Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, P_M napisał(a):

No nie, +30-latkowie to wychowani na Ronaldo, Zidane, Figo, Rivaldo, Beckham i bardziej te roczniki gwiazd, nie CR7 czy Messi.
Także fałszywą alternatywę zaprezentowałeś.

Jestem 30+ latkiem. Jak Ronaldo miał najlepszy sezon to miałem z 6 lat?

Mój rocznik to Messi i Ronaldo zdecydowanie, Ci wymienieni przez Ciebie to tak pod 40 maja teraz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Jestem 30+ latkiem. Jak Ronaldo miał najlepszy sezon to miałem z 6 lat?

 

No ja też jestem +30latkiem i wychowalem sie wlasnie na tych wymienionych wyzej nazwiskach i latach Ms 98 eu00 mś 02. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

No nie, +30-latkowie to wychowani na Ronaldo, Zidane, Figo, Rivaldo, Beckham i bardziej te roczniki gwiazd, nie CR7 czy Messi.
Także fałszywą alternatywę zaprezentowałeś.

Nastolatek, który w 2008 roku pałował do Ronaldo jest teraz mężczyzną w okolicach trzydziestki. Podobnie jak 10-letni kibic Ronaldinho, który wyzywał kibiców Realu w 2004 roku. 

Cytat

Ciężko powiedzieć, szczerze powiedziawszy, ale może faktycznie jakieś sporty walki, które będą charakteryzowały się szybkimi rozstrzygnięciami + będą miały fanbase młodej publiczności (mowa o walczących), żeby wzbudzić emocje i zaangażowanie. Utożsamianie z barwami klubowymi/krajowymi spada sukcesywnie, więc raczej to jakiś indywidualny sport musiałby być. Ogólnie wszystkie sporty "piłkowe" raczej trafią do lamusa prędzej czy później, a finalnie sport jako rozrywka może po prostu upaść, bo ludzie zamiast oglądać jak inni grają, mogą woleć sami iść pobiegać, pograć itd. naprawdę dużo opracowań jest na ten temat, może u nas jeszcze nie aż tak mocno widoczne, ale na świecie te zmiany na przestrzeni tych 10-lat będą tylko nabierać coraz szybszego tempa.

Myślałem, że bez problemu wymienisz tak ze trzy sporty skoro tak bardzo byłeś pewny swojej tezy. 😉

Piłka nożna oczywiście sporo zyskuje na tej całej otoczce (stąd np. oglądanie meczów Polaków na Euro przez wielu antysportowych ludzi), ale sama w sobie również się broni. Wynika to zapewne z tego, że jest mnóstwo wariantów rozegrania akcji - sam rzut rożny można przeprowadzić na więcej sposobów niż atak w siatkówce. ;] Do tego efektownie grające gwiazdy jak Maradona, Messi czy Ronaldo, które stały się w zasadzie częścią popkultury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Myślałem, że bez problemu wymienisz tak ze trzy sporty skoro tak bardzo byłeś pewny swojej tezy. 😉

Pewny jestem spadku z topu piłki nożnej, a co będzie nowym nr 1 to zupełnie inna kwestia, serio sporo userow na bakier z logiką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał(a):

Pewny jestem spadku z topu piłki nożnej, a co będzie nowym nr 1 to zupełnie inna kwestia, serio sporo userow na bakier z logiką :)

Ale na jakiej podstawie jesteś tego pewien?

W takiej Polsce Jordan miał rozpoznawalność na poziomie Michaela Jacksona, w siatkówce Polska jest dwukrotnym mistrzem świata, Iga Świątek jest #1 w całkiem popularnym tenisie. Pomimo tego te sporty nigdy nie były blisko piłki nożnej pod względem popularności. Nawet nasz fenomen socjologiczny Adam Małysz w swoim peaku nie zrobił oglądalności na poziomie meczów Polaków na Euro 2012 i Euro 2016 (tylko raz był blisko). 

Czyli widać, że nawet mocno sprzyjające okoliczności nie pozwoliły żadnemu sportowi zbliżyć się do kopanej. 

Popatrz ile masz kanałów na polskim Youtube o piłce - ze 30 pewnie się uzbiera. Czy o jakimś innym sporcie istnieją chociaż ze trzy kanały? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linette jest w takiej formie, najpierw ten turniej wygrany w Pradze, teraz ruska wyjaśniona, ze jej medal mnie nie zdziwi.

w finale w Pradze z Frech, która grała bardzo dobry turniej 6:2, 6:1, teraz z Andrejeva 6:3, 6:.4, a ruska też dopiero co wygrała turniej w Rumunii.

E:Teraz spojrzałem ze gra  zPaolini, ale przejebana drabinka.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest paskudny. Bo z jednej strony mocno podkreśla się że można robić wszystko, być kim się chce nawet lama jak ktoś ma taki kaprys, mocno akcentuje kwestie wolnościowe szczególnie jak się jest w mniejszości a jednocześnie każde słowo w dobie internetu rozkładane jest na czynniki pierwsze i za słowa najszybciej się wylatuje.  
 

Nie zmienia to faktu że dziadek chyba nie zauważył że żyje w innych czasach i dziwne że tak klapał bez zastanowienia się gdy zarabia właśnie kłapaniem. Umknęło mu że płacone ma za to że poprawnie się będzie wypowiadał zgodnie z ogólnymi zasadami. 
 

malo seksistowski komentarz ale na antenie o potężnym zasięgu musiał stać się dużo seksistowskim  komentarzem. 
 

Mogę tylko zgadywać ale wydaje mi się że tv bardzo mocno uczuliły dziennikarzy aby w dobie sportowego święta darowali sobie jakiekolwiek komentarze polityczne społeczne gospodarcze. I myślę że było to wpisane w kontrakty dlatego idą zawieszenia czy wyrzucenia. 
 

nie bronię stacji bo postępowanie z Babiarzem jest dla mnie nadreakcja ale strzelam że nie mógł tak swobodnie jechać na niektóre tematy bo tv takie ustawienia fabryczne zaproponowała każdemu kto jechał. 
 

a wracając do Australijek i ich długiej cieszynki to mimo wszystko poza przestarzałym podejściem seksistowskim ( tancerze z otwarcia zapewne dłużej się malowali niż niejedna pani ;) facet w tej doniosłej chwili złotego medalu trochę nie uszanował tematu głównego. Sportu. I sukcesu. 
 

jak to mówił Vincent Vega o masażu stóp żony Marcelusa. Jakiejś reakcji powinien się spodziewać ten podstarzały dziennikarz. Dobrze że go z okna nie wyrzucili na szklarnie bo by mu mowę odebrało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap tu niesprawiedliwość płci 

https://przegladsportowy.onet.pl/igrzyska-olimpijskie/paryz-2024/brazylijka-wyrzucona-z-igrzysk-wyszlo-na-jaw-jej-zachowanie/xkfyptf?utm_campaign=cb

 

Tv nie wiedziały przecież jaka będzie uroczystość otwarcia i nie ma to nic wspólnego z tym okólnikiem aby dziennikarze się nie zajmowali politykowaniem.  

Powtórzę ale tylko zgaduje z Babiarz dostał mocne zalecenia czego nie robić. I pewnie za to poleciał. 

Nie o poglądy tu chodzi tylko poruszaną tematykę. 

Z resztą co to za pomysł gdy grają Korea Pn Chiny czy inne Sudany i Kuby aby walić przekazy polityczne. 

Niezręczne 

I ta ostatnia wieczerza to też jest nauczka co wolno a co nie. 
Jeżeli artystycznie cokolwiek pokażesz nie mówiąc nic i nie tłumacząc to się możesz wybronić. Jak powiesz coś na antenie to nie masz odwrotu. I nawet tekst że to żart nie przejdzie. Czas przerzucić się na sztukę. Malowanie lub pantomima. 

Tylko politycy mogą brednie mówić bezkarnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.