Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, RappaR napisał(a):

Że jest to sport zdecydowanie niszowy w porównaniu do boksu męskiego i w głębokim getcie, oglądalność ma na poziomie polskich walk patusiar. 

nie jest

w UK i w Stanach jest bardzo popularny

ty na prawde masz jakis problem z kobietami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Vice-rezerwa-rezerwy2 napisał(a):

Tak jak Messi zajebal stempel GOAT po wygranym na Mundialu

tak dzis to samo zrobil Djoko tym złotym medalem.

nie zapraszam do dyskusji  bo nie ma o czym.

Djokovic już wcześniej był GOAT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kubbas napisał(a):

nie jest

w UK i w Stanach jest bardzo popularny

ty na prawde masz jakis problem z kobietami

Zdefiniuj bardzo popularny w skali, 1-100, gdzie football to 100, jak bardzo jest popularny damski boks. Męski to dla mnie tak z 40? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 pilki, na kontrze w pelnym sprincie z dodatkowa siłą wygraly mecz w tie breaku

pojebany gosc, pokonac takiego Alcaraza

ale co najwieksze to ze gdyby nie Carlitos to on by sie tutaj po kazdym przejechal

chyba rozgryzl mlokosa, szkoda ze mu 2 szlemy zabral

Teraz, RappaR napisał(a):

Zdefiniuj bardzo popularny w skali, 1-100, gdzie football to 100, jak bardzo jest popularny damski boks. Męski to dla mnie tak z 40? 

 

0.2, nie chce mi sie z toba dyskutowac bo jestes wyraznie uprzedzony, masz racje ja nie mam kobiety to gowno kobiecy sport oglada tyle osob co freak fighty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kubbas napisał(a):

0.2, nie chce mi sie z toba dyskutowac bo jestes wyraznie uprzedzony, masz racje ja nie mam kobiety to gowno kobiecy sport oglada tyle osob co freak fighty

Z ciekawości co zmienia "posiadanie" kobiety(stosując ten zwrot jesteś uprzedzony wobec kobiet, traktując je jak własność) przez któregokolwiek z nas do tego, jaką oglądalność mają poszczególne sporty? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_M napisał(a):

Novak napisał piękną historię. Sam nie wierzyłem, że mu się to uda i życzyłem mu tego, ale dał radę i jest... złoto. Po takiej kontuzji, po tak jednostronnym pojedynku na RG z tym samym Alcarazem.

Wygral to fakt. Szkoda tylko ze w demo wersje. Best of three zamiast best of five. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stratosfear napisał(a):

Wygral to fakt. Szkoda tylko ze w demo wersje. Best of three zamiast best of five. 

Czy ja wiem czy demo, miałem poczucie, że o każdy punkt walczą jak o życie, nie było aż takiego zarządzania energią, żeby w razie czego rozkładać ją na pięciosetówkę, mi oglądało się to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Czy ja wiem czy demo, miałem poczucie, że o każdy punkt walczą jak o życie, nie było aż takiego zarządzania energią, żeby w razie czego rozkładać ją na pięciosetówkę, mi oglądało się to świetnie.

Wczoraj to zauwazylem jak ten pet Zverev wygral Tokio do 2. Zmiana kuriozalna. Trochę jakby od 2025 NBA Finals bylo 4x10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Z ciekawości co zmienia "posiadanie" kobiety(stosując ten zwrot jesteś uprzedzony wobec kobiet, traktując je jak własność) przez któregokolwiek z nas do tego, jaką oglądalność mają poszczególne sporty? 

Ile tematów jeszcze musisz zepsuć swoimi nędznymi wywodami na temat kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nate Diaz zarobil na freak fightcie z Jake Paulem wiecej, niz przez cala kariere w UFC.

Czy to dowod na to, ze UFC to sport z getta i nikt tego nie oglada, tak jak kobiecego boksu?

Nie, to dowód, że Dana White rucha zawodników na hajs w niebywały sposób.

Uważasz, że co jest bardziej oglądalne - kobiecy boks czy UFC?

Siedzisz w UK, przez pobyt w UK ile walk bokserskich mężczyzn obejrzałeś, a ile kobiet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Nie, to dowód, że Dana White rucha zawodników na hajs w niebywały sposób.

Uważasz, że co jest bardziej oglądalne - kobiecy boks czy UFC?

Siedzisz w UK, przez pobyt w UK ile walk bokserskich mężczyzn obejrzałeś, a ile kobiet? 

Nikt nie dyskutuje z tym, ze meski boks, mma, czy szachy sa bardziej popularne, niz kobiecy. Chociazby dlatego, ze to glownie mezczyzni ogladaja sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Tylko się nie popłacz z tego powodu. Mały zakompleksiony człowieczek.

Dobrze, posłucham Twojej rady i nie będę płakał.

 

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nikt nie dyskutuje z tym, ze meski boks, mma, czy szachy sa bardziej popularne, niz kobiecy. Chociazby dlatego, ze to glownie mezczyzni ogladaja sport.

Właśnie dyskutuje się i ma pretensje do mnie, jak zwracam na to uwagę.

Każdy z forumowiczów ma w dupie kobiecy sport. Temat o WNBA istnieje tylko jako trolling, przez 8 lat i 41 stron tematu o boksie, Clarissa Shields się nie pojawiła ani razu.

Ale kiedy napisałem otwarcie o tym, to wielkie oburzenie i popis hipokryzji w żenującym wydaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Dobrze, posłucham Twojej rady i nie będę płakał.

 

Właśnie dyskutuje się i ma pretensje do mnie, jak zwracam na to uwagę.

Każdy z forumowiczów ma w dupie kobiecy sport. Temat o WNBA istnieje tylko jako trolling, przez 8 lat i 41 stron tematu o boksie, Clarissa Shields się nie pojawiła ani razu.

Ale kiedy napisałem otwarcie o tym, to wielkie oburzenie i popis hipokryzji w żenującym wydaniu. 

Bo napisałeś to w temacie Igrzysk po zdobyciu medalu przez Polkę.

Chyba naprawdę cię zabolało że to kolejny medal zdobyły kobiety, a nie mężczyźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Game 85 napisał(a):

Bo napisałeś to w temacie Igrzysk po zdobyciu medalu przez Polkę.

Chyba naprawdę cię zabolało że to kolejny medal zdobyły kobiety, a nie mężczyźni.

Nie, napisałem to po stwierdzeniu, że jest w tym potencjał marketingowy na poziomie czołówki męskiego boksu.

 

Zdradzę Ci sekret. Mężczyźni i kobiety na olimpiadzie zdobyli dokładnie po tyle samo medali. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Nie, napisałem to po stwierdzeniu, że jest w tym potencjał marketingowy na poziomie czołówki męskiego boksu.

 

Zdradzę Ci sekret. Mężczyźni i kobiety na olimpiadzie zdobyli dokładnie po tyle samo medali. 

 

Ja wiem, że ty żyjesz w swoim świecie ale rozmawiamy o obecnych Igrzyskach gdy kobiety zdobyły dla Polski 4 medale a mężczyźni 1.  

Skąd ci się wzięła olimpiada to nie wie nikt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Game 85 napisał(a):

Ja wiem, że ty żyjesz w swoim świecie ale rozmawiamy o obecnych Igrzyskach gdy kobiety zdobyły dla Polski 4 medale a mężczyźni 1.  

Skąd ci się wzięła olimpiada to nie wie nikt.

 

Igrzyska Olimpijskie = olimpiada potocznie.

Dlaczego liczysz tylko dla Polski? Czy to oznacza, że nienawidzisz innych krajów? Nienawidzisz Izraela? Skąd w Tobie ten antysemityzm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.