Skocz do zawartości

Rappar i kobiety.


Pablo81

Stosunek Rappara do kobiet.  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w aktywności naszego medyka na forum można wyczuć niechęć do kobiet?

    • Tak
      19
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Koelner napisał(a):

jak tam poruchał u latynosów to raczej był pozytywnie nastawiony 

W stanie upojenia alkoholowego można odsunąć swoje przekonania na bok.

 

17 minut temu, lorak napisał(a):

u Rappara nie ma niechęci do kobiet, lecz jest wobec nierówności społecznych.

Wiele skrajnych feministek pod przykrywką niechęci do nierówności społecznych manifestuje swoją niechęć do mężczyzn. I w ich przypadku i w przypadku (wg mnie, ja to tak odbieram) Rappara jest podobnie. Poza zarzutami wpisującymi się w walkę o równouprawnienie można też znaleźć wpisy jak np. dewaluowanie sportu kobiecego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

Poza zarzutami wpisującymi się w walkę o równouprawnienie można też znaleźć wpisy jak np. dewaluowanie sportu kobiecego.

na forum o e-nba mamy wątki o jajkach w majonezie, 87my wymuszony atf, kilka gierek itp

nie ma jednego wątku o WNBA

 

a Ty piszesz że Rappar dewaluuje sport kobiecy? bitch pls xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

na forum o e-nba mamy wątki o jajkach w majonezie, 87my wymuszony atf, kilka gierek itp

nie ma jednego wątku o WNBA

 

a Ty piszesz że Rappar dewaluuje sport kobiecy? bitch pls xD

A wiesz, jakie mecze miały w USA największa oglądalność w TV i live? :)

Ale chodzi mi o to, że Clark robi Currego w żeńskiej wersji, a ten pisze, że widział lepsze zagrania na orliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A wiesz, jakie mecze miały w USA największa oglądalność w TV i live? :)

nie wiem bo na rasistowskim (i teraz też seksistowskim!) forum e-nba temat ten nie był specjalnie poruszany

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale chodzi mi o to, że Clark robi Currego w żeńskiej wersji, a ten pisze, że widział lepsze zagrania na orliku.

rozumiem że każdy kto choć raz narzekał na polskich kopaczy w podobnym tonie jest feministką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A wiesz, jakie mecze miały w USA największa oglądalność w TV i live? :)

Ale chodzi mi o to, że Clark robi Currego w żeńskiej wersji, a ten pisze, że widział lepsze zagrania na orliku.

Ale to masz problem z tym, że widziałem czy z tym że do tego się przyznałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

nie wiem bo na rasistowskim (i teraz też seksistowskim!) forum e-nba temat ten nie był specjalnie poruszany

rozumiem że każdy kto choć raz narzekał na polskich kopaczy w podobnym tonie jest feministką?

Fluberowac też trzeba umiec :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

na forum o e-nba mamy wątki o jajkach w majonezie, 87my wymuszony atf, kilka gierek itp

nie ma jednego wątku o WNBA

 

a Ty piszesz że Rappar dewaluuje sport kobiecy? bitch pls xD

Ale była dyskusja o kobiecym koszu. Konkluzje napisał Chrystus że jego brat z kolegami z obozu koszykarskiego u15 ograli reprezentacje Litwy w koszu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale była dyskusja o kobiecym koszu. Konkluzje napisał Chrystus że jego brat z kolegami z obozu koszykarskiego u15 ograli reprezentacje Litwy w koszu 

I dlatego widziałeś lepsze akcje na Orliku niż te Clark.

A co o tym napiszesz:

W dniu 31.05.2024 o 22:34, RappaR napisał(a):

Ja nigdy nie śledziłem na igrzyskach nikogo, ani polskich mężczyzn, ani polskich kobiet. 
Teraz wyjątkowo będę oglądał boks amatorski dla mężczyzn i tyle.
Życzę polskim bokserkom jak najlepiej, podobnie jak polskim tyczkarzom, młociarzem czy w czym tam mamy reprezentantów. 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Fluberowac też trzeba umiec :)

 

- napiszę jakąś głupotę
- zostanę wyjaśniony
- napiszę że wyjaśniający 'fluberuje'
- profit

6 minut temu, RappaR napisał(a):

Mam przepraszać że mnie olimpiada nie interesuje czy co?

masz przeprosić że się nie jarałeś Caitlin Clark jak mainstream kazał (już się chyba skończyła ta nagonka, bo mnie teraz nią FB nie katuje tak jak kilka miechów temu)

 

a to że się nie jarałeś i nie uważasz że Clark = Steph jest jednoznaczne z tym że jesteś parszywym mizoginem!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

- napiszę jakąś głupotę
- zostanę wyjaśniony
- napiszę że wyjaśniający 'fluberuje'
- profit

masz przeprosić że się nie jarałeś Caitlin Clark jak mainstream kazał (już się chyba skończyła ta nagonka, bo mnie teraz nią FB nie katuje tak jak kilka miechów temu)

 

a to że się nie jarałeś i nie uważasz że Clark = Steph jest jednoznaczne z tym że jesteś parszywym mizoginem!

To ty piszesz piramidalne głupoty :) Clark oddaje seryjnie rzuty z prawie połowy, kolega pisze, że lepsze widział na orliku, a ty piszesz , że ma rację, bo WNBA nie jest popularna na forum ❤️

Jak z tym dyskutować? Lol :)

Albo zwracam uwagę, że kolega pisze nieprzychylnie o kobietach, a Ty: "mamy seksistwoskie forum". To na poziomie odpowiedzi na jakiś argumenty "bo ty zawsze wiesz lepiej" ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

To ty piszesz piramidalne głupoty :) Clark oddaje seryjnie rzuty z prawie połowy, kolega pisze, że lepsze widział na orliku, a ty piszesz , że ma rację, bo WNBA nie jest popularna na forum ❤️

Jak z tym dyskutować? Lol :)

Skoro WNBA nie jest popularne na forum o koszykówce to chyba świadczy o tym że nie tylko na Rapparze popisy koszykarek nie robią większego wrażenia?

To chyba logiczna przesłanka....czy jednak fluberowanie? (btw jak moje wpisy są 'fluberowaniem' to jak określić wpisy w których user X pisze o userze Y że ten nienawidzi kobiet bo nie jarał się Caitlin Clark? lol)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Pablo81 napisał(a):

A wiesz, jakie mecze miały w USA największa oglądalność w TV i live? :)

Ale chodzi mi o to, że Clark robi Currego w żeńskiej wersji, a ten pisze, że widział lepsze zagrania na orliku.

WNBA już na starcie sezonu potroiła oglądalność z zeszłego sezonu.,Mam nadzieję że szybko pojawią się wysokie kontrakt i dziewczyny zaczną zarabiać, żeby nie musiały grać u jebanych kacapów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Skoro WNBA nie jest popularne na forum o koszykówce to chyba świadczy o tym że nie tylko na Rapparze popisy koszykarek nie robią większego wrażenia?

To chyba logiczna przesłanka....czy jednak fluberowanie? (btw jak moje wpisy są 'fluberowaniem' to jak określić wpisy w których user X pisze o userze Y że ten nienawidzi kobiet bo nie jarał się Caitlin Clark? lol)

No masz rację - rzut nie może być ładny, jak liga nie ma tematu na forum, LOL :)

Fluberowanie dla ubogich umysłowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.