Skocz do zawartości

Tecu

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, bogans2 napisał(a):

A jak się ma ten exibit 10 do wężyka na koniec FA. Jak tutaj wszyscy będą przebrani to kto tam zostanie?

Exibit10 nie oznacza uwiązania gracza a jedynie pierwszeństwo dla tego zespołu, czyli jak zaproponujesz zawodnikowi mającemu kontrakt Exibit10, kontrakt wyższego rzędu, czyli two way lub kontrakt regularny, to zespół może tylko wyrównać, albo Ty podpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zaktualizowałem priorytety.

Postaram się dziś rozpisać co i jak z harmonogramem.

Zasady takie same tylko zastanawiam się jak zrobić gdy chcemy zastąpić kogoś kogo już mamy. Wcześniej trzeba zrzucić by zrobić miejsce czy po? Czy ewentualnie tylko piszemy w ofercie, że chcemy tylko przykładowo jednego maks i jak wygramy to zwalniamy x? A co będzie jak ktoś inny by go z chęcią przygarnął? Może dogrywka zgłaszających się wg priorytetów gdyby była taka sytuacja?

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma już exhibitów to musi zwolnić pod miejsce przed złożeniem ofert (np dzień przed by wszyscy mieli czas złożyć takiemu zwolnionemu zawodnikowi)

Przykładowo ja mogę zgarnąć max 2x exhibit graczy, chyba że zwolnię z wyprzedzeniem Basseya to 3 wtedy.

I może każda zrzutka to spadek o 1 miejsce na liście priorytetów?

Edytowane przez january
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2024 o 16:24, january napisał(a):

Jak ktoś ma już exhibitów to musi zwolnić pod miejsce przed złożeniem ofert (np dzień przed by wszyscy mieli czas złożyć takiemu zwolnionemu zawodnikowi)

Przykładowo ja mogę zgarnąć max 2x exhibit graczy, chyba że zwolnię z wyprzedzeniem Basseya to 3 wtedy.

Ok, ale myślę, że można dodać, że gdy zwalniamy a nikogo innego nie dostaniemy i ten zwolniony nie został przez kogoś zatrudniony, to wraca do nas.

W dniu 23.07.2024 o 16:24, january napisał(a):

może każda zrzutka to spadek o 1 miejsce na liście priorytetów?

Rozumiem koncept, ale myślę, że to by już za bardzo skomplikowało sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty wysyłamy do nieocenionego @julekstep do 29.07 (poniedziałek) do godz 22:00

Oferty wysłane lub zmodyfikowane po tym czasie się nie liczą w całości.

Wysyłamy maksymalnie 10 graczy w kolejności 1,2,3 itd

O przydziele graczy decydują priorytety.

Można wybierać z graczy jeszcze niewybranych, nie mających u nas kontraktu i mającego max dwa lata doświadczenia.

Wybieramy tylko tylu graczy na ilu mamy miejsce, ale oczywiście ofert można złożyć max 10.

Czas na zrzucenie ewentualnych graczy jest do końca niedzieli tj 28.07 23:59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.