Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Szabla napisał(a):

Szacun dla Amerykanina i Nowozelandczyka, że nie zrobili jak pały z Włoch i Kataru 3 lata temu i nie przyznali sobie złota, tylko w sportowy sposób rostrzygnęli rywalizację między sobą. 

Obaj w sportowym pojedynku wywalczyli złoto, ale postanowili zmierzyć się w starciu o to, który z nich je straci, nic przy tym nie zyskując. Nie wiem tylko co w tym sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, fluber napisał(a):

Obaj w sportowym pojedynku wywalczyli złoto, ale postanowili zmierzyć się w starciu o to, który z nich je straci, nic przy tym nie zyskując. Nie wiem tylko co w tym sportowego.

Chcesz byc najlepszy, proste. Po to trenujesz, poswiecasz zycie etc.

W sumie Twoj punkt widzenia mnie nie dziwi vide Twoj ostatni transfer ;)

Najczystsze wspolzawodnictwo i tych 2 kolesi to dla mnie kozaki.

Napewno zapamiętam to z tych igrzysk.

Edit:

Ta arena gdzie jest taekwondo zajebista

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Chcesz byc najlepszy, proste. Po to trenujesz, poswiecasz zycie etc.

W sumie Twoj punkt widzenia mnie nie dziwi vide Twoj ostatni transfer ;)

Najczystsze wspolzawodnictwo i tych 2 kolesi to dla mnie kozaki.

Napewno zapamiętam to z tych igrzysk.

 

Obaj mogli być najlepsi. Osiągnęli to w pełnowymiarowym konkursie, ale jeżeli uważasz, że skakanie do nagłej śmierci na niższych wysokościach jest bardziej miarodajnym współzawodnictwem i sposobem określenia kto jest najlepszy, to ok. 

A co do transferu, to czy medalistom trójskoku jakoś umniejsza fakt, że wszyscy są kubanczykami, choć udają, że nie są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Obaj mogli być najlepsi. Osiągnęli to w pełnowymiarowym konkursie, ale jeżeli uważasz, że skakanie do nagłej śmierci na niższych wysokościach jest bardziej miarodajnym współzawodnictwem i sposobem określenia kto jest najlepszy, to ok. 

A co do transferu, to czy medalistom trójskoku jakoś umniejsza fakt, że wszyscy są kubanczykami, choć udają, że nie są?

Oni nie chcieli dzielić tego tytułu bo w przecieienstwie do Ciebie nie kalkulują wiem że Tobie nie miesci się to w głowie i serio rozumiem, jesteś kim jesteś.

Nie wiem, nieogladalem 3skoku.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, szogo napisał(a):

Gdyby to był "Partyka" (tak miał wtedy jebane przewyższenie) to byśmy tak nie pierdolili. Jak dają to bierzesz złoto i nie pierdolisz. Złoto będzie zapamiętane.

a pomyśleć, że w 96 Partyka zrobił rekord polski 2,38m a teraz 2,36 dało złoto... zawsze gościa lubiłem, szkoda że tylko z srebrem i brązem i skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

Oni nie chcieli dzielić tego tytułu bo w przecieienstwie do Ciebie nie kalkulują wiem że Tobie nie miesci się to w głowie i serio rozumiem, jesteś kim jesteś.

Nie wiem, nieogladalem 3skoku.

 

 

 

Ta na pewno teraz Amerykanin skacze ze szczęścia ze srebra, jak uczciwie wygrał złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

a pomyśleć, że w 96 Partyka zrobił rekord polski 2,38m a teraz 2,36 dało złoto... zawsze gościa lubiłem, szkoda że tylko z srebrem i brązem i skończył.

Nom, tam Austinowi wyszedl skok zycia plus mozliwe ze Sotomayor się juz wtedy szprycował.

1 minutę temu, steve napisał(a):

Ta na pewno teraz Amerykanin skacze ze szczęścia ze srebra, jak uczciwie wygrał złoto.

Wez se z fluberem przybij 5, po Twoich oststnich wypowiedziach wnioskuje ze jestescie siebie warci.

#marcuscamby 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beka będzie jak USA przez ten skok wzwyż przegra klasyfikację medalowa z Chinami.

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Nom, tam Austinowi wyszedl skok zycia plus mozliwe ze Sotomayor się juz wtedy szprycował.

Wez se z fluberem przybij 5, po Twoich oststnich wypowiedziach wnioskuje ze jestescie siebie warci.

#marcuscamby 

xD

Już tam widzę jakby odpuścił złoto kozaku

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Oni nie chcieli dzielić tego tytułu bo w przecieienstwie do Ciebie nie kalkulują wiem że Tobie nie miesci się to w głowie i serio rozumiem, jesteś kim jesteś.

Nie wiem, nieogladalem 3skoku.

Oni kalkulowali tyle, żeby drugi nie dostał złota. Nie dziwne, że tak to jara tutaj niektórych. I nawet jestem w stanie zrozumieć, że wam się to podoba, ale nie pierdolcie o sportowym rozstrzyganiu kto jest najlepszy w sytuacji kiedy w tym celu poprzeczka jest OBNIŻANA i zaliczył ja nawet koleś, który nie załapał się na podium.

Ja wierzę we współpracę ponad podziałami, która daje efekt synergii a za sportowa postawę uważam pracę nad tym, żeby się było najlepszym a nie kombinowanie na niższej poprzeczce żeby drugi miał gorzej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Oni kalkulowali tyle, żeby drugi nie dostał złota. Nie dziwne, że tak to jara tutaj niektórych. I nawet jestem w stanie zrozumieć, że wam się to podoba, ale nie pierdolcie o sportowym rozstrzyganiu kto jest najlepszy w sytuacji kiedy w tym celu poprzeczka jest OBNIŻANA i zaliczył ja nawet koleś, który nie załapał się na podium.

Ja wierzę we współpracę ponad podziałami, która daje efekt synergii a za sportowa postawę uważam pracę nad tym, żeby się było najlepszym a nie kombinowanie na niższej poprzeczce żeby drugi miał gorzej niż ja.

Ale o czym ty piszesz? Nie chodzi o to że obniżyli poprzeczke tylko o to ze się zdecydowali na "dogrywkę".

Ja szanuje, Ty uważasz za jakis tam rodzaj frajerstwa.

To są podstawowe różnice światopoglądowe.

 

A co do zboldowanego tekstu to:

xDDDDDDDDDDD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Jak Chińczycy wygrają o jedno złoto klasyfikacje medalowa to będzie frajerem dekady. No ale czego się nie robi dla szacunu na dzielni.

Najlepsze jest to, że oni nie mogli nawet skoczyć 2.36 drugi raz, które wczesniej już przeciez zaliczyli i złoto dało 2.34. To jest wypaczenie, jak to jest po sportowemu to nie mam pytań, to ma tyle wspólnego ze sportem co Rysiu Forbrich.

I może tak być, bo przegrywają jednym zlotym

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.