Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

i tak sie to wlasnie robi

siatkarze napierdalamy sie

Szeremeta tanczaca, robiaca showboating

bawiaca sie tym sportem jednoczesnie z celami w glowie

a nie nasi pilkarze wychodzacy za kare, a po przegranej dzien pozniej wstawiajacy z usmiechem zdjecia z wakacji

ha k**** tfu

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Nic nie muszę. O ile rozumiem, że masz wybujałe ego i jesteś niesamowicie arogancki z racji tego, co największego w życiu osiągnąłeś - zamieszkania w Niemczech, to jest dalej dużo za mało by móc mi cokolwiek rozkazać, tak jak na co dzień Ci to polecenia wydaje Hans. 

Ciągle odnosisz się do mieszkania w Niemczech i w bardzo prosty oraz sztampowy sposób starasz się to wpleść w każdą wymianę zdań, choćby nie miało to żadnego związku z tematem wyżej wspomnianej wymiany zdań. Trochę to nudne i płaskie intelektualnie. Sporo czytasz, więc myślę, że stać cię na coś bardziej lotnego.

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

 

Szeremeta tanczaca, robiaca showboating

bawiaca sie tym sportem jednoczesnie z celami w glowie

 

Jak Roy Jones Jr. :) Bez gardy.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Ciągle odnosisz się do mieszkania w Niemczech i w bardzo prosty oraz sztampowy sposób starasz się to wpleść w każdą wymianę zdań, choćby nie miało to żadnego związku z tematem wyżej wspomnianej wymiany zdań. Trochę to nudne i płaskie intelektualnie. Sporo czytasz, więc myślę, że stać cię na coś bardziej lotnego.

Masz rację, powinienem wysilić się na coś górnolotnego, dowcipnego, acz wyrafinowanego.

Hmmm, na przykład na:

”masz niedojebanie mózgowe”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ignazz napisał(a):

Teraz zauważyłem że gdyby nie męska czwórka na wodzie to medale dostajemy tylko od naszych Pań. Panowie mogą się zrehabilitowac w zespołowym ale licząc na sztuki słabo. 

Odpowiem za Rappara, konkurencja i poziom w męskim sporcie jest wyższa, więc trudniej Panom zdobyć medale ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ignazz napisał(a):

Teraz zauważyłem że gdyby nie męska czwórka na wodzie to medale dostajemy tylko od naszych Pań. Panowie mogą się zrehabilitowac w zespołowym ale licząc na sztuki słabo. 

Na razie jest 2 męskie i 6 kobiecych licząc też te finałowe. Jeszcze z szans to też więcej chyba kobiecych pozostało niż męskich.  Ogólnie myślę że 10 powinniśmy przekroczyć.

14 z Tokio raczej nie pobijemy, chociaż jeśli w kajakach dobrze pójdzie to może być blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, P_M napisał(a):

Odpowiem za Rappara, konkurencja i poziom w męskim sporcie jest wyższa, więc trudniej Panom zdobyć medale ;) 

Nie tylko konkurencja i poziom, bardziej brak równouprawnienia, a przede wszystkim to, że mężczyźni są dyskryminowani i prześladowani przez kobiety. Pracują dłużej, żyją krócej, wykonując bardziej niebezpieczne i cięższe zawody, giną częściej w wypadkach komunikacyjnych i w wyniku utonięć, popełniają więcej samobójstw, muszą spierdalać przed wojskiem ,bo kobiety wymyśliły pobór i tak dalej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Podstawowe pytanie brzmi: po co wpuszczali kamerę do szatni? Co w szatni, to w szatni, a nie przed kamerą muszą takie farmazony opowiadać.

dla mnie jest jedno wytłumaczenie -> w tym środowisku takie przemowy są standardowe lub nawet ta była lepsza i jeszcze bardziej motywująca.

wiesz, może dla nas dla plebsu "jazda z k****mi" lub " napierdalamy się" działa motywująco ale dla ELITY która ma miliony na kontach i obraca się wśród celebrytów takie przemowy nie działają, są faux pax, patologiczne, śmieszne itp itd 

np. wiem z opowieści i to na 100% że w jednej z drużyn z PLK która zdobyła mistrza w koszykówce motywujące przed meczem była wspólna modlitwa a byli ludzie z różnych państwa, kolorów skóry, religii 

efekt jest taki że piłkarze zagrali tak jak przemowa robercika a siatkarze jak przemowa Fornala :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Podstawowe pytanie brzmi: po co wpuszczali kamerę do szatni? Co w szatni, to w szatni, a nie przed kamerą muszą takie farmazony opowiadać.

Przecież to jest zaaranżowane, bardziej niż "wpuścili" to zaprosili kamery do szatni, żeby wygłosić zredagowane mowy motywacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Teraz zauważyłem że gdyby nie męska czwórka na wodzie to medale dostajemy tylko od naszych Pań. Panowie mogą się zrehabilitowac w zespołowym ale licząc na sztuki słabo. 

A były takie olimpiady, że mezczyzni brali zdecydowana większość. Atlanta 7 złotych 🥇 w tym 6 to mężczyźni.

Na tych samych Igrzyskach zdobyliśmy 3 złote w zapasach, teraz nie so pomyślenia.

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

ahahahhahahahah ja pi****le orzełek w serduszku 

Nie ma to jak porównywać 3 sekundy w trakcie meczu, a mowę przedmeczową xD Tam Probierz powinien motywować zreszta 

Grbic do nich pierdoli po angielsku na przerwach, to musiał Fornal to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.