Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Podstawowe pytanie brzmi: po co wpuszczali kamerę do szatni? Co w szatni, to w szatni, a nie przed kamerą muszą takie farmazony opowiadać.

Nie wpuszczali, ta kamera tam po prostu jest. Ustawione pod "Łączy nas piłka" i ten cały kanał. Zieliński wygląda jakby czytał z kartki, Lewy też dostał regułkę do nauczenia, ale zapamiętał co ma gadać, w końcu magister.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2024 o 17:46, memento1984 napisał(a):

1700pln/3dni to nie moze byc "dobry" hotel. w Paryzu bez sensu jest napewno przeplacac za 4* (wiekszosci nie odroznisz od 3*).

podrozujesz sam albo +1, krotki wyjazd, wiekszosc napewno chcesz spedzic chodzac/zwiedzajac, ceny spadaja do normalnych, tuz po duzym wydarzeniu sportowym. osobiscie to bym bral w takiej sytuacji najlepiej wygladajacy (3*?) w okolicach Luxembourg Gardens. Okolica RG to zadupie i spedzisz 40min w taxi/uberze w jedna strone zeby dojechac do tego, co chcesz tam tak naprawde zobaczyc.

Tamto wszystko mi wykupili teraz na ostatnia chwile wziąłem 2150 zł za trzy dni ze śniadaniem 3 gwiazdki w 14 dzielnicy i jak patrzę to spokojnie mogę dojść do centrum z buta po lepszym spacerze(nie licząc metra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

dla mnie jest jedno wytłumaczenie -> w tym środowisku takie przemowy są standardowe lub nawet ta była lepsza i jeszcze bardziej motywująca.

wiesz, może dla nas dla plebsu "jazda z k****mi" lub " napierdalamy się" działa motywująco ale dla ELITY która ma miliony na kontach i obraca się wśród celebrytów takie przemowy nie działają, są faux pax, patologiczne, śmieszne itp itd 

np. wiem z opowieści i to na 100% że w jednej z drużyn z PLK która zdobyła mistrza w koszykówce motywujące przed meczem była wspólna modlitwa a byli ludzie z różnych państwa, kolorów skóry, religii 

efekt jest taki że piłkarze zagrali tak jak przemowa robercika a siatkarze jak przemowa Fornala :D 

Zobacz jak nasze elity wypowiadają się z udziałem kamer, a jak na tych wszystkich podsłuchowych taśmach prawdy :) Jak nie ma w zdaniu 3x k i ch, to nie ma przekazu :)

10 minut temu, matek napisał(a):

Nie wpuszczali, ta kamera tam po prostu jest. Ustawione pod "Łączy nas piłka" i ten cały kanał. Zieliński wygląda jakby czytał z kartki, Lewy też dostał regułkę do nauczenia, ale zapamiętał co ma gadać, w końcu magister.

Wiadomo, że Laczynaspilka nagrywa ten szajs, ale co oni mieli zrobić, jak postawili ich w takiej sytuacji? Ani przeklnąć ani w nosie podłubać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Tamto wszystko mi wykupili teraz na ostatnia chwile wziąłem 2150 zł za trzy dni ze śniadaniem 3 gwiazdki w 14 dzielnicy i jak patrzę to spokojnie mogę dojść do centrum z buta po lepszym spacerze(nie licząc metra)

zobacz ta lokalna aplikacje rowerowa, velib? 3 dniowy pass za 20euro. masa stacji, mozesz wszedzie ten rower zostawic bez problemu a pozniej wziac nastepny (45-60min na jedna "ride").

https://www.velib-metropole.fr/en/offers#pass

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, karl napisał(a):

Czy tez odnosicie wrazenie, ze Francja w druzynowych praktycznie wszedzie (mezczyzni czy kobiety) dochodzi do finalu? Czy oni na wczesniejszych igrzyskach tez mieli takie wystepy, czy to kwestia home court advantage?

Mnie naszła taka myśl ze cały świat kocha gry zespołowe ale w tych grach zawsze kręci się największe walki. I tak jest często z gospodarzami. W sumie po przekrętach naturalne zachowanie to olać to. Niestety sporty masowe mają się zawsze dobrze. 

Przy całej masie kontaktów wydrukować łatwiej. 

I drukują. 

Lepsze walki to chyba tylko kiedyś boks i liczenie trafień. 

Odrzucam coś co mnie odrzuca czyli coś co tylko ustawić mogą sędziowie czyli jakieś oceny za styl w łyżwiarstwie figurowym. Tam jest patologia. 

Ale w zespołowych jest wsparcie gospodarzy. 

Te sporty napędzają zainteresowanie i tu zawsze dobrze jak gospodarze generują ruch. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, karl napisał(a):

Czy tez odnosicie wrazenie, ze Francja w druzynowych praktycznie wszedzie (mezczyzni czy kobiety) dochodzi do finalu? Czy oni na wczesniejszych igrzyskach tez mieli takie wystepy, czy to kwestia home court advantage?

Oni mieli sporo dobrych drużyn. Siatkarze, w ręcznej zarówno kobiety i mężczyźni są dobrzy. Piłkarze też zawsze byli faworytami, koszykarze też zawsze walczą o medale. W zasadzie to tylko siatkarki nie należą do czołówki i to akurat się potwierdziło. Piłkarki też raczej średni poziom.

Plus dochodzą oczywiście własne hale, ale nie jakoś szczególnie chyba poprawiają szanse, bo ręczni np zawiedli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam i nie przepadam za koszem (co ja robię tu, uu...), ale to, co Amerykanie wywinęli w 4. kwarcie to szok. Nie spodziewałem się, że odrobią, zwłaszcza jak w 3. kwarcie po dojściu na 5 czy tam 6 punktów wypuścili ten kontakt z rąk. 

Szkoda trochę Serbów. Sport bywa okrutny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Szabla napisał(a):

Nie oglądam i nie przepadam za koszem (co ja robię tu, uu...), ale to, co Amerykanie wywinęli w 4. kwarcie to szok. Nie spodziewałem się, że odrobią, zwłaszcza jak w 3. kwarcie po dojściu na 5 czy tam 6 punktów wypuścili ten kontakt z rąk. 

Szkoda trochę Serbów. Sport bywa okrutny. 

 

Serio co tu robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kubbas napisał(a):

jeszcze dorosniesz do najlepszego sportu na swiecie

Nie sądzę. Edit: o ile masz kosza na myśli ;)

 

9 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Serio co tu robisz?

Hokej. Na e-NBA jest jedyne sensowne (sub)forum o hokeju. 

No i w kilku innych tematach coś się dzieje, więc sobie czytam. 

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ignazz napisał(a):

Mnie naszła taka myśl ze cały świat kocha gry zespołowe ale w tych grach zawsze kręci się największe walki

Nie oglądasz boksu?

26 minut temu, ignazz napisał(a):

Subforum hokeja jakoś nie widzę aktywnego i chyba tylko NHL w sumie. Jeżeli nie ma lepszej alternatywy to beka. 

Fora wyginęły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NHL mi chodzi. 

Bardziej aktywnego nie znam, choć przyznam się, że nie szukałem specjalnie. A że są tu w dziale NHL spoko ludziska (nie chce wymieniać nicków, by kogoś nie pominąć), to czemu mam nie zostać na eNBA?

A że i w innych niektórych działach nie związanych ze sportem, w innych trochę więcej, spoko się czyta, tak i oto na forum o NBA jest gość nie przepadający za koszem :)

Ale uwierzcie da się z tym żyć. Nawet nie wiedzieliście, że jest tu ktoś, kto kosza nie lubi zanim coming outu nie dokonałem. O braku sympatii do kosza piszę oczywiście:)

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się. Koszykówka trochę trudna do ogarnięcia . Dużo niuansów , skomplikowane reguły. Najłatwiejsza do oglądania F1 jeżdżą sobie w kółko, przeważnie tak jak zaczną tak samo jest na mecie. Nic się nie dzieje, chyba że się wypierdolą to wtedy jest jakaś niewiadoma -przeżyje czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.