Skocz do zawartości

Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, bogans2 napisał(a):

Do kiedy decyzje czy gracz zostaje podpisany czy nie? Szukalem informacji o kontrakcie i wpadlem na kontrakt gdzie zawodnik jest podpisany na Exibit 10 i decyzja do 1 poazdziernika w przeciwnym razie ma zagwarantowane minimum

U nas kiedy termin?

Czyli jak się kogoś zwolni to powinien być dostępny w wężyku na TW?

 

Nasi zeszłoroczni 2way, czy gracze wybrani w Exhibit 10 będa mieli pierwszeństwo podpisania kontraktu 2way ze swoimi macierzystymi klubami - ale to ruszy dopiero po V turze FA, jak skończą się tury kontraktów gwarantowanych. Będzie na to czas - ustalimy w Radzie ile. I dopiero wtedy po podpisach tych graczy ruszy Wężyk 2way - taka będzie kolejność.

1. V tura FA + w każdej chwili można teraz podpisywać ze swoimi 2nd rounderami normalne kontrakty.

2. Podpisywanie swoich - 2nd rounderzy, zeszłoroczni 2way, Exhibit 10 - na 2way

3. Wężyk 2way

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, bogans2 napisał(a):

A to nie lepiej podpisywać exibity zgodnie z okienkami między turami?? Wpisujesz teraz gracza i go masz

Nie wiadomo kiedy Tecu otworzy kolejne okienko

Oni mogą dostać jeszcze jakieś gwarantowane kontrakty w V turze i wtedy macierzysty klub musiałby podjąć decyzję - jak było chociażby teraz z Alexandrem od Reikai w Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał(a):

Oni mogą dostać jeszcze jakieś gwarantowane kontrakty w V turze i wtedy macierzysty klub musiałby podjąć decyzję - jak było chociażby teraz z Alexandrem od Reikai w Warriors.

No tak chodzi mi o podpisywanie Exibitow w okienkach między turami. Powinno to być umożliwione GMom

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bogans2 napisał(a):

Do kiedy decyzje czy gracz zostaje podpisany czy nie? Szukalem informacji o kontrakcie i wpadlem na kontrakt gdzie zawodnik jest podpisany na Exibit 10 i decyzja do 1 poazdziernika w przeciwnym razie ma zagwarantowane minimum

U nas kiedy termin?

Czyli praktycznie przed startem TW wszystkie exibity powinny być wyczyszczone bo gracz może mieć szansę na TW. Gdzie może być zwolniony po trymestrze ale kasę chyba za to jakaś dostaje

Nie wiem doprecyzujcie to

 

W temacie Exibit10.

Nie ma żadnego deadline, jeżeli nikt ich nie weźmie na 2wc lub normalny to zostają u nas jako gleague players, którego można na chwilę podpisać jako 10day contract (bez podpisywania, po prostu wspominasz o tym w opisie). W sezonie tak jak w offseason, każdy ich może podpisać a prawa do wyrównania także zostają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz pokazać zapis o tym że macierzysty team ma prawo wyrównać ofertę? Bo czytam o tym Exibit i nic o tym nie ma

O takie coś znalazłem

Additionally, a player who is waived (and clears waivers) before the season on Exhibit 10 can sign with the G League to play for the NBA team’s affiliate franchise. If that player sticks with the G League team for at least 60 days, they’ll receive their Exhibit 10 bonus. An affiliate player in the G League is technically a free agent eligible to sign with any NBA team.

Nic nie pisze że to RFA. Nie wiem więc czy to wyrównanie Alexandra jest zgodne z CBA

Dobra mniejsza z tym nie wiem o co tu chodzi :d

Jezeli jakiś zawodnik jest przed sezonem podpisany na Exibit 10 to czy jakiś inny team może mu w tym momencie zaoferować kontrakt? (To wklejone mowi o zwolnionym zawodniku także trochę inna sytuacja)

Skoro macierzysty team ma do niego prawa, nie musi go zwalniać i dać mu to jednoroczne minimum wynegocjowane wg Exibit 10 :)

Nie wiem moze zawodnik po wpłynięciu dobrego dealu zrywa Exibit 10, płaci karę i bierze lepsze pieniądze.. a gdzie są tu prawa macierzystego temu nie wiem :d

 

 

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bogans2 napisał(a):

A możesz pokazać zapis o tym że macierzysty team ma prawo wyrównać ofertę? Bo czytam o tym Exibit i nic o tym nie ma

O takie coś znalazłem

Additionally, a player who is waived (and clears waivers) before the season on Exhibit 10 can sign with the G League to play for the NBA team’s affiliate franchise. If that player sticks with the G League team for at least 60 days, they’ll receive their Exhibit 10 bonus. An affiliate player in the G League is technically a free agent eligible to sign with any NBA team.

Nic nie pisze że to RFA. Nie wiem więc czy to wyrównanie Alexandra jest zgodne z CBA

Nasze Exibit10 nie jest przeklejką z CBA, zasady są takie jak wspólnie wymyśliliśmy by dać jakaś małą przewagę macierzystego klubu by odzwierciedlić jakaś tam zasadę, że gdyby x dostał propozycje kontraktu od kogoś to przyszedłby i powiedział to klubowi w którym trenuje i by zdecydowali czy biorą go na taki kontrakt lub nie.

To jest taki miks CBA i własnych zasad w celu urealnienia i by nie było głosowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2024 o 13:58, Tecu napisał(a):

Postanowiłem, autorytarnie, że otwieramy okienko na podpisywanie Exibit10 kto pierwszy ten lepszy.

Zasady zgodne z zasadami Exibit10 oprócz tego, że okienko jest od 6.08 od godziny 20tej do 20.08 do godz 23.59.

 

W dniu 2.09.2024 o 06:34, january napisał(a):

Bulls

Vasilije Micic

Jaylen Clark

Adama Sanogo 

 

Chyba trzebaby zrobić trzecie okienko. Może po wężyku?

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tecu

Jak ruszy wężyk 2way, to zapewne będą też podpisywani na 2way gracze Exhibit 10. Przy wyborze 6 graczy dziennie nie bardzo możemy sobie pozwolić na danie drużynie 24h czy tym bardziej 48h na wyrównanie takiego gracza, bo w międzyczasie wybierać będą kolejni GMowie, którzy mogą nam wtedy podebrać gracza, którego mieliśmy jako nr2 na naszej liście. Pomyśl jak to rozwiązać, żeby nam się chaos nie zrobił.

ja bym był za tym, żeby przy Wężyku 2way wyrównywanie naszych Exhibit 10 nie obowiązywało. Przed startem wężyka każdy klub ma jeszcze możliwość podpisania na 2way swoich Exhibit 10. 

Ewentualnie kluby mogą do startu Wężyka podać nazwiska graczy, których w razie zaproponowania im umowy będą wyrównywały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Alonzo napisał(a):

@Tecu

Jak ruszy wężyk 2way, to zapewne będą też podpisywani na 2way gracze Exhibit 10. Przy wyborze 6 graczy dziennie nie bardzo możemy sobie pozwolić na danie drużynie 24h czy tym bardziej 48h na wyrównanie takiego gracza, bo w międzyczasie wybierać będą kolejni GMowie, którzy mogą nam wtedy podebrać gracza, którego mieliśmy jako nr2 na naszej liście. Pomyśl jak to rozwiązać, żeby nam się chaos nie zrobił.

ja bym był za tym, żeby przy Wężyku 2way wyrównywanie naszych Exhibit 10 nie obowiązywało. Przed startem wężyka każdy klub ma jeszcze możliwość podpisania na 2way swoich Exhibit 10. 

Ewentualnie kluby mogą do startu Wężyka podać nazwiska graczy, których w razie zaproponowania im umowy będą wyrównywały. 

Dokładnie tak myślałem, wydaje mi się, że nawet zapisałem.

Przed wężykiem, właściciele Exibit10 podpisują kogo chcą ze swoich graczy a jak nie podpiszą to każdy może dać im 2wc bez wyrównywania.

Po wężyku zróbmy okienko na Exibit10 na sezon i tak jak normalnie w sezonie każdy może ich podpisać na regularny kontrakt a właściciel może wyrównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jako, że kończy się wężyk 2wc, proponuję wyznaczyć nowe okienko na podpisywanie Exibit10 na sezon.

Termin to będzie 17.10 do godz 22giej. Pasuje?

Później do początku sezonu będzie jeszcze można uzupełnić a później zamykamy okienko.

Zasady tak jak przy poprzednich okienkach, oferty do cudownego @julekstep wyniki wg priorytetów.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, uwagi, to śmiało 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.