Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ale o czym ty piszesz? Nie chodzi o to że obniżyli poprzeczke tylko o to ze się zdecydowali na "dogrywkę".

Ja szanuje, Ty uważasz za jakis tam rodzaj frajerstwa.

To są podstawowe różnice światopoglądowe.

A na czym polega dogrywka przepraszam jak nie na obniżaniu poprzeczki?

W szachach jeżeli w turnieju w ostatnim meczu dwóch liderów gra że sobą to zwykle odklepuja berlinke, zgadzają się na remis i biorą dzielone 1 miejsce. 

Głównie dlatego, że całe życie trenują mózg a nie łydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

A na czym polega dogrywka przepraszam jak nie na obniżaniu poprzeczki?

W szachach jeżeli w turnieju w ostatnim meczu dwóch liderów gra że sobą to zwykle odklepuja berlinke, zgadzają się na remis i biorą dzielone 1 miejsce. 

Głównie dlatego, że całe życie trenują mózg a nie łydki.

Porownujesz jakis gowno turniej szachowy z finalem Olimpijskim? 

W sumie tez trenujesz łydki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tia :) Błędna decyzja co do faulu Jrue jest dowodem na to, że James nie był spóźniony :)

James imho stał już w poprawnej pozycji nie było ruchu do przodu w momencie kontaktu z Francuzem, a błędna decyzja co do faulu Jrue nie jest dowodem na ten pierwszy, tylko podkreśleniem błędnego sędziowania w obu sytuacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ty nie zalapales, że im większa stawka tym większym kretynem jesteś jeśli z niej rezygnujesz? Bez żadnej rekompensaty? 

No to jest Twoje zdanie, tak jak napisalem Ty to uwazasz za jakis rodzaj frajerstwa, ja nie.

Różnimy się bardzo w postrzeganiu świata, Ty jesteś stworzony do Polityki ja mam inne wartości ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

James imho stał już w poprawnej pozycji nie było ruchu do przodu w momencie kontaktu z Francuzem, a błędna decyzja co do faulu Jrue nie jest dowodem na ten pierwszy, tylko podkreśleniem błędnego sędziowania w obu sytuacjach. 

Tak naprawdę sporo sposterowanych w NBA zajęło już swoją pozycję w obronie, a mimo to, w imię show, nie gwizdane były ofensy. Tu imo taka akcja 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Tak naprawdę sporo sposterowanych w NBA zajęło już swoją pozycję w obronie, a mimo to, w imię show, nie gwizdane były ofensy. Tu imo taka akcja 50/50.

No tutaj LBJ stał lepiej niż Nash w slynnym dunku Kobego nad nim, ale teraz to już inna dyskusja niż początkowe bez kontekstu osadzone skomentowanie postera nad LBJ;) 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w zeszłym roku na mistrzostwach świata w lekkiej atletyce w skoku o tyczce kobiet była taka sama sytuacja i wtedy pojawiało się wiele komentarzy, że to nie jest z duchem sportu. Wiadomo, że i były komentarze popierające, ale chyba większość była negatywna. A że jedną z uczestniczek tamtych wydarzeń była Amerykanka, więc nie dziwię się jej rodakowi, że chciał walczyć dalej. 

Jak dla mnie to trudna decyzja i każdy może ją popierać lub nie, ale ja mimo wszystko wole rywalizację do końca, tak jak jest w biegach gdzie mierzą tysięczne sekundy w przeciwieństwie do pływania.

Co do wydarzeń z Tamberim i Bershimem to akurat niezbyt się tym interesowałem.

8 minut temu, RappaR napisał(a):

5 metrów ode mnie Julia udzielała dwa wywiady po walce i po odebraniu medalu, ale nic się nie dało uszlyszec. Wiecie na jakiej transmisji to szło i gdzie można ogarnąć powtórkę by zobaczyć?

Widziałem że wywiady były dla Eurosportu na pewno więc jakieś ich kanały może Max lub Player, pewnie też coś dadzą w programach podsumowujących. A zresztą zapewne TVP też z nią rozmawiała, więc gdzieś na ich mediach może coś być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RappaR napisał(a):

Chiny mogą wygrać w klasyfikacji medalowej, ładnie nabijają boksem kobiet 

W ogóle to chyba pierwszy raz w historii, kiedy żaden europejski kraj nie jest w top4 klasyfikacji medalowej 

Tak swoją drogą Chiny mogą wygrać, a z tego co ja oglądam i mnie interesuje poza startami Polaków, to Amerykanie zgarniają wiele medali pływanie, lekkoatletyka(tutaj ogromna dominacja w tym roku), gry zespołowe, a Chińczycy wygrywają w sportach, których prawie nie oglądam. Nawet w zespołowych wygrali chyba w hokeju na trawie, którego w tv nie widziałem ani sekundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Obaj w sportowym pojedynku wywalczyli złoto, ale postanowili zmierzyć się w starciu o to, który z nich je straci, nic przy tym nie zyskując. Nie wiem tylko co w tym sportowego.

Postanowili zmierzyć się o to, który z nich jest lepszy i zasługuje na złoto. 

Idąc Twoim i Steve'a tokiem rozumowania. Jest finał MŚ w piłce nożnej. Brazylia Włochy. 5 serii rzutów karnych nie wyłania zwycięzcy. Jak to mało, niech będzie, że 11 serii nie wyłoniło zwycięzcy i przed seria gdzie mieli ponownie zawodnicy strzelać karne dogadali się i przestały drużyny strzelać domagając się zakończenia meczu i ogłoszenia obu drużyn mistrzami świata.  

Zero ducha sportu. 

Frajerstwem jest sportowa rywalizacja? Niektórzy też tak nazwą, jak nie ukradniesz czegoś gdy nikt nie widzi i nie ma żadnego ryzyka. Tylko frajer nie wykorzystałby okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Tak swoją drogą Chiny mogą wygrać, a z tego co ja oglądam i mnie interesuje poza startami Polaków, to Amerykanie zgarniają wiele medali pływanie, lekkoatletyka(tutaj ogromna dominacja w tym roku), gry zespołowe, a Chińczycy wygrywają w sportach, których prawie nie oglądam. Nawet w zespołowych wygrali chyba w hokeju na trawie, którego w tv nie widziałem ani sekundy. 

Jak liczyć co oglądałem, to Uzbecy wygrywaj mając 5xzloto, Francja druga z medalem Rinera i siatkarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.