Skocz do zawartości

[2044] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

LeBrona zapomniałeś @Cichy wstawić, więc moim zdaniem do powtórki mecz

Albo mi się coś miesza i jednak był jeszcze dzisiaj kontuzjowany. Myślałem, że jak go @kolader wstawił to już wraca.

Lebron był ustawiony tak jak ustawił go @kolader czyli chyba cały czas w składzie i jako opcja w ataku 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 43 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 119 - Lakers 129
play-by-play

Suns 103 - Kings 72
play-by-play

Hawks 126 - Pacers 137
play-by-play

Warriors 100 - Clippers 85
play-by-play

Cavaliers 134 - Pistons 108
play-by-play

Sonics 114 - Spurs 110
play-by-play

Bulls 103 - Hornets 121
play-by-play

Jazz 109 - Timberwolves 85
play-by-play

Magic 131 - Raptors 111
play-by-play

Nuggets 124 - Celtics 90
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jaylen Brown (Warriors) - 8
    Derrick White (Pistons) - 37


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio mam tego dosyć. Wiem, że obróci się to w żart, ale to jest jakaś groteska. Poszedłem w tank, bo wyniki kompletnie mi się nie zgadzały z tym, co simowalem, a teraz k**** znowu to samo. Średnio mnie to bawi. W loterii draftu zawsze jako jedyny największy spadek, a te simki Julka wtedy jak i teraz, to jakaś k**** kpina. Jak widzę, kto bedzie simował, to już czuję parodię. 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Serio mam tego dosyć. Wiem, że obróci się to w żart, ale to jest jakaś groteska. Poszedłem w tank, bo wyniki kompletnie mi się nie zgadzały z tym, co simowalem, a teraz k**** znowu to samo. Średnio mnie to bawi. W loterii draftu zawsze jako jedyny największy spadek, a te simki Julka wtedy jak i teraz, to jakaś k**** kpina. Jak widzę, kto bedzie simował, to już czuję parodię. 

ale to teraz Pablo mnie nie szanujesz.. że Seattle niby nie może wygrać ze Spurs? A to niby czemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Serio mam tego dosyć. Wiem, że obróci się to w żart, ale to jest jakaś groteska. Poszedłem w tank, bo wyniki kompletnie mi się nie zgadzały z tym, co simowalem, a teraz k**** znowu to samo. Średnio mnie to bawi. W loterii draftu zawsze jako jedyny największy spadek, a te simki Julka wtedy jak i teraz, to jakaś k**** kpina. Jak widzę, kto bedzie simował, to już czuję parodię. 

Możemy się zgadzać czy nie zgadzać w politycznych. Ale serio myślisz że Julek poluje na „złe” wyniki w takiej zabawie? Traci czas i dopasowuje dopiero „złe” wyniki. I gra w to mimo że by ustawiając to było bez sensu? Mało logiczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał(a):

Możemy się zgadzać czy nie zgadzać w politycznych. Ale serio myślisz że Julek poluje na „złe” wyniki w takiej zabawie? Traci czas i dopasowuje dopiero „złe” wyniki. I gra w to mimo że by ustawiając to było bez sensu? Mało logiczne. 

Przed tankiem też miałem wyniki rozbieżne od simowanych. W drafcie dwa razy największe spadki (chyba Kings też byli -2).

Ogólnie wiadomo, że jest tu element rzutu kością, ale jeden komisz rzuca źle dla Spurs. Wyniki są odmienne od simowanych. Kilka razy - przypadek. Ale kiedy staje się to regułą, to staje się nieco dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

ale to teraz Pablo mnie nie szanujesz.. że Seattle niby nie może wygrać ze Spurs? A to niby czemu? 

Wg silnika simki jest to mało prawdopodobne. Ale ja u Julka mam ostatnio same niespodziewane wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

A technicznie jakby miało to wygadać? Komisz losuje i kasuje aby zły wynik wyszedł? Da się? Pytam o mechanizm jak ma to wyglądać? 

Kiedyś sam Julek pisał, że można np. zmniejszyć skilla na czas simki, jakby chciało się oszukać. I w finałach zarządził nawet losowanie graczy do kontroli skilla.

Teraz, julekstep napisał(a):

przed simką edytuję mu skille graczy!

Sam o tym pisałeś i robiłeś kontrolę skilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Wg silnika simki jest to mało prawdopodobne. Ale ja u Julka mam ostatnio same niespodziewane wyniki.

wg silnika simki było mało prawdopodobne że niedawno moi zrobią 1-9 .. a jednak zrolibill

A w poprzednim sezonie jak tankowałeś, to przegrałem z Toba jakiś mecz grając w pełnym składzie - co było wręcz niemożliwe.. a nie mało prawdopodobne.. 

Simka.. byłbym wdzieczny jakbyś nie dyskredytował mojej drużyny, bo ja akurat zawsze gram o wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

wg silnika simki było mało prawdopodobne że niedawno moi zrobią 1-9 .. a jednak zrolibill

A w poprzednim sezonie jak tankowałeś, to przegrałem z Toba jakiś mecz grając w pełnym składzie - co było wręcz niemożliwe.. a nie mało prawdopodobne.. 

Simka.. byłbym wdzieczny jakbyś nie dyskredytował mojej drużyny, bo ja akurat zawsze gram o wynik.

Alonzo, ja lubię Sonics, ale wg próbnych simek masz ok 32W, czasem nawet 26. Jedna wpadka ok, kilka - spoko, ale dziwne, jak u jednego komisza mam inne wyniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Alonzo, ja lubię Sonics, ale wg próbnych simek masz ok 32W, czasem nawet 26. Jedna wpadka ok, kilka - spoko, ale dziwne, jak u jednego komisza mam inne wyniki. 

Jak wychodzi Tobie w próbnych simkach Pablo, że Seattle robią 26-32W to nie przywiązywałbym się do dobrych bilansów Twoich San Antonio, bo najwyraźniej maja tyle wspólnego z końcowym bilansem, co Seattle 26-32W. ja bez próbnych simek wiem, że zrobię coś pomiędzy 40-46W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał(a):

Jak wychodzi Tobie w próbnych simkach Pablo, że Seattle robią 26-32W to nie przywiązywałbym się do dobrych bilansów Twoich San Antonio, bo najwyraźniej maja tyle wspólnego z końcowym bilansem, co Seattle 26-32W. ja bez próbnych simek wiem, że zrobię coś pomiędzy 40-46W. 

To trzymam kciuki za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Trzymam kciuki, żeby tak było. A nie pamiętasz może, ile robili Spurs jak simowaleś? :)

ja nigdy nie simowałem :) 

A 30W to zrobiłem raz w swoim pierwszym sezonie jak Brook i Goran byli debiutantami. 38-39W poza tamtym sezonem to były moje najgorsze bilanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Serio mam tego dosyć. Wiem, że obróci się to w żart, ale to jest jakaś groteska. Poszedłem w tank, bo wyniki kompletnie mi się nie zgadzały z tym, co simowalem, a teraz k**** znowu to samo. Średnio mnie to bawi. W loterii draftu zawsze jako jedyny największy spadek, a te simki Julka wtedy jak i teraz, to jakaś k**** kpina. Jak widzę, kto bedzie simował, to już czuję parodię. 

Przesadzasz, masz drugi bilans w konferencji, jakieś porażki muszą się trafiać, nikt nie ogolił ligi do 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.