Skocz do zawartości

Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024


Vice-rezerwa-rezerwy2

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

A narzekaliśmy na piłkarzy. Ładnie wygląda Polska na IO. 40 miejsce. Przed nami takie kraje jak Filipiny, Uganda, Azerbejdżan, Węgry, Korea Północna.

Cza bylo obnizyc 4% na zbrojenia i zrealizowac komus marzenia…w niszowym sporcie zyczyc powodzenia, jak Niemcy czy Francja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RappaR napisał(a):

A narzekaliśmy na piłkarzy. Ładnie wygląda Polska na IO. 40 miejsce. Przed nami takie kraje jak Filipiny, Uganda, Azerbejdżan, Węgry, Korea Północna.

Ostatni medal Polaków w sporcie drużynowym to właśnie pilka nożna 92 Barcelona. To jest dramat.

Ja to bym tych siatkarzy jebał jak psów jak w tym roku nie będzie medalu. W historii zdobyliśmy tylko 1 medal w siatkowce mężczyzn (Polki o dziwo mają wiecej) i to 50 lat temu xDDD przecież jak o tym pomyśleć 5 krajów gra w to na poważnie, a my inwestujemy w ten sport pewnie 1000% wiecej niz jakakolwiek inna nacja, efekt: w XXI wieku nie wyszliśmy jeszcze z ćwierćfinału czyli nie weszliśmy do czwórki mimo, że 5 krajów gra na poważnie i odpadli ruscy ostatnio.

Nie wiem jak to porownac mniej więcej jakbyśmy mieli Premier League w nożna u siebie i nie mogli od ćwierćwiecza wyjść z grupy na mundialu.

Ogólnie to tacy Amerykanie jadą tam po medale a u nas polowa to turyści co pozwiedzaja świat dzięki IO, Londyn, Rio, Tokio, Paryz.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, steve napisał(a):

Ostatni medal Polaków w sporcie drużynowym to właśnie pilka nożna 92 Barcelona. To jest dramat.

Ja to bym tych siatkarzy jebał jak psów jak w tym roku nie będzie medalu. W historii zdobyliśmy tylko 1 medal w siatkowce mężczyzn (Polki o dziwo mają wiecej) i to 50 lat temu xDDD przecież jak o tym pomyśleć 5 krajów gra w to na poważnie, a my inwestujemy w ten sport pewnie 1000% wiecej niz jakakolwiek inna nacja, efekt: w XXI wieku nie wyszliśmy jeszcze z ćwierćfinału czyli nie weszliśmy do czwórki mimo, że 5 krajów gra na poważnie i odpadli ruscy ostatnio.

Nie wiem jak to porownac mniej więcej jakbyśmy mieli Premier League w nożna u siebie i nie mogli od ćwierćwiecza wyjść z grupy na mundialu.

Ogólnie to tacy Amerykanie jadą tam po medale a u nas polowa to turyści co pozwiedzaja świat dzięki IO, Londyn, Rio, Tokio, Paryz.

Może warto by poczekać z płaczem do końca Igrzysk, bo w Tokio też było słabo ba początku. Zresztą to dopiero teraz wchodzą nasze największe szanse medalowe( poza Świątek), 

Amerykanie też w wielu sportach zawodzą i np na pływalni po raz pierwszy od 50 lat mogą przegrać z Australią (oczywiście licząc po naszemu, bo wg nich to zdecydowanie wygrywają, ale oni liczą ilość ponad jakością).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, The Game 85 napisał(a):

Może warto by poczekać z płaczem do końca Igrzysk...

 

45 minut temu, steve napisał(a):

Ja to bym tych siatkarzy jebał jak psów jak w tym roku nie będzie medalu.

Btw. Gdzie są jakieś szanse na złoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał(a):

Ogólnie to tacy Amerykanie jadą tam po medale a u nas polowa to turyści co pozwiedzaja świat dzięki IO, Londyn, Rio, Tokio, Paryz.

Ogólnie to śmieszne jest że mamy w całej historii igrzysk olimpijskich tyle medali co USA robi w dwie edycje, a to my się z nich śmiejemy że to otyłe McDonaldowe społeczeństwo, lol. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ogólnie to śmieszne jest że mamy w całej historii igrzysk olimpijskich tyle medali co USA robi w dwie edycje, a to my się z nich śmiejemy że to grube McDonaldowe społeczeństwo, lol. 

Najlepszy przyklad to boks mezczyzn. U nas sie promuje te miernoty, na IO nasi dostają wpierdol w 1 rundzie. W Stanach na zawodostwie jak nie jestes top20-30 w swojej kategorii wagowej to normalnie zapierdalasz do pracy i nikogo nie obchodzisz, nie ma sponsorów z dupy bo wygrałeś z kelnerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ogólnie to śmieszne jest że mamy w całej historii igrzysk olimpijskich tyle medali co USA robi w dwie edycje, a to my się z nich śmiejemy że to otyłe McDonaldowe społeczeństwo, lol. 

Kultura uprawiania w sportu, a kultura odzywiania się to dwa odrębne aspekty, o ile odżywiamy się zdrowiej niż Amerykanie, o tyle w Polsce nie ma kompletnie kultury krzewienia zainteresowania sportem i jego uprawiania. W Stanach masz chociażby od najmłodszych lat te wszystkie sekcje zapaśnicze, które dają naprawdę fajną all-around podstawę sprawnosciową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ogólnie to śmieszne jest że mamy w całej historii igrzysk olimpijskich tyle medali co USA robi w dwie edycje, a to my się z nich śmiejemy że to otyłe McDonaldowe społeczeństwo, lol. 

Jedno nie wyklucza drugiego, bo USA to kraj kontrastów i różnorodności. Zresztą Amerykanie najczęściej zaczynają tyć w okolicach 30stki, a zdecydowana większość dzieci i młodzieży nie jest otyła i uprawia jakieś sporty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, P_M napisał(a):

Kultura uprawiania w sportu, a kultura odzywiania się to dwa odrębne aspekty, o ile odżywiamy się zdrowiej niż Amerykanie, o tyle w Polsce nie ma kompletnie kultury krzewienia zainteresowania sportem i jego uprawiania. W Stanach masz chociażby od najmłodszych lat te wszystkie sekcje zapaśnicze, które dają naprawdę fajną all-around podstawę sprawnosciową.

W porównaniu do US w Polsce dostępność obiektów sportowych jest śladowa. O ile ilość fajnych obiektów się ostatnio u nas zwiększa , to dostępne są tylko niektóre .Szczególnie widać to teraz w wakacje wszędzie pusto bo nie ma żadnych zajęć, ale wiszą łańcuchy i kłódki. Spróbuj znaleźć w Krakowie boisko do koszykówki w wakacje, nawet w parku Michaela Jordana przy Reymonta nie ma. Dodatkowo ceny za wstęp na przykład na baseny są u nas wyjebane w kosmos. Za dwoje dzieci raz w tygodniu po godzinie pływania płacę ponad 400 pln/miesiąc, a za tyle samo ok $100 miałem roczny membership na kilkanaście basenów i siłowni w NY do wyboru i bez limitu czasu, nie mówiąc o tym że dzieci do lat 18 mają bezpłatny wstęp, a młodzi do 25-young adults płacą 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ogólnie to śmieszne jest że mamy w całej historii igrzysk olimpijskich tyle medali co USA robi w dwie edycje, a to my się z nich śmiejemy że to otyłe McDonaldowe społeczeństwo, lol. 

Jedno, to że mają niesamowite pieniądze i wpływy w komisji antydopingowej.

Dwa śmianie się z otyłego społeczeństwa to jeszcze spadek po propagandzie PRL, mamy jedno z najbardziej otyłych społeczeństw na świecie, sprawdź ilu Polaków się mieści w BMI. Cały rozwinięty świat poza Japonią jest otyły(przez tydzień w Japonii zobaczyłem jednego grubego Azjatę na ulicy, to był dla mnie lol). . 

 

Trzy Polska jest wyjątkowo w skali świata antysportowa, u nas nie ma żadnej kultury sportu, od samej szkoły, po starość. 

 

2 godziny temu, steve napisał(a):

Najlepszy przyklad to boks mezczyzn. U nas sie promuje te miernoty, na IO nasi dostają wpierdol w 1 rundzie. W Stanach na zawodostwie jak nie jestes top20-30 w swojej kategorii wagowej to normalnie zapierdalasz do pracy i nikogo nie obchodzisz, nie ma sponsorów z dupy bo wygrałeś z kelnerami.

Nie wiem czy zbierzesz w Polsce 20 bokserów ŁĄCZNIE, co nie pracują. Pewnie tylko wliczając w to Szpilki i inne Adamki. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, steve napisał(a):

Btw. Gdzie są jakieś szanse na złoto?

Aleksandra Mirosław we wspinaczce na czas jest goatem tej młodej dyscypliny, brak złota będzie dużą wtopą. 

w Tokio ta wspinaczka sportowa miała trzy konkurencje, taki trójbój, w tym roku zrobili osobno tą konkurencje w której właśnie Ola jest najlepsza wiec dla niej idealna okazja aby wygrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Jedno, to że mają niesamowite pieniądze i wpływy w komisji antydopingowej.

Dwa śmianie się z otyłego społeczeństwa to jeszcze spadek po propagandzie PRL, mamy jedno z najbardziej otyłych społeczeństw na świecie, sprawdź ilu Polaków się mieści w BMI. Cały rozwinięty świat poza Japonią jest otyły(przez tydzień w Japonii zobaczyłem jednego grubego Azjatę na ulicy, to był dla mnie lol). . 

 

Trzy Polska jest wyjątkowo w skali świata antysportowa, u nas nie ma żadnej kultury sportu, od samej szkoły, po starość. 

 

Nie wiem czy zbierzesz w Polsce 20 bokserów ŁĄCZNIE, co nie pracują. Pewnie tylko wliczając w to Szpilki i inne Adamki. 

 

Wszyscy bokserzy w grupie Wasilewskiego mają zapewnione "stypendia" czyli miesięczne wynagrodzenia, które pozwalają im skupiać się wyłącznie na treningach i nie muszą łączyć sportu z dodatkową pracą. Także śmieszne Wawrzyki czy inne Kosteckie miały jak u pana boga za piecem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Wszyscy bokserzy w grupie Wasilewskiego mają zapewnione "stypendia" czyli miesięczne wynagrodzenia, które pozwalają im skupiać się wyłącznie na treningach i nie muszą łączyć sportu z dodatkową pracą. Także śmieszne Wawrzyki czy inne Kosteckie miały jak u pana boga za piecem.

No nie wiem, taki Laszczyk u Wasilewskiego zapierdalal w Niemczech na jakis zbiorach.

Walk tez mu nie organizowal xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Wszyscy bokserzy w grupie Wasilewskiego mają zapewnione "stypendia" czyli miesięczne wynagrodzenia, które pozwalają im skupiać się wyłącznie na treningach i nie muszą łączyć sportu z dodatkową pracą. Także śmieszne Wawrzyki czy inne Kosteckie miały jak u pana boga za piecem.

Wawrzyk był z HW, walczył o pas, w tej dywizji zawsze były ogromne pieniądze, Chisora zarobił ze 100 mln złotych. 

Myślałem, że mówimy o jakichś piórkowych czy lekkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, The Game 85 napisał(a):

Może warto by poczekać z płaczem do końca Igrzysk, bo w Tokio też było słabo ba początku. Zresztą to dopiero teraz wchodzą nasze największe szanse medalowe. 

Co tu wchodzi teraz? 3 szanse chyba. Wspinaczka, 400 m W i Mlot M. I tyle w temacie. Nawet 10 medali nie bedzie i imo bez zlota. 

Btw slowo szanse.. Szkoda ze trzeba uzywac tego w kontekscie naszej repry a nie o kolorach medali.

Co. Do Tokio bylo wyjatkowe poniewaz mielismy legendarny wystep lekkoatletów. 4 miejsce w tabeli athletics. 9 medali bedzie imo nie do pobicia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Wawrzyk był z HW, walczył o pas, w tej dywizji zawsze były ogromne pieniądze, Chisora zarobił ze 100 mln złotych. 

Myślałem, że mówimy o jakichś piórkowych czy lekkich

mówię o całej grupie, po prostu podałem przykład Wawrzyka jako wybitnie wyhodowanego kelnera :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

mówię o całej grupie, po prostu podałem przykład Wawrzyka jako wybitnie wyhodowanego kelnera :) 

Cała grupa to ilu bokserów? 10? 

A Wawrzyk walczył o pas w HW, no już nie przesadzajmy z tym pełnym kelnerem. Znaczy wiadomo, że kelner, ale HW ma chyba więcej pieniędzy niż reszta boksu razem wzięta jeśli odejmiemy z 10 gwiazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.