Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

tbh wyniki polskich siatkarzy na IO vs kasa jaka jest od lat pakowana w ten sport (w porównaniu do innych krajów) to straszny wstyd

Nie no bez przesady, mamy bardzo dobre wyniki.

Ile byśmy kasy nie włożyli i tak wszystkiego nie wygramy, taki jest sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

tbh wyniki polskich siatkarzy na IO vs kasa jaka jest od lat pakowana w ten sport (w porównaniu do innych krajów) to straszny wstyd

No a tak się lubią ludzie przejechać po piłkarzach, gdzie sa wymagania, żebyśmy grali jak równy z równym z najlepszymi, a jaka kasę my ładujemy w nożna, a jaka Anglicy, Hiszpanie, Francuzi.

My tu powinniśmy dominować jak Zmarzlik w żużlu. Ale branie samych IO to też tak średnio uczciwe, MŚ złoto, złoto, srebro pod rząd, ME braz, braz, złoto pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Sewer napisał(a):

Nie no bez przesady, mamy bardzo dobre wyniki.

Ile byśmy kasy nie włożyli i tak wszystkiego nie wygramy, taki jest sport.

chodzi tylko o IO, które jednak są najważniejszą imprezą 'narodową' dla sportów drużynowych (które nie są piłką nożną :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

chodzi tylko o IO, które jednak są najważniejszą imprezą 'narodową' dla sportów drużynowych (które nie są piłką nożną :) )

A to mistrzostwa świata w siatkówce mniej znaczą od olimpiady? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, julekstep napisał(a):

chodzi tylko o IO, które jednak są najważniejszą imprezą 'narodową' dla sportów drużynowych (które nie są piłką nożną :) )

No ale to taki kiepski timing sobie wybrałeś na taki take jak zdobyliśmy medal drugi w historii po 48 latach. Jakbys to napisał 3 lata temu w Tokio, gdzie odpadliśmy 6 raz z rzędu w ćwierćfinale to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał(a):

No ale to taki kiepski timing sobie wybrałeś na taki take jak zdobyliśmy medal drugi w historii po 48 latach. Jakbys to napisał 3 lata temu w Tokio, gdzie odpadliśmy 6 raz z rzędu w ćwierćfinale to ok.

jinxowałem jak mogłem, niestety chłopaki nie wykorzystali

ZROBIŁEM CO W MOJEJ MOCY :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik do przewidzenia. Polski niedasizm, minimalizm i kult moralnego zwycięstwa. Polscy siatkarze nie postawili się. Mecz oddali juz po półfinale. Zadowolili się srebrnym medalem bo wiedzą że po ich powrocie do Polski na Okęciu znajdą się i tak setki frajerów co będą ich fetować jak zwycięzców. Ja kilka razy udało im się wyjść na dwupkt prowadzenie to zaraz trzęsły się nogi. W Polsce nie wychowuje się zwycięzców tylko wiecznych powstańców wciąż mocno zakompleksionych wobec zachodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, steve napisał(a):

No a tak się lubią ludzie przejechać po piłkarzach, gdzie sa wymagania, żebyśmy grali jak równy z równym z najlepszymi, a jaka kasę my ładujemy w nożna, a jaka Anglicy, Hiszpanie, Francuzi.

Kto niby wymaga od naszych kopaczy grania na poziomie Hiszpanii? 

Bo ja głównie widzę porównywania naszych z Austrią, Danią czy innym Marokiem (czyli średniakami, którzy wyciskają maksa ze swojego potencjału). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, DLT_Braddock napisał(a):

Wynik do przewidzenia. Polski niedasizm, minimalizm i kult moralnego zwycięstwa. Polscy siatkarze nie postawili się. Mecz oddali juz po półfinale. Zadowolili się srebrnym medalem bo wiedzą że po ich powrocie do Polski na Okęciu znajdą się i tak setki frajerów co będą ich fetować jak zwycięzców. Ja kilka razy udało im się wyjść na dwupkt prowadzenie to zaraz trzęsły się nogi. W Polsce nie wychowuje się zwycięzców tylko wiecznych powstańców wciąż mocno zakompleksionych wobec zachodu 

to prawda body language byl dramatyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Oczywiście. Prawie każdy kto uprawiał sport na jakimś tam naprawdę solidnym poziomie ci to powie.

Nie znam dużo osób uprawiających siatkówkę na solidnym poziomie.

Z ciekawości skąd Ty znasz takich ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz z rzędu Francja zloto, o tyle zaskoczenie, że oni huja grali przed IO, w grupie przegrali ze Slowenia, która ogralismy w QF, w swoim QF prawie odpadli z Niemcami, przegrywali 0:2.. od półfinału weszli na jakiś niebotyczny poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Wynik do przewidzenia. Polski niedasizm, minimalizm i kult moralnego zwycięstwa. Polscy siatkarze nie postawili się. Mecz oddali juz po półfinale. Zadowolili się srebrnym medalem bo wiedzą że po ich powrocie do Polski na Okęciu znajdą się i tak setki frajerów co będą ich fetować jak zwycięzców. Ja kilka razy udało im się wyjść na dwupkt prowadzenie to zaraz trzęsły się nogi. W Polsce nie wychowuje się zwycięzców tylko wiecznych powstańców wciąż mocno zakompleksionych wobec zachodu 

Obejrzałem trzeci set i k**** grali o zwycięstwo.

Ale no kto pisze, tutaj wiadomo czego się spodziewać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, julekstep napisał(a):

tbh wyniki polskich siatkarzy na IO vs kasa jaka jest od lat pakowana w ten sport (w porównaniu do innych krajów) to straszny wstyd

Jesteśmy w siatkówce podobną beką, co Anglicy w piłce nożnej. Mamy swoją Premier League, ale reprezentacyjnie jest tradycyjnie collapse.

Przynajmniej złamali tą barierę ćwierćfinału i jest medal, ale względem oczekiwań to wiadomo, że byliśmy głównym faworytem i celem był złoty medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.