Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Mirosław już prawie na dole, a rywalka jeszcze nie na górze

waldeklaugh.gif

w bierkach podwodnych szczajac lewoskretnie trzymajac siusaka jednym palcem to tez jestem MŚ

to tylko swiadczy o poziomie tej "dyscypliny", ze tam sie rekordy bije co chwile

13 godzin temu, Koelner napisał(a):

dziwne że czarnoskórzy w tym nie dominują, wydaje się idealny sport dla nich 

Pietaszek by ich oyebal bez mydla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Pierwszy raz lecę do Paryża - dajcie znać czy mi się wydaje, czy ceny noclegów niższe niż zwykle

tuz przed, mignal mi artykul ze bedzie nadpodaz (via zalew airbnb'like) i nizsze ceny.

napisz ile i mniej wiecej standard (platforma/hotel?), dlugosc pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, memento1984 napisał(a):

tuz przed, mignal mi artykul ze bedzie nadpodaz (via zalew airbnb'like) i nizsze ceny.

napisz ile i mniej wiecej standard (platforma/hotel?), dlugosc pobytu.

Nastawiałem się na jakieś 3k za 3 dni, ale w sumie patrzę to idzie w miarę blisko Roland Garros(tam mecze) za 1200 3 gwiazdki ze śniadaniem(a jak patrzę to ceny spadają). 

Booking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Nastawiałem się na jakieś 3k za 3 dni, ale w sumie patrzę to idzie w miarę blisko Roland Garros(tam mecze) za 1200 3 gwiazdki ze śniadaniem(a jak patrzę to ceny spadają). 

Booking

poza zmaganiami olimpijskimi 3* hotel tj ibis/holiday inn to jest 100-120euro/noc. Okolice RG to tez jest poza glownym "okregiem" Paryza.

tuz przed olimpiada (koncowka czerwca 2024) za 3 pokojowy apart-hotel (stara kamienica zamieniona na 10 pokojow o roznym rozmiarze) zaplacilismy ~220euro/noc, piechota kilkaset m do ogrodow Luxemburskich. to sie wydawalo bardzo tanio.

400euro/noc w 3* sieciowce (te 3* we Francji to BS i nic nie znaczy) bookowane na platformie, to duzo jesli chodzi o standard/lokalizacje/cene. Jesli chodzi o poprostu bycie w Paryzu na 3 noce i 1200euro to chyba srednio? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, memento1984 napisał(a):

400euro/noc w 3* sieciowce (te 3* we Francji to BS i nic nie znaczy) bookowane na platformie, to duzo jesli chodzi o standard/lokalizacje/cene. Jesli chodzi o poprostu bycie w Paryzu na 3 noce i 1200euro to chyba srednio? 

 

400 zł/dzień. 1200 zł za 3 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, memento1984 napisał(a):

ale to na kiedy ty masz takie rates? bo takie stawki (100euro/noc) to na 12stego sierpnia i pozniej. teraz do konca olimpiady to okolo 300euro/noc?

100-120euro/noc to jest normalna stawka.  

Teraz mam w zaisanych na booking 950 bez śniadań, 1258 ze śnaidaniami.

Już w ścisłym centrum Paryża są hotele ze zdjęć w bardzo dobrym standardzie za 1700 zł 3 dni

Dlatego właśnie mówię, że teraz chyba dobre stawki są. Jeszcze nie bookowałem, bo lecę dopiero za 2 dni, a jak patrzę to ceny raczej spadają, a wolnych miejsc jest ogrom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.