Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2024/25 czyli odnowa od nowa.


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem "jakieś" nadzieję z Grimesem ale praktycznie nie grał. Tam gdzie grał za bardzo nic nie pokazał niestety może to być teraz właśnie taki gracz, który będzie skakał po klubach.

Tim Hardaway Jr + 3x2nd, ostatni rok kontraktu wiadomo o co chodzi. Słaby obrońca ale naście punktów na średniej skuteczności powinien dorzucić i rozciągnie grę - jednak te 7 rzutów co noc odpala. Oczywiście chłop na ławkę. Bez szleńst ale też źle nie jest, a picki na pewno się przydadzą. Mam nadzieję, że oddawanie picków na prawo i lewo mamy za sobą niech sobie Wizards teraz rozdaje drugorundowce.

Cunningham / Sasser

Holland / Ivey

Thompson / Hardaway Jr

Fotecchio* / Klintman

Duren / Stewart

Może znowu weźmiemy Monte Morrisa?  Fonte muszą podpisać, Beef Stu chiałbym aby był częściej na C niz obok Durena, młodzi mają grać bez żadnych ograniczeń (Thompson case pod Montim).

W dalszym ciągu brakuje weteranów, ciągle mam nadzieję na Granta albo Harrisa co doda nam rozciągnięcie gry z pozycji PF. Szkoda tylko, że Grant ma o ten 1-2 lata za długi kontrakt. Mimo wszystko też coś czuje, że temat LaVina może wrócić.

Co do sentymentalnych powrotów to oczywiście Drummonda bym widział. Szkoda Claxtona z Nets ale można jeszcze popróbować Robinsona z Knicks (jeżeli będą zmuszeni go oddać) albo Roberta Williamsa z PTB ewentulnie Richards z Hornets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2024 o 15:58, Reikai napisał(a):

No troche sie rozpedzilem z tym Greenem jako kasztanem :]  choc glownie chodzilo mi o suchy boxscore.

Jalen Green robil 17.9 ppg na 61.3 TS% I 22.9 usg% 2.7 tov w 32 minuty.

Ron Holland robil 20.6 ppg na 57.6 TS% majac chory jak na 18 latka usage 26.8% i robiac 3.0 TOV w 33 minuty.

Green walil fajnie za 3 w G League, Holland nie. Ale poza tym? Chyba mniej wiecej mozna postawic znak rownosci. 

*stronka g league jest zjebana I czasem pokazuje 19, a czasem 20 ppg, whateva .

Point is don't you underestimate Ignite prospects, czy cus :]

Gdyby w ocenie ekspertów Holland był zbliżonym poziomem prospektem do Jalena Greena to byłby w tym drafcie pewną jedynką. A jednak na podstawie jego występów w gleague tak nie stwierdzono, więc różnica musiała być widoczna. 

No i jednak ten rzut to dużo robi. A dodałbym jeszcze, że taki Green niby kompletnie nie miał przygotowanego ciała do seniorskiego grania, a mimo to bardzo dobrze sobie radził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Behemot napisał(a):

Holland to wybór high risk higher reward. Dobry dla ekipy w przebudowie, choć nie wiem, czy akurat dla Detroit (kolejny bez rzutu?). BTW, Borrego właśnie zrezygnował z rekrutacji.

Ale jakie tu masz ryzyko? Koleś jest stabilnym, pewnym wyborem. High risk high reward to zrobili Hornets wybierając surowego Tidjane Salauna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, shadowy86 napisał(a):

Ale jakie tu masz ryzyko? Koleś jest stabilnym, pewnym wyborem. High risk high reward to zrobili Hornets wybierając surowego Tidjane Salauna.

Duże ryzyko busta. To dość powszechna opinia. On też jest mocno surowy i bazuje póki co głównie na atletyzmie.

Ale żeby nie było, ja lubię jego potencjał, zwłaszcza że to 18 - latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, shadowy86 napisał(a):

Ale jakie tu masz ryzyko? Koleś jest stabilnym, pewnym wyborem. High risk high reward to zrobili Hornets wybierając surowego Tidjane Salauna.

Jest ryzyko, bo jak nie nauczy się skutecznie rzucać, to zostanie bustem. Pewny wybór to byłby np. Clingan. Niemniej w sytuacji Pistons Holland to niezły strzał i mi się ten wybór podoba, biorąc pod uwagę, co było na stole do wzięcia. Jak ten nowy magik trener od rzucania okaże się skuteczny, z Hollanda i Ausara może być mega para wingów     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im wiecej pacze hollanda, tym bardziej mi sie chlopak podoba. mam tu na mysli szczegolnie wywiady z nim. chlopak jest pewny siebie, pozostajac skromnym. to nieczeste...

zgodnie z przewidywaniami, bedziemy 'przedluzac' teka!...

w miejscu, w ktorym jestesmy, wypada usiasc na gorce i obserwowac. byle tylko nie przeplacic jakiegos wafla (rolesa), co to rozegral sezon zycia w optymalnym dla siebie miejscu/czasie (pacz: hartenstein); podoba mi sie smith z indy. ciekawe, na ile go rynek wyceni... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, joe dumars napisał(a):

im wiecej pacze hollanda, tym bardziej mi sie chlopak podoba. mam tu na mysli szczegolnie wywiady z nim. chlopak jest pewny siebie, pozostajac skromnym. to nieczeste...

zgodnie z przewidywaniami, bedziemy 'przedluzac' teka!...

w miejscu, w ktorym jestesmy, wypada usiasc na gorce i obserwowac. byle tylko nie przeplacic jakiegos wafla (rolesa), co to rozegral sezon zycia w optymalnym dla siebie miejscu/czasie (pacz: hartenstein); podoba mi sie smith z indy. ciekawe, na ile go rynek wyceni... 

Charakter Hollanda to jego najlepsza cecha, a o niej nie wspomnialem.

Gosc jest mega ogarniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Charakter Hollanda to jego najlepsza cecha, a o niej nie wspomnialem.

Gosc jest mega ogarniety.

Obejrzałem powitalną konferencję tłoków z jego udziałem i faktycznie dobre wrażenie robił pod względem mentalu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia pewny siebie ale przy tym skromny, znający swoje miejsce (mimo, że w Gleague miał przepotężny usage rate) i ciężko pracujący. Podobne odczucia mam co do Cade też ogarnięty koleś, z dobrą etyka pracy. Do tego widziałem, że podobnie jak Tatum ma miał dzieciaka w młodym wieku. Trajan Langdon jak na razie też robi dobre wrażenie.

Potrzebujemy takich ludzi aby stworzyć odpowiednią kulturę i drużynę, która będzie walczyć o siebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne lata zmarnowane. Co ten Bickerstaff takiego zaprezentował, że mu zaufali na 5 lat? Dla mnie przeciętny, niczym się nie wyróżniający wyrobnik. No cóż, przekonamy się...

Draft spoko, to taki rok, że każdy może się pomylić, a z Hollanda powinien być niezły grajek, chłop ma odpowiedni charakter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodząc do Cavs brał drużynę z dna tabeli i przekształcił ją w top4 Wschodu, kończąc na drugiej rundzie PO.

Jak w 3 lata zrobi PO z Pistons to będę zadowolony. 
Cel jest poukładać drużynę, rozwinąć graczy i postawić fundamenty. 
Wyniki go ocenia, pierwszy sezon 20 zwycięstw wystarczy. 

Rok temu wzięli pięknego, szarmanckiego i eleganckiego Pana Trenera, który podobno idealnie pasował. 

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Z drugiej strony, Bickerstaff wyglada na niezlego goscia na przejscie z punktu A, do B. Po prostu nie nadaje sie poki co na dojscie do C.

Ale to na ten moment maly problem dla Pistons.

Dokładnie tak jak kolega napisał: przejście z punktu A do B. Nie ma co myśleć o punkcie C za 4-5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Co to za moda od razu walić 5 lat. Zrobisz postęp po roku dostaniesz 3 lata extra. A nie takie coś kolejny raz. 

Gwarantowane 4 lata najprawdopodobniej. Jakiś względny postęp wobec 6 letniej umowy Montiego jest :)

 Nie ma to wpływu na salary, więc skoro Goresowi nie żal tego grosza, to mi tym bardziej.

Miło, że zdążyli z wyborem HC przed rozpoczęciem wolnej agentury.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście musieli tego Harrisa podpisać 52/2. Na szczęście nie dostał długiego kontraktu, można go będzie szybko gdzieś pchnąć jakby co. Mało jest tak bezpłciowych graczy, może chociaż da trójkę na jakimś solidnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.