Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Igrzyska Olimpijskie = olimpiada potocznie.

Dlaczego liczysz tylko dla Polski? Czy to oznacza, że nienawidzisz innych krajów? Nienawidzisz Izraela? Skąd w Tobie ten antysemityzm? 

Sprawdź sobie co znaczy olimpiada. Nie potocznie, a oficjalnie skoro tak bardzo bawisz się w definicję i przepisy.

A co do medali to oczywiście że liczę tylko Polaków, bo nie mam pojęcia czy rozdano taką samą ilość medali i kto je zdobywał. 

Choć w transmisji boksu wspomnieli, że kategorii wagowych u kobiet jest mniej, to mam wątpliwości co do równej ilości. 

Ale  to przecież nie jest możliwe,żebyś kłamał prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Game 85 napisał(a):

Sprawdź sobie co znaczy olimpiada. Nie potocznie, a oficjalnie skoro tak bardzo bawisz się w definicję i przepisy.

 

Okres między igrzyskami w starożytnej Grecji. Wiem to bez sprawdzenia, ale przyjęło się w Polsce mówić olimpiada, a my nie jesteśmy Hellenami.

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

A co do medali to oczywiście że liczę tylko Polaków, bo nie mam pojęcia czy rozdano taką samą ilość medali i kto je zdobywał. 

Choć w transmisji boksu wspomnieli, że kategorii wagowych u kobiet jest mniej, to mam wątpliwości co do równej ilości. 

Ale  to przecież nie jest możliwe,żebyś kłamał prawda?

Trąbili na okrągło, że jest dokładnie tyle samo kobiet i mężczyzn na igrzyskach, więc sądziłem, że zrobili tyle samo medali. Możliwe, że się mylę, możliwe, że kłamię, ale tutaj szczerze i absolutnie przyznam, że bezsensem było, gdyby było tyle samo kobiet i mężczyzn na igrzyskach, a inna liczba konkurencji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Okres między igrzyskami w starożytnej Grecji. Wiem to bez sprawdzenia, ale przyjęło się w Polsce mówić olimpiada, a my nie jesteśmy Hellenami.

Trąbili na okrągło, że jest dokładnie tyle samo kobiet i mężczyzn na igrzyskach, więc sądziłem, że zrobili tyle samo medali. Możliwe, że się mylę, możliwe, że kłamię, ale tutaj szczerze i absolutnie przyznam, że bezsensem było, gdyby było tyle samo kobiet i mężczyzn na igrzyskach, a inna liczba konkurencji.

 

Przy służbie wojskowej potrafisz bawić się w formalności, a tutaj to już potoczna nazwa, a nie definicja? Gdzie tu logika?

A zresztą skąd wiesz, że tyle samo zdobyli?  Przecież w każdej dyscyplinie są o różnych porach i raczej mało prawdopodobne że cały czas jest równo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Przy służbie wojskowej potrafisz bawić się w formalności, a tutaj to już potoczna nazwa, a nie definicja? Gdzie tu logika?

A zresztą skąd wiesz, że tyle samo zdobyli?  Przecież w każdej dyscyplinie są o różnych porach i raczej mało prawdopodobne że cały czas jest równo.

Możliwe.

Z ciekawości, dlaczego nie oglądasz WNBA tyle samo co NBA? Wynika to z Twojej nienawiści do kobiet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Możliwe.

Z ciekawości, dlaczego nie oglądasz WNBA tyle samo co NBA? Wynika to z Twojej nienawiści do kobiet? 

A po co mam oglądać, coś czego nie lubię? Zresztą oglądam tylko Pelicans i nic więcej. 

Nie oglądam MMA to znaczy, że nienawidzę fighterów?

Na Igrzyskach oglądam więcej piłki nożnej kobiet niż mężczyzn to znaczy, że nienawidzę piłkarzy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości co zmienia "posiadanie" kobiety(stosując ten zwrot jesteś uprzedzony wobec kobiet, traktując je jak własność) przez któregokolwiek z nas do tego, jaką oglądalność mają poszczególne sporty? 

Gdzie ja pisałem o posiadaniu kobiety? Xdddd

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

Te 3 pilki, na kontrze w pelnym sprincie z dodatkowa siłą wygraly mecz w tie breaku

pojebany gosc, pokonac takiego Alcaraza

ale co najwieksze to ze gdyby nie Carlitos to on by sie tutaj po kazdym przejechal

chyba rozgryzl mlokosa, szkoda ze mu 2 szlemy zabral

0.2, nie chce mi sie z toba dyskutowac bo jestes wyraznie uprzedzony, masz racje ja nie mam, ////// kobiety to gowno kobiecy sport oglada tyle osob co freak fighty

A tu przecinka nie dałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Czemu nie lubisz kobiet? Skąd się wzięła u Ciebie ta mizoginia? 

?

O co ci chodzi? Mam ci wymienić wszystko czego nie oglądam, albo oglądam.

Nawet teraz oglądam trochę mecz USA - Niemcy, więc więcej oglądam kobiety w kosza na Igrzyskach niż mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, RappaR napisał(a):

Nie, napisałem to po stwierdzeniu, że jest w tym potencjał marketingowy na poziomie czołówki męskiego boksu.

Co k**** xddd

Kto tak gdzie stwierdził?xdd

Szalejesz jak ranny jeleń Rappar wrzuć na luz chyba miałeś gorszy dzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kubbas napisał(a):

Gdzie ja pisałem o posiadaniu kobiety? Xdddd

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

 

0.2, nie chce mi sie z toba dyskutowac bo jestes wyraznie uprzedzony, masz racje ja nie mam kobiety to gowno kobiecy sport oglada tyle osob co freak fighty

 

 

4 minuty temu, Kubbas napisał(a):

Co k**** xddd

Kto tak gdzie stwierdził?xdd

 

 

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

moze jakis Hearn

No Hearn się zajmuje ścisłą czołówką męskiego boksu i promuje największe walki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Hearn zajmuje sie tez kobiecym boksem.

Jak wyszlo Ci z tego wyszlo,ze  @Kubbas napisal cos, ze babka zaraz bedzie sprzedawala tyle PPV co Fury?

W ramach DEI zorganizowął walkę top3 p4p bokserek(czyli nie jest to poziom naszej Polki, chociaż tutaj zaraz też pewnie zbiorę hejt za umniejszanie jej, jak to nie jest ona najlepszą bokserką w historii dyscypliny?). Walka stulecia kobiet ma 3 razy mniej obejrzanych niż walka kelnera od Wasilewskiego w MW(Suleckiego, czyli żadne tam celebrityboxing etc).

 

Nie oglądam damskiego boksu, nie interesuje mnie damski boks i przyznaję to uczciwie. Ty z kolei Reikai nie potrafisz mi odpowiedzieć na proste pytanie, jak to jest z tym bardzo popularnym boksem damskim w UK, gdzie będąc tyle lat, ile walk obejrzałeś damskiego boksu, a ile męskiego(a podejrzewam, że pierwsza część będzie się składać głównie z walkz z tej olimpiady). 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

W ramach DEI zorganizowął walkę top3 p4p bokserek(czyli nie jest to poziom naszej Polki, chociaż tutaj zaraz też pewnie zbiorę hejt za umniejszanie jej, jak to nie jest ona najlepszą bokserką w historii dyscypliny?). Walka stulecia kobiet ma 3 razy mniej obejrzanych niż walka kelnera od Wasilewskiego w MW(Suleckiego, czyli żadne tam celebrityboxing etc).

 

Nie oglądam damskiego boksu, nie interesuje mnie damski boks i przyznaję to uczciwie. Ty z kolei Reikai nie potrafisz mi odpowiedzieć na proste pytanie, jak to jest z tym bardzo popularnym boksem damskim w UK, gdzie będąc tyle lat, ile walk obejrzałeś damskiego boksu, a ile męskiego(a podejrzewam, że pierwsza część będzie się składać głównie z walkz z tej olimpiady). 

Odpowiedzialem, nie ogladam damskiego boksu, tak jak koszykowki.

Chlop napisal "Igrzyska oglada caly swiat, fajnie moze Hearn sie nia zainteresuje". To wszystko co napisal.

Ty zrobiles z tego wysmiewanie ogladania kobiecego sportu I zaczales porownywac to z meskim boksem, gdy NIKT tego nie porownywal. Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

Odpowiedzialem, nie ogladam damskiego boksu, tak jak koszykowki.

Chlop napisal "Igrzyska oglada caly swiat, fajnie moze Hearn sie nia zainteresuje". To wszystko co napisal.

Ty zrobiles z tego wysmiewanie ogladania kobiecego sportu I zaczales porownywac to z meskim boksem, gdy NIKT tego nie porownywal. Po co?

A ja tylko zanegowałem potencjał marketingowy, bo damskiego boksu praktycznie nikt nie ogląda, czego dobitnym przykładem jest to forum i dokładnie 0 wspomnień o jakiekolwiek damskiej walce w całym temacie boksu na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie jednak obronili w bardzo dobrym stylu pływalnię, dzięki bardzo dobrej końcówce i pobiciem kilku rekordów świata. Mimo, że wśród mężczyzn dopiero w ostatniej konkurencji zdobyli indywidualne złoto.  

Natomiast królem pływalni i zapewne jednym z króli całych Igrzysk Francuz Leon Marchand z 4 złotymi medalami.

Polacy niestety bez medalu i ogólnie chyba gorzej niż w Tokio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Holendrzy pomogli i o 21:30 gramy z Litwą.

Najgorszy matchup dla nas tzn, jedyny w którym ten Bogucki nie ma przewagi warunków fizycznych  :) musiałby się fartowny mecz trafić

Ale z Holandia czy Serbia byłoby tez ciężko. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.