Skocz do zawartości

Detroit Pistons 2024/25 czyli odnowa od nowa.


DRK

Rekomendowane odpowiedzi

Ani słowa o zeszłym sezonie bo

,, przeszłość odkreślamy grubą linią (aka kreską) ". 

Langdon powyższą  maxymę potraktował poważniej niż jej autor i raźnie wziął się do roboty. Na początek podziękował Trajan Troyowi. Raczej zero zdziwienia-na co w jednej organizacji dwóch GM. Raptem wczoraj kulę ziemską obiegła wiadomość, że także HC Williams kończy swą przygodę w Detroit. Na pocieszenie pozostaje mu świadomość że za każde odniesione zwycięstwo otrzymał 5,6 mln $. Odniósł ich całe 14, więc w 12 miesięcy zarobił 78 mln. Nie widzę powodów by mu współczuć. Krzywda mu się nie stała. 

Langdon odziedziczył dwa picki 5 i 53, ponad 60 mln do roztwonienia/mądrego wydania w zbliżającym się offseason oraz parę umów :

gwarantowane

 

Non-Guaranteed Salary

 

Z tych co nie mają zagwarantowanych umów to do podpisu Włoch. Zastąpi BB w ataku, a w D będzie lepszy. Mógłby dostać umowę  podobnie skrojoną co Stewart (64/4 w tym 1mln bonus co roku, ostatni rok TO). 

Bardzo jestem ciekaw jak nowy GM rozegra draft (może handel pickiem) i jak rozdysponuje te 60 mln w offseason. Po owocach go poznamy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

Widzialem reporty, ze Pistons chca sie latem skupic na tym, zeby nauczyc Durena bronic, bo chlop ma ogromne problemy z kumaniem czaczy jesli o to chodzi.

Ciekawe czy to sie uda, w sumie zabawne w kontekscie porownan do Dwighta.

Rzadko kiedy udaje się kogoś nauczyć bronić 

To wbrew pozorom jest najtrudniejsze 

Jak do tej pory nie zaklikało to już raczej nie zaklika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, josephnba napisał(a):

Rzadko kiedy udaje się kogoś nauczyć bronić 

To wbrew pozorom jest najtrudniejsze 

Jak do tej pory nie zaklikało to już raczej nie zaklika

Dokładnie. Łatwiej jest zrobić ofensywnie dobrego gracza lub ofensywnego wymiatacza ala kawai  z defensywnego monstrum niż odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @DRK za założenie tematu to już wiem gdzie zaglądać! 
 

Ciężko będzie JD nauczyć bronić ale żeby chociaż wrzucić go na średni poziom to już będzie spory progres bo o offense możemy być spokojni. Ciekawe czy już w tym sezonie będzie okazjonalnie rzucał jumpery i trójki. 
Liczę, że razem z CC zaczną podnosić ten klub w górę. 
 

Zaklepane są rozmowy z Seanem Sweeneyem, JB Bickerstaffem i Micah Norim więc czekamy. 
 

Z pozytywów na pewno gorzej niż w 2023/24 nie będzie 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Winchester napisał(a):

Ciężko będzie JD nauczyć bronić ale żeby chociaż wrzucić go na średni poziom to już będzie spory progres bo o offense możemy być spokojni. Ciekawe czy już w tym sezonie będzie okazjonalnie rzucał jumpery i trójki. 
Liczę, że razem z CC zaczną podnosić ten klub w górę. 

A ja myślę, że on może pójść w jakiejś wymianie. Potrzebny wysoki z dobrą obroną, a Jalen to niestety tyczka, kompletnie zagubiony. No i trochę centymetrów więcej by się przydało   

19 godzin temu, DRK napisał(a):

HC Williams kończy swą przygodę w Detroit. Na pocieszenie pozostaje mu świadomość że za każde odniesione zwycięstwo otrzymał 5,6 mln $. Odniósł ich całe 14, więc w 12 miesięcy zarobił 78 mln. Nie widzę powodów by mu współczuć. Krzywda mu się nie stała. 

Krzywda się nie stała, to mało powiedziane. Gość zgarnął w sumie za rok "roboty" 80 milionów... W zasadzie nic nie wnosząc w tym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2024 o 05:46, Reikai napisał(a):

Widzialem reporty, ze Pistons chca sie latem skupic na tym, zeby nauczyc Durena bronic, bo chlop ma ogromne problemy z kumaniem czaczy jesli o to chodzi.

Ciekawe czy to sie uda, w sumie zabawne w kontekscie porownan do Dwighta.

Świetny wątek poruszyłeś - ta obrona Durena. Miałem ten temat dołożyć w ankiecie. Ale wysłałem posta, a teraz nie mogę znaleźć opcji dołączenia ankiety. 

Teraz(tzn po wcześniejszym utworzeniu już tematu) nie ma już  opcji dodania ankiety czy raczej ja taki niepełnosprytny  i nie mogę tego ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, DRK napisał(a):

Świetny wątek poruszyłeś - ta obrona Durena. Miałem ten temat dołożyć w ankiecie. Ale wysłałem posta, a teraz nie mogę znaleźć opcji dołączenia ankiety. 

Teraz(tzn po wcześniejszym utworzeniu już tematu) nie ma już  opcji dodania ankiety czy raczej ja taki niepełnosprytny  i nie mogę tego ogarnąć?

Klikasz edytuj post i wybrane Zawartosc klikasz I zmieniasz na Ankieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Grzechu napisał(a):

 

Krzywda się nie stała, to mało powiedziane. Gość zgarnął w sumie za rok "roboty" 80 milionów... W zasadzie nic nie wnosząc w tym czasie

Jak nic? Koleś wygrał wyścig tankerów ,zawody o najgorszy bilans w lidze. W Philly by go na rękach nosili i układali o nim piosenki ludowe jak o Hinkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Jak nic? Koleś wygrał wyścig tankerów ,zawody o najgorszy bilans w lidze. W Philly by go na rękach nosili i układali o nim piosenki ludowe jak o Hinkiem

Tyle, że Pistons to nie Phila a najgorszy bilans już nie gwarantuje sukcesu. A nawet jakby ktoś chciał pograć w takie zawody, wystarczyło zatrudnić jakiegoś wuefistę za drobne zamiast wciskać na siłę 80 baniek zniechęconemu do pracy człowiekowi. Pistons po raz kolejny w ostatnich latach zrobili z siebie pośmiewisko     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DRK napisał(a):

Ciekawe czy Troy znowu będzie komuś Bagleya z dopłatą dwóch second rounderów wpychał 🤣

https://www.hoopsrumors.com/2024/06/troy-weaver-to-join-wizards-as-senior-advisor.html

watpliwe. ale, ze ktos 'rzuci' komentarz pod publiczke dot. weavera, bylo do przewidzenia; w tym nba to sami dyletanci :(...

ciekawe, czy sondujemy sweeneya. mozde to juz ten moment, by dostal swoja szanse?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, joe dumars napisał(a):

watpliwe. ale, ze ktos 'rzuci' komentarz pod publiczke dot. weavera, bylo do przewidzenia; w tym nba to sami dyletanci :(.

Trafiłby Troy do którejś z 28 innych teamów to pewnie jedynie wzruszyłbym ramionami. Ale musiał akurat w Wizards z Bagleyem reunion robić, to nie dało mi przejść koło tego obojętnie. 

3 godziny temu, joe dumars napisał(a):

 

ciekawe, czy sondujemy sweeneya. mozde to juz ten moment, by dostal swoja szanse?...

Mogliby przed draftem zdążyć z nowym HC, aby to bardziej z głową wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DRK napisał(a):

Ciekawe czy Troy znowu będzie komuś Bagleya z dopłatą dwóch second rounderów wpychał 🤣

https://www.hoopsrumors.com/2024/06/troy-weaver-to-join-wizards-as-senior-advisor.html

Wyrobił sobie renomę jako genialny tank commander, więc ma wzięcie u tankerów ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.