Skocz do zawartości

Rappar i kobiety.


Pablo81

Stosunek Rappara do kobiet.  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w aktywności naszego medyka na forum można wyczuć niechęć do kobiet?

    • Tak
      19
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Szabla napisał(a):

Mam nadzieję, że ankieta jest anonimową, bo zagłosowałem na tak, a nie chce, żeby ktokolwiek się dowiedział o tym. 

Tak, jest. Spokojnie - nikt się nie dowie i nie będziesz narażony na akcje odwetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Wiele skrajnych feministek pod przykrywką niechęci do nierówności społecznych manifestuje swoją niechęć do mężczyzn. I w ich przypadku i w przypadku (wg mnie, ja to tak odbieram) Rappara jest podobnie. Poza zarzutami wpisującymi się w walkę o równouprawnienie można też znaleźć wpisy jak np. dewaluowanie sportu kobiecego.

tylko ze jedno nie wyklucza drugiego, bo przecież sport kobiecy stoi na niższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest bardziej zabawne 

Temat czy rappar płaczący  

 

k**** dawajcie dalej, @julekstep nie zatrzymuj się 

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Dużo oglądasz pływania synchronicznego mężczyzn? 

Fuj 

Stylejarz ;)

 

2 godziny temu, Szabla napisał(a):

Mam nadzieję, że ankieta jest anonimową, bo zagłosowałem na tak, a nie chce, żeby ktokolwiek się dowiedział o tym. 

Ja nie wiem na co głosowałem, ale wkurzyło mnie że nie widać kto na co 

Proponuję założyć oddzielny topick dla każdego wytykając mu jego największe wady i zobaczymy kto jak bardzo się przejmuje opinią bandy noneameów z internetu 

 

Rappar jak widać przejmuje się tak że na terapii zrobi się zbyt wiele wątków 

Edit 

 

O k**** zaczęło się rappar kontraktuje 😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że kiedy założono specjalny temat na temat mojej nienawiści do kobiet to zostaną poruszone dużo grubsze treści niż, że uważam Caitlyn Clark za gorszą od męskich koszykarzy i nie interesuję się żeńskim boksem amatorskim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Przyznam szczerze, że kiedy założono specjalny temat na temat mojej nienawiści do kobiet to zostaną poruszone dużo grubsze treści niż, że uważam Caitlyn Clark za gorszą od męskich koszykarzy i nie interesuję się żeńskim boksem amatorskim. 

2/3 głosujących uważa, że twoje treści epatują niechęcią do kobiet. Może czas na chwilę refleksji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

2/3 głosujących uważa, że twoje treści epatują niechęcią do kobiet. Może czas na chwilę refleksji?

Już chciałem założyć ankietę na forum czy wykupywanie mieszkań z aukcji komorniczych jest czynem moralnie dobrym, ale nie chciało mi się zniżać do Twojego poziomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RappaR napisał(a):

Już chciałem założyć ankietę na forum czy wykupywanie mieszkań z aukcji komorniczych jest czynem moralnie dobrym, ale nie chciało mi się zniżać do Twojego poziomu :)

Do jakiego poziomu? Stwierdziłeś, że mam nieprawdziwy obraz ciebie w kwestii podejścia do kobiet. Ankieta pokazała co innego.

Nie skłoniło cię to do żadnej refleksji? 

Btw, nie kupiłem żadnego mieszkania w licytacji komorniczej, a każdy dodatkowy licytujący, to szansa na wyższą cenę końcową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, julekstep napisał(a):

nie ma jednego wątku o WNBA

To jest niedopuszczalne. 

Parlament i Komisja Europejska powinny wydać specjalne dyrektywy równościowe nakładające na wszystkich adminów/właścicieli forów zajmujących się tematyką NBA. Dyrektywa zobowiązywałaby w/w do tego, aby od 2028 roku przynajmniej 1/3 wątków dotyczyła tematyki związanej z WNBA, a docelowo w 2035 proporcje powinny wynosić 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DRK napisał(a):

To jest niedopuszczalne. 

Parlament i Komisja Europejska powinny wydać specjalne dyrektywy równościowe nakładające na wszystkich adminów/właścicieli forów zajmujących się tematyką NBA. Dyrektywa zobowiązywałaby w/w do tego, aby od 2028 roku przynajmniej 1/3 wątków dotyczyła tematyki związanej z WNBA, a docelowo w 2035 proporcje powinny wynosić 50/50.

A nie lepiej od razu połączyć obie ligi? Przecież wg Żukowskich i Śród tego świata nie ma różnicy między męskim a żeńskim sportem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.