Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, ignazz napisał(a):

Żużel prostszy. I tylko do 4 trzeba umieć liczyć. 

 

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Nie dziwie się. Koszykówka trochę trudna do ogarnięcia . Dużo niuansów , skomplikowane reguły. Najłatwiejsza do oglądania F1 jeżdżą sobie w kółko, przeważnie tak jak zaczną tak samo jest na mecie. Nic się nie dzieje, chyba że się wypierdolą to wtedy jest jakaś niewiadoma -przeżyje czy nie 

 

39 minut temu, ignazz napisał(a):

Żużel prostszy. I tylko do 4 trzeba umieć liczyć. 

No właśnie. W hokeju, czy w nożną do 10 wystarczy max. Więcej goli dla jednej drużyny pada na tyle rzadko, że można to za błąd statystyczny uznać. A w koszu. Aż 10 razy po 10. Albo i nawet więcej czasami. Kto to zliczy. Akcje za 2, za 3, za 1, 3+1. Pomieszanie z poplątaniem ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam że hokej jest prostszym sportem do ogarnięcia od koszykówki, i jeden i drugi nie ma że tak powiem ,,łatwego progu wejścia'' dla nowej osoby żeby dobrze zrozumieć co się dzieje - z naciskiem na zrozumieć a nie tylko oglądać i stwierdzić: o mamy bramkę, o mamy punkt.

Piłka nożna pod tym względem jest o niebo prostsza, raczej najprostsza dyscyplina zespołowa.

 

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

właśnie do mnie dotarło, że prawdopodobnie nie zdobędziemy żadnego medalu indywidualnie jeśli chodzi o facetów

co to ma być

W zapasach w stylu wolnym jakiś koleś wygrał 1/8 i walczy o strefę medalową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

właśnie do mnie dotarło, że prawdopodobnie nie zdobędziemy żadnego medalu indywidualnie jeśli chodzi o facetów

co to ma być

Obczaj po forumowiczach jak wyglądają i będziesz wiedział kondycję polskiego sportu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Piesiewicz powiedział, że na koniec IO będziemy mieli 13-14 medali, czyli odliczając pewniaki w boksie i siatce, czeka nas jeszcze 5-6 wzruszających momentów

ma typ swój świat trzeba mu oddać

Liczy z paraolimpiadą a tam jesteśmy mocni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Piesiewicz powiedział, że na koniec IO będziemy mieli 13-14 medali, czyli odliczając pewniaki w boksie i siatce, czeka nas jeszcze 5-6 wzruszających momentów

ma typ swój świat trzeba mu oddać

W samej siatkówce tyle będzie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu trochę, ale muszę o coś zapytać. @RappaR warto było kibicować naszym dziewczynom w boksie, wierzyć w nie, zamiast totalnie olać? ;)

Szeremeta robi show, tańczy sobie w ringu, że człowiekowi samemu aż nogi chodzą w czasie oglądania walki. Mega to się ogląda. Szkoda jeszcze, że tę blondynę Elkę trochę przekręcili w 1/4, bo mógł/powinien być drugi medal, a może i drugi finał olimpijski. 

Trener Tomasz Dylak, warto zapamiętać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Nie było mnie tu trochę, ale muszę o coś zapytać. @RappaR warto było kibicować naszym dziewczynom w boksie, wierzyć w nie, zamiast totalnie olać? ;)

Szeremeta robi show, tańczy sobie w ringu, że człowiekowi samemu aż nogi chodzą w czasie oglądania walki. Mega to się ogląda. Szkoda jeszcze, że tę blondynę Elkę trochę przekręcili w 1/4, bo mógł/powinien być drugi medal, a może i drugi finał olimpijski. 

Trener Tomasz Dylak, warto zapamiętać.

Obejrzałem dwie walki w boksie damskim(półfinał Julii i teraz na żywo 51kg)

Dalej mi się nie podoba damski boks i nie jestem jego fanem i nie będę go oglądał i się nim interesował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.