnie zamiecie wszelką argumentację! 🙃

 

ale nie martw się, Kevin nie przeczyta tego rankingu!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

wyjaśnienie ignazza w kwestii zbiórkowej (Jok vs Duncan) i pośmianie się z ludków którzy w 2024 nie ogarnęli że Jok jest świetnym PO-performerem to nawalanie tutaj non stop postów?

No tak, zbiera lepiej niż TD więc to słuszny argument aby być wysoko w rankingu. 
 

Jokic póki co nie osiągnął tyle co KD patrząc na całokształt aby być wyżej od niego. I to jest niepodważalny fakt. 
 

A jeżeli bazujemy na PO 2023 gdzie Jokic miał super to moja nominacja Devina słuszna bo mial podobne. 

A w poprzednim sezonie KD był lepszy w RS od Jokicia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał(a):

Jokic póki co nie osiągnął tyle co KD patrząc na całokształt aby być wyżej od niego. I to jest niepodważalny fakt. 

3x MVP , 1 mistrzostwo jako lider swojego zespołu vs 1x MVP, 0 mistrzostw jako lider swojego zespołu

więc polemizowałbym z tym niepodważalnym faktem

8 minut temu, LAF napisał(a):

A jeżeli bazujemy na PO 2023 gdzie Jokic miał super to moja nominacja Devina słuszna bo mial podobne. 

🙃

8 minut temu, LAF napisał(a):

A w poprzednim sezonie KD był lepszy w RS od Jokicia 

aha, dzięki za feedback! jeszcze przekonaj tych kasztanów od głosowań na MVP bo mnie kupiłeś argumentacją!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

3x MVP , 1 mistrzostwo jako lider swojego zespołu vs 1x MVP, 0 mistrzostw jako lider swojego zespołu

Można się spierać o 2017 rok, ale w 2018 roku Curry opuścił 31 spotkań w rs + zagrał nieco gorzej niż Durant w serii z Rockets oraz w finałach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal uważam że Duncan był lepszym zbierającym. Statystycznie na połowę kariery grał PF i Center zjadał mu zbiórki plus spurs od dekad grali tak aby zastawiać graczy ( a to jest element zbiórki) aby piłka szła od razu do rozgrywającego ( Parker) który napędzał atak lub Leonarda. Mimo wszystko tych klocków obok siebie miał sporo. Cyfry cyframi ale na moje lepszy gracz w tym rzemiośle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał(a):

3x MVP , 1 mistrzostwo jako lider swojego zespołu vs 1x MVP, 0 mistrzostw jako lider swojego zespołu

więc polemizowałbym z tym niepodważalnym faktem

35 minut temu, LAF napisał(a):

Możesz sobie żonglować takimi faktami , ale Ja też mogę sobie powybierać co wygodne mi. 
 

29 minut temu, julekstep napisał(a):

aha, dzięki za feedback! jeszcze przekonaj tych kasztanów od głosowań na MVP bo mnie kupiłeś argumentacją!

No a jak miałby niby być jak Phoenix bili się o uniknięcie Play - IN ? 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ignazz napisał(a):

Nadal uważam że Duncan był lepszym zbierającym. Statystycznie na połowę kariery grał PF i Center zjadał mu zbiórki plus spurs od dekad grali tak aby zastawiać graczy ( a to jest element zbiórki) aby piłka szła od razu do rozgrywającego ( Parker) który napędzał atak lub Leonarda. Mimo wszystko tych klocków obok siebie miał sporo. Cyfry cyframi ale na moje lepszy gracz w tym rzemiośle. 

wiem,

żeby ocena 'na Twoje oko' się zmieniła to Jok musiały założyć trykot Spurs :) 

15 minut temu, LAF napisał(a):

Możesz sobie żonglować takimi faktami , ale Ja też mogę sobie powybierać co wygodne mi. 

dzięki!

15 minut temu, LAF napisał(a):

No a jak miałby niby być jak Phoenix bili się o uniknięcie Play - IN ? 

miał rekord 49-33

Jok robił MVP mając rekord 47-35

 

i btw -> jak to możliwe że potężny MVP KD z potężnym side-kickiem Bookerem nie roznieśli ligi? 🤔

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Nie wiem czy nawet Carmelo Anthony nie powinien być bardziej stawiany wyżej. Jako lider lepsze sukcesy

Dobra, żarty żartami ale nie róbmy sobie jaj:)

Melo przez 13 sezonów jako lider dwa razy przeszedł pierwszą rundę. To tyle ile Pierce ugrał w dwa sezony - 2002 i 2003 a więc na długo przed przyjściem KG:)

Nie wspominając o tym, że przez 4 sezony z rzędu Anthony z Knicks nawet nie wchodził do PO

Jeśli dodamy do tego fatalną skuteczność rzutową Melo w playoffach, stopowanie ofensywy i słabą obronę to uzyskujemy obraz playoffowego cancera. Gdzie mu do Pierce'a?

Edytowane przez Mameluk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mameluk napisał(a):

To tyle ile Pierce ugrał w dwa sezony - 2002 i 2003 a więc na długo przed przyjściem KG:)

I jednocześnie o dwa więcej niż Pierce jako lider przez całą resztę kariery razem wziętej

 

1 godzinę temu, Mameluk napisał(a):

Nie wspominając o tym, że przez 4 sezony z rzędu Anthony z Knicks nawet nie wchodził do PO

 

Pierce tego na szczęście uniknął grając w historycznej konferencji, gdzie wchodził do PO z 36 winami

 

1 godzinę temu, Mameluk napisał(a):

Jeśli dodamy do tego fatalną skuteczność rzutową Melo w playoffach, stopowanie ofensywy i słabą obronę to uzyskujemy obraz playoffowego cancera. Gdzie mu do Pierce'a?

Pierce>Melo all day long, ale w kwestii top25 XXI wieku mają dwie cech wspólne - grają na SF i nie są w top25. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.