Skocz do zawartości

[2044] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Alonzo napisał(a):

@Pablo81 nie pitol!

 

Nie o to chodzi.

Za bardzo się angażuję, co jest karmą dla trolla. Jak sam nie miał wyników, to nie pisałem dzień w dzień swoich teorii o nim, ba - nawet sprzedałem mu jego pick. A teraz Spurs główna atrakcja dla jakiegoś toksyka, który musi przy każdej okazji dopierdalać.

Sam zresztą w beGM nie potrafisz przejść obok zaczepek.

W każdym razie nie służy mi to i decyzja jest ostateczna. Lepiej żyć miło niż na własne życzenie, w wolnym czasie mieć styczność z ludźmi, których w realu omijamy.

Wykasowałem taksę, więc weźcie sobie następnego z kolejki, bo tak będzie leciało auto.

11 minut temu, Cichy napisał(a):

Nie wiem jak wygląda lista chętnych, ale mogę pomóc ze Spurs do czasu powrotu (poprawy nastroju) @Pablo81 ;)

Dzięki, ale od razu bierzcie kogoś.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Za bardzo się angażuję, co jest karmą dla trolla. Jak sam nie miał wyników, to nie pisałem dzień w dzień swoich teorii o nim, ba - nawet sprzedałem mu jego pick. A teraz Spurs główna atrakcja dla jakiegoś toksyka, który musi przy każdej okazji dopierdalać.

xDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Nie chodzi o to chodzi.

Za bardzo się angażuję, co jest karmą dla trolla. Jak sam nie miał wyników, to nie pisałem dzień w dzień swoich teorii o nim, ba - nawet sprzedałem mu jego pick. A teraz Spurs główna atrakcja dla jakiegoś toksyka, który musi przy każdej okazji dopierdalać.

Sam zresztą w beGM nie potrafisz przejść obok zaczepek.

W każdym razie nie służy mi to i decyzja jest ostateczna. Lepiej żyć miło niż na własne życzenie, w wolnym czasie mieć styczność z ludźmi, których w realu omijamy.

Wykasowałem taksę, więc weźcie sobie następnego z kolejki, bo tak będzie leciało auto.

Dzięki, ale od razu bierzcie kogoś.

Przecież to, że sobie dogryzacie z Julkiem nie ma wpływu na silnik simki ;) 

Prześpij się z tym Pablo i wróć do gry normalnie jutro rano :) A jak potrzebujesz kilku dni odpoczynku od simki, to @Cichy spokojnie zaopiekuje się Spurs do Twojego powrotu. Szkoda, żeby simka traciła tak zasłużonego Usera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

ekipa jest z zachodu, więc imho możesz na stałe przejąć :P 

zrobisz sobie konto?

Przypisalem Spurs do mojego konta, nie tworzylem nowego, chyba tak moze byc?

 

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

@Cichy jedna prośba - po sezonie mój pick '50 leci do Celtics. Mógłbyś, proszę, to uwzględnić? :)

ok, pewnie do wtedy i tak wrocisz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Cichy napisał(a):

Przypisalem Spurs do mojego konta, nie tworzylem nowego, chyba tak moze byc?

 

ok, pewnie do wtedy i tak wrocisz:D

Ja już nie wracam, więc prowadź zespół pod siebie - rób wymiany itp. 

Jak możesz to usuń mnie ze strony simki, bo ja nie mogę zlikwidować swojego konta.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, dzięki @Pablo81 za te kilkanaście sezonów, duży wkład w ligę, 2 mistrzostwa (mogło być pewnie więcej), szum transferowy (może dlatego nie było więcej tych mistrzostw :]).

Były momenty, kilka razy, że skład Spurs wyglądał monstrualnie, potencjalna dynastia, potem przychodziły porażki (jak to w simce), ruszała karuzela i zmiany niekoniecznie na lepsze. Każdy ma swój styl, ale IMO brakowało często cierpliwości.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 67 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 120 - Lakers 116
play-by-play

Bulls 128 - Suns 102
play-by-play

Trailblazers 96 - Clippers 104
play-by-play

Mavericks 104 - Warriors 109
play-by-play

Hawks 110 - Pistons 92
play-by-play

Heat 114 - Raptors 104
play-by-play

Spurs 125 - Nuggets 120
play-by-play

Grizzlies 121 - Sonics 112
play-by-play

Kings 93 - Wizards 119
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Cameron Johnson (Clippers) - 7


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

4 minuty temu, LAF napisał(a):

@ernie9005 jest następny w kolejce do dołączenia jakby co. 

Cichy z priorytetem w ekipach z zachodu (jako komisz) potem ernie i chomik (jak chętni ofc) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał(a):

to cfaniaczek na łatwiznę idzie :D 

@Cichy -> najlepiej jakbyś wszystkich grywalnych cutnął na FA aby zrobić ruch w interesie i zaczął od nowa, byłoby to w duchu sportowym i szlachetne :D 

Jak mówiłem czekam jeszcze na powrót @Pablo81, na razie bez radykalnych ruchów jak jest sklad na mistrza (przynajmniej zachodu;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.