Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

Może zabrzmi to zle w kontekście ostatnich wydarzeń, ale Szeremeta ma jaja! Super walka, tylko ten komentarz  (jakby panowie Pindera& co. urodzili się na Filipinach), z którego wynikało, że tamta lepsza cały czas.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem walkę w sumie przypadkiem(liczyłem już waga ciężka będzie) i jestem zdzwiony, bo pierwszy raz widziałem taką radość z walki. Nie wiem czy wynika to z samej Julii czy tego, że te ciosy jednak nie ważą tyle co normalne(jednak ciężko się cieszyć walką i bawić, kiedy każdy cios może Ciebie skończyć czy nawet okaleczyć trwale). 

Widziałem bez komentarza z HBO to nie wiem co gadał Pindera, ale jednak 2:1. 

I boks kobiecy nigdy nie będzie miał mocnej pozycji, oglądam dla porównania wagę ciężką i jednak różnica i poziomu, i emocji jest ogromna.

Dominacja Uzbeków jest ogromna, a Jabol(ov) powinien mieć honorowe polskie obywatelstwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Obejrzałem walkę w sumie przypadkiem(liczyłem już waga ciężka będzie) i jestem zdzwiony, bo pierwszy raz widziałem taką radość z walki. Nie wiem czy wynika to z samej Julii czy tego, że te ciosy jednak nie ważą tyle co normalne(jednak ciężko się cieszyć walką i bawić, kiedy każdy cios może Ciebie skończyć czy nawet okaleczyć trwale). 

Widziałem bez komentarza z HBO to nie wiem co gadał Pindera, ale jednak 2:1. 

I boks kobiecy nigdy nie będzie miał mocnej pozycji, oglądam dla porównania wagę ciężką i jednak różnica i poziomu, i emocji jest ogromna.

Dominacja Uzbeków jest ogromna, a Jabol(ov) powinien mieć honorowe polskie obywatelstwo :D

Musiałeś to napisać po historycznym awansie Polki do walki o złoto IO? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Musiałeś to napisać po historycznym awansie Polki do walki o złoto IO? Serio?

Musiałeś to napisać po historycznym awansie Azjatyckiego mężczyzny do trzeciego z rzędu finału w wadze +92kg? 

Skąd w Tobie ten rasizm?

A sorry, zapomniałem, mieszkasz w Niemczech, nauczyłeś się ich spojrzenia na mieszkańców Azji jako tych gorszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RappaR napisał(a):

Obejrzałem walkę w sumie przypadkiem(liczyłem już waga ciężka będzie) i jestem zdzwiony, bo pierwszy raz widziałem taką radość z walki. Nie wiem czy wynika to z samej Julii czy tego, że te ciosy jednak nie ważą tyle co normalne(jednak ciężko się cieszyć walką i bawić, kiedy każdy cios może Ciebie skończyć czy nawet okaleczyć trwale). 

Widziałem bez komentarza z HBO to nie wiem co gadał Pindera, ale jednak 2:1. 

I boks kobiecy nigdy nie będzie miał mocnej pozycji, oglądam dla porównania wagę ciężką i jednak różnica i poziomu, i emocji jest ogromna.

Dominacja Uzbeków jest ogromna, a Jabol(ov) powinien mieć honorowe polskie obywatelstwo :D

w tych rękawicach i kaskach 50 kilowe kobiety to nic dziwnego, że te ciosy nie waza

Faceci walczą bez kaskow

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Musiałeś to napisać po historycznym awansie Azjatyckiego mężczyzny do trzeciego z rzędu finału w wadze +92kg? 

Skąd w Tobie ten rasizm?

A sorry, zapomniałem, mieszkasz w Niemczech, nauczyłeś się ich spojrzenia na mieszkańców Azji jako tych gorszych

Terapia może tu nie wystarczyć. Chyba farmakologia musi wjechać.

2 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Kompleksy, kompleksy i jeszcze raz kompleksy. 

Oczywiście, że tak. User każdy temat na forum sprowadza do dyskusji o tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Terapia może tu nie wystarczyć. Chyba farmakologia musi wjechać.

Oczywiście, że tak. User każdy temat na forum sprowadza do dyskusji o tym samym.

I do tego często kłamie.

A wracając do tematu to wreszcie dobry dzień dla Polski. Zdobyte 2 medale plus kolejny zapewniony, więc już jest 8 w tym 2 walki o złota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Może zabrzmi to zle w kontekście ostatnich wydarzeń, ale Szeremeta ma jaja! Super walka, tylko ten komentarz  (jakby panowie Pindera& co. urodzili się na Filipinach), z którego wynikało, że tamta lepsza cały czas.

A co Ci komentarz przeszkadzał? Walka naprawdę trudna do oceny była, a Panowie próbowali zachowywać obiektywizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

To daj receptę :)

Chyba, że przerasta to Twoje możliwości i kwalifikacje 😎 

"Daj" - ojp :)

Na psychiatrę cię nie stac? :(

1 minutę temu, P_M napisał(a):

A co Ci komentarz przeszkadzał? Walka naprawdę trudna do oceny była, a Panowie próbowali zachowywać obiektywizm.

Pod koniec drugiej rundy stwierdzili "oby nie było już po walce", a czterech z pięciu sędziów zmieniło wtedy werdykt na korzyść Polki. Mając tylko audio można było odnieść wrażenie, że już po walce. A w ostatniej rundzie w żadnym momencie nie dali do zrozumienia, że Szeremeta wygra. Nawet ten drugi komentujący stwierdził po ogłoszeniu wyników po drugiej rundzie, kiedy w narożniku trener mówił do Julii, że swietna walka: "Dobrze, że trener ma więcej wiary od nas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pływałem akurat na SUPie po Odrze z siostrzeńcem, przepływaliśmy koło któregoś beach baru i nagle gromki okrzyk wielu gardeł naraz nas doszedł, spojrzałem na zegarek, była gdzieś 18.25. Pomyślałem sobie: jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

"Daj" - ojp :)

Na psychiatrę cię nie stac? :(

Pod koniec drugiej rundy stwierdzili "oby nie było już po walce", a czterech z pięciu sędziów zmieniło wtedy werdykt na korzyść Polki. Mając tylko audio można było odnieść wrażenie, że już po walce. A w ostatniej rundzie w żadnym momencie nie dali do zrozumienia, że Szeremeta wygra. Nawet ten drugi komentujący stwierdził po ogłoszeniu wyników po drugiej rundzie, kiedy w narożniku trener mówił do Julii, że swietna walka: "Dobrze, że trener ma więcej wiary od nas".

Ale po pierwszej rundzie stwierdzili, że ocena 5:0 dla Filipinki ich bardzo zaskoczyła i spodziewali się podzielonych ocen sędziów, więc nie wiem czemu wyciągasz tylko tamten fragment. Także można argumentować, że widząc ocenę pierwszej rundy komentatorzy podchodzili realnie do oceny szans na wygraną w tej walce, w której mało było czystych zwycięskich wymian ze strony Polki i nie miała w pełni inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Ale po pierwszej rundzie stwierdzili, że ocena 5:0 dla Filipinki ich bardzo zaskoczyła i spodziewali się podzielonych ocen sędziów, więc nie wiem czemu wyciągasz tylko tamten fragment. Także można argumentować, że widząc ocenę pierwszej rundy komentatorzy podchodzili realnie do oceny szans na wygraną w tej walce, w której mało było czystych zwycięskich wymian ze strony Polki i nie miała w pełni inicjatywy.

W powtórkach po R3 stwierdzili, że Polka jednak miała sporo więcej czystych trafień, jakby przyznając się, że tak tego tak nie odebrali na żywo.

Ale sceptycyzm komentujących to może tylko moje odczucie. Nie będę o to kruszył kopii.

Ps.

Pindera nawet teraz w studio mówi o tym bez emocji, jakby miał wywalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Ale sceptycyzm komentujących to może tylko moje odczucie. Nie będę o to kruszył kopii.

No byli sceptyczni, bo zobaczyli 5:0 po pierwszej rundzie, a sami Polkę ocenili lepiej w tej R1 niż sędziowie, więc oceniali szansę na zwycięstwo trochę na zasadzie jak Polacy jeździli na gale w Niemczech czy UK, gdzie ciężko było o obiektywne sędziowanie. Imho spoko komentowali, a faktycznie ta akcja z powtórki gdzie Polka zadała 4 ciosy, nie była dobrze widoczna na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Musisz przejść proces leczenia pod okiem lekarza specjalisty, a nie najeść się fluoksetyny w zaciszu domowym.

 

Nic nie muszę. O ile rozumiem, że masz wybujałe ego i jesteś niesamowicie arogancki z racji tego, co największego w życiu osiągnąłeś - zamieszkania w Niemczech, to jest dalej dużo za mało by móc mi cokolwiek rozkazać, tak jak na co dzień Ci to polecenia wydaje Hans. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.