Skocz do zawartości

NBA MOCK DRAFT 2024 - E-NBA.PL EDITION


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Tecu napisał(a):

Boston Celtics

#30 Kyle Filipowski 

Musiałem kilka razy przejrzeć listę Waszych wyborów, bo nie mogłem uwierzyć, że taki gracz się ostał do ostatniego wyboru w naszym mocku.

W realu, wg mnie, będzie to wybór między 10 a 20, dużo się spekuluje, że to będzie pick #12 OKC, zobaczymy.

Boston jak najbardziej może wybrać wysokiego, Porzignis często wypada, Horford młodszy nie będzie.

Filipowski przypomina mi trochę Horforda, ale także K. Olynyka, który kiedyś hasał w Bostonie. Dobry size mimo negatywnego wingspanu (tak jak Olynyk). Dribble, pass, shoot typ podkoszowego, czyli coś co Boston ceni. Gra bardziej jak PF, ale na centrze też da radę, rzut może niesprawdzony, ale potencjał jak najbardziej jest. Może nie jest rim protektorem, ale upierdliwy obrońca, który ma zadatki na systemowego gracza. Na plus podania i kończenie pod koszem, mimo ograniczonego atletyzmu.

 

Dzięki wszystkim za ciekawy mock i równie ciekawe spostrzeżenia 🙂

Filipowski poszedl z 23 do Bucks 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał(a):

Boston Celtics

#30 Kyle Filipowski 

Musiałem kilka razy przejrzeć listę Waszych wyborów, bo nie mogłem uwierzyć, że taki gracz się ostał do ostatniego wyboru w naszym mocku.

 

i nie zauważyłeś, że wybrałem go z #23 dla Bucks:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Tecu napisał(a):

Boston Celtics

#30 Kyle Filipowski 

Musiałem kilka razy przejrzeć listę Waszych wyborów, bo nie mogłem uwierzyć, że taki gracz się ostał do ostatniego wyboru w naszym mocku.

W realu, wg mnie, będzie to wybór między 10 a 20, dużo się spekuluje, że to będzie pick #12 OKC, zobaczymy.

Boston jak najbardziej może wybrać wysokiego, Porzignis często wypada, Horford młodszy nie będzie.

Filipowski przypomina mi trochę Horforda, ale także K. Olynyka, który kiedyś hasał w Bostonie. Dobry size mimo negatywnego wingspanu (tak jak Olynyk). Dribble, pass, shoot typ podkoszowego, czyli coś co Boston ceni. Gra bardziej jak PF, ale na centrze też da radę, rzut może niesprawdzony, ale potencjał jak najbardziej jest. Może nie jest rim protektorem, ale upierdliwy obrońca, który ma zadatki na systemowego gracza. Na plus podania i kończenie pod koszem, mimo ograniczonego atletyzmu.

 

Dzięki wszystkim za ciekawy mock i równie ciekawe spostrzeżenia 🙂

Do poprawy pick :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😂😂😂😂😂

Zaraz poprawię.

Boston Celtics

#30 Baylor Scheierman 

 

Jak mogłem nie zauważyć, że Filipowski został już wybrany 🤦

Pewnie chciałem by się ostał 😂

No to bierzemy strzelca, scorera, dojrzałego, gotowego, który miał świetne gierki na combine.

All around player, obrona trochę niedoceniana, świetny strzelec i mocna zbiórka jak na tę pozycję. Secondary playmaker. Takich nigdy za dużo.

 

 

Dzięki wszystkim za ciekawy mock i równie ciekawe spostrzeżenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zabawę. wyszedł z tego bardzo interesujący mock. Wg mnie Edey z #9 to zbyt odważny ruch, z tym pickiem nie zgadzam się w największym stopniu. Lekki szok, że McCain spadł aż do #24. Ktos był tu był zdziwiony #19 Carringtona. Dla mnie to rozgrywający niewiele gorszy od hajpowanego Dillinghama, może pojść nawet w loterii. Z drugiej strony Furphy z #18 i #26 Christie (obu lubię) to jeszcze gracze zbyt jednowymiarowi, aby brać ich tak wysoko .

Walter mnie nie przekonuje. Ani tu specjalnie dobrego rzutu, ani też obrony. zostaje atletyzm, trochę mało.  Kojarzy mi się z Ivey'em, i nie jest to dobre skojarzenie

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

To jak draft skończyliśmy to ponawiam pytanie o tego Ja'Kobe

Bardzo duży potencjał na movement shootera i obrońcę, procentami bym się zupełnie nie przejmował. 

Musi poskładać wszystko do kupy, bo potencjał ma.

Wydaje mi się, że pójdzie wyżej niż mają go mocki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podsumowanie:

Może zaskoczę Was, ale nie wierzę, że Sarr zrobi jakąś dużą karierę. Ja bym kilku zawodników przed nim wybrał zdecydowanie. Na plus dla niego, że podobno etykę pracy ma mocną, więc może się pomylę co do niego, ale ofensywnie wygląda mi na mocno ograniczonego.

Wyborów @splaash nie rozumiem, może mamy zupełnie inne spojrzenie na koszykówkę. To żaden zarzut, ale dla mnie Topic za wysoko i Edey też mocno za wysoko. Czas pokaże, kto ma rację 🙂

Za wysoko też Clingan od @ignazz Niczym nie urzekł mnie ten chłopak. Wybrałbym go pewnie koło 15 numeru może.

Risacher to dla mnie jedynka, że się prawie osunął do czwórki to duże zaskoczenie.

Podoba mi się wybór @Behemot Salauna z siódemką. Devina Cartera wybrał dopiero @Ashigaru więc poszedł za nisko. Tristan Da Silva od @Tecu za wysoko. Fajny ofensywny gracz, ale bardziej koło 30 bym go widział.

@spabloo zmarnowałby swój wybór na Furphy'ego. Za to Carrington od @LONGER01 to dobry wybór moim zdaniem. Zgadzam się, że mógłby śmiało być wybrany wyżej.

Za nisko poszedł Tyson, dopiero @pdxpl go wybrał.

Wszystkim dziękuję za zabawę. Osobiście odezwałbym się do @ignazz, aby dobić targu za Risachera. Ten gracz podoba mi się najmocniej z tej klasy, choć szczerze mówiąc nie urzekła mnie talentem🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna zabawa. Ogólnie dobre wybory, najbardziej podobały mi się te dla Spurs, NY i Utah. Collier z tak późnym numerem też potencjalny steal. Suns na pewno liczą, że Kolek będzie drugim Podziemskim i od razu pomoże. Ciężko za to się do czegoś przyczepić. Chyba trochę za wysoko Clingan, a na pewno Edey. To gracz na 10 minut w meczu, 64 procent jego akcji w ataku to były post ups, NBA to zupełnie inna bajka. W obronie w przestrzeni też zupełnie nieprzydatny. Zdziwię się, jeśli pójdzie wyżej niż #20, a jego podłogo - sufit to coś jak Enes Kanter  (chodzi bardziej o to, ile będzie znaczył w lidze, niż o konkretne umiejętności).

Dzięki wszystkim za sprawne wybory! Na blazerspl będziemy w weekend przed draftem dawać swoje mocki. Czujcie się zaproszeni.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clingana mimo wskazywania ze nie robimy wymian brałem właśnie dlatego ze jest na niego zapotrzebowanie zespołów spoza top 4. W sytuacji Rakiet którym potrzebny gracz na już a taki dostępny może być z #10-15 to bardzo logiczne 

Knecht czy McCain z 3 to byłby kryminał. Pasuje do nich Filipowski który kręci się w okolicach 20. 
Rakiety rok temu poszły po doświadczonych graczy przełamując rytm budowy w oparciu tylko o draft. To wymusza aktywność wymian dalszych. Stad gracz brany z 3 który słusznie może nie pasować innym. 

I nie zdziwię się jak ATL pójdzie po niego z #1 lub po wymianie ze spurs z #4. 

@shadowy86 spurs ŻR nie oddadzą bo podejrzewam ze jest celem nr 1 ze względu na połączenia Wembego i rodzin które się znają i lubią. Przyjście kolejnego FR do spurs to ukłon w stronę lidera. 

https://x.com/SpursReporter/status/1800879942000906677?ref_src=twsrc^tfw|twcamp^tweetembed|twterm^1800879942000906677|twgr^15010dfe7383803d29a56d44e6a5eb3951b0077b|twcon^s1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.spurstalk.com%2Fforums%2Fshowthread.php%3Ft%3D303826page%3D13
 

Kluczowe dla tej wymiany jest zachowanie Rakiet z #3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2024 o 23:36, shadowy86 napisał(a):

Moje podsumowanie:

Może zaskoczę Was, ale nie wierzę, że Sarr zrobi jakąś dużą kariere.

Wyborów @splaash nie rozumiem, może mamy zupełnie inne spojrzenie na koszykówkę. 

Akurat z Sarrem mnie nie zaskoczyles. Postrzegam go jako grajacego miekko lalusia. Musi trafic do odpowiedniej organizacji lub ambitnego mentora. 

W tym drafcie nie mam 1,2,3 tylko tier top 5: Risacher, Salaun, Topic, Castle,  tier top 5-10: Sheppard, Carter, Williams, Edey, Ware, Holmes, Clingan, z ktorych wybieralem wg potrzeby druzyny i przy braku mozliwosci wymiany. W przypadku Wizards potrzeba jest tankowanie w kolejnym roku.

Clingana oceniam jako prospekta na podobnym poziomie co Edey. Utarlo sie przekananie ze Edey bedzie za wolny do obrony na poziomie nba, a Clingan wystarczajaco szybki. Obaj moga miec fajna kariere, pod warunkiem ze trafia do odpowiednich druzyn i nie zlapia powazniejszych kontuzji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, splaash napisał(a):

Akurat z Sarrem mnie nie zaskoczyles. Postrzegam go jako grajacego miekko lalusia. Musi trafic do odpowiedniej organizacji lub ambitnego mentora. 

W tym drafcie nie mam 1,2,3 tylko tier top 5: Risacher, Salaun, Topic, Castle,  tier top 5-10: Sheppard, Carter, Williams, Edey, Ware, Holmes, Clingan, z ktorych wybieralem wg potrzeby druzyny i przy braku mozliwosci wymiany. W przypadku Wizards potrzeba jest tankowanie w kolejnym roku.

Clingana oceniam jako prospekta na podobnym poziomie co Edey. Utarlo sie przekananie ze Edey bedzie za wolny do obrony na poziomie nba, a Clingan wystarczajaco szybki. Obaj moga miec fajna kariere, pod warunkiem ze trafia do odpowiednich druzyn i nie zlapia powazniejszych kontuzji.

 

Zach Edey bedzie bustem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.