Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, DRK napisał(a):

Babiarz już się nakomentował. Widocznie nie zrozumiał w jakiej telewizji pracuje. 

https://sport.interia.pl/paryz-2024/news-przemyslaw-babiarz-zawieszony-przez-tvp-jest-oficjalny-komun,nId,7725372

Ich tam zdrowo pogięło w TVP.

Despite the concept of unity that Lennon touched on with David Sheff, the song was also inspired by the communist movement. Lennon later confirmed that the similarities between his ideals set out in the song and Communism were indeed deliberate: “‘Imagine’, which says: ‘Imagine that there was no more religion, no more country, no more politics,’ is virtually the Communist Manifesto, even though I’m not particularly a Communist and I do not belong to any movement.”

 

A Babiarz ciekawie komentował ceremonię - był dobrze przygotowany merytorycznie, dużo ciekawostek. Dobrze się go słuchało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

Babiarz zawsze był c***owy. czekam aż sprywatyzują to ścierwo które obecnie jest w likwidacji 

Razi mnie troszkę brak zrozumienia tak podstawowej kwestii, jak istnienie "państwowej tv" niezależnie jaka by nie była. TV to nie wyrok, który musisz odsiedzieć, można nie oglądać, a tak dziwnie się zawsze składa, że najwięcej w sprawie tv mają do powiedzenia osoby, które tej tv w ogóle nie oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie czy utwór Imagine to oficjalny hymn igrzysk w znaczeniu Komitetu Olimpijskiego?

W sumie powinni zdjąć Prezesa TV bo pokazywali zbliżenia obscenicznych ruchów frekcyjnych Koncity Wurst 

Było to nieśmieszne i uraziło poprzez zarost kojarzący się z Jezusem moje uczucia religijne. 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo powinien polecieć prezes Zusu Francuskiego. Bo widziałem w pracy osobę która jest na chorobowym. 

Teraz, julekstep napisał(a):

tak w ogóle jaki jest sens śpiewania piosenki w której jest tekst 'Imagine there's no countries' na otwarciu imprezy polegającej na tym że kraje konkurują ze sobą w różnych dyscyplinach? 🙃

Unia Europejska mordo. Nie ma krajów. Jest monolit. A myślą przewodnią tych igrzysk jest Eu. 

Czekam kiedy dadzą tabele klasyfikacja medalowa EU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.