Skocz do zawartości

NBA MOCK DRAFT 2024 - E-NBA.PL EDITION


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

#20. Cleveland

Wybór: Ja'Kobe Walter

Cavs mogą pożegnać się z albo z Dariusem albo z Donovanem. Tutaj dostajemy zawodnika o niezłych parametrach, na pozycje 2, który ma papiery na dobrego grajka 3D. Zawodnik jest po dobrej szkole, udowodnił w swojej karierze, że potrafi dobrze zagrać (liczne nagrody). 

ps. sorki za opóźnienie i lakoniczny opis-ale dzisiaj o 4nad ranem skończył imprezę firmową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#21 Isaiah Collier - Pelicans

Pels potrzebują przede wszystkim stretch five, więc być może w obliczu tego, że Ware i Holmes (którzy jako jedyni w miarę rokują i dają nadzieję, że może kiedyś kimś takim będą) są już niedostępni, NOLA handlowałaby tym pickiem. Jest co prawda jeszcze jeden gracz, który jest wysoki i rzuca, ale słabo broni. Także bierzemy rozgrywającego z potencjałem startera, zwłaszcza, że jego najsłabszą stroną jest rzut, który w Pels ma kto poprawić (Vinson). 

@ernie9005

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#22 Tyler Kolek - Suns

Po odejściu Chrisa Paula w Phoenix wyraźnie brakuje inteligentnego i błyskotliwego rozgrywającego. Myślę, że Kolek mógłby się fajnie sprawdzić mając wokół siebie takich klasowych graczy jak Durant i Booker. Nie ma jakiegoś wysokiego sufitu i być może docelowo nie będzie zawodnikiem S5 w NBA, ale spośród dostępnych graczy wydaje mi się najlepiej odpowiadać na aktualne potrzeby Suns. Jeśli poprawi obronę może być bardzo pożytecznym zawodnikiem na lata w NBA, coś jak TJ McConnell. 

@pdxpl 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23. Kyle Filipowski- Bucks

Pozostało jeszcze kilku bardziej utalentowanych i perspektywicznych graczy,  ale wybieram Filipowskiego, gościa o solidnej podłodze, który w prawie każdym aspekcie koszykarskiego rzemiosła prezentuje się co najmniej przyzwoicie. Z miejsca powinien pomóc Bucks, którzy nie mogą czekać, bo  poszukują zawodnika na teraz. Lopez i Portis do zdecydowanie za mało pod koszem. Filipowski da solidne liczby w zbiórkach, blokach i przechwytach, może rozciągnąć grę, zagra twardo i odpowiedzialnie w obronie. Będzie nie spektakularną, ale pewną- obarczoną niskim ryzykiem- odpowiedzią na deficyty Milwaukee. 

@agresywnychomik

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NY Knicks

 

Ta zabawa mi przypomniała dlaczego nie jaram się draftem, to jakie kasztany do wyboru są w tym roku to głowa mała 😂😂😂@Reikai oddaj mi 2 godziny życia spedzone na ogladaniu prospektów z 3 dziesiatki NBA draft 24.

Uważam ze Knicks nie będą wybierać w 1wszej rundzie oba picki gdzieś i za coś wytrajdują.

Jak to się mówi? Pozwól aby draft do Ciebie przyszedł: 

24. Jared McCain PG/SG Duke

Steal, przy okazji na pozycji gdzie nam kogoś sensownego potrzeba bo Brunson nie moze po 40 minut orac co wieczór.

Powyzej 40% za 3, uznany program. Moim zdaniem spoko, powinien się załapać do rotacji na te 10-15 minut a to u TT jako rookie jest   ̶j̶a̶k̶ ̶n̶o̶m̶i̶n̶a̶c̶j̶a̶ ̶d̶o̶ ̶A̶l̶l̶ ̶S̶t̶a̶r̶ godne podziwu.

Wytransferowalismy IQ to sobie nowego zdraftujemy, co tam.

Sufit - elitarny 6th man.

25. Tyler Smith PF

Edey i Ware wybrani, kolejny gosc jest dobry w obronie ale na żadnym highlighcie nie widzialem zeby cokolwiek rzucal, definicja prospektu i byc może kolo odbije się od NBA, dlatego biore:

19 latka z rzutem, post moves to on nie ma  ale może dawać spacing, takie streach 4. Jak sie nauczy w obrone to moze grac small ball C i będzie role player na lata.

@splaash

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karpik napisał(a):

#21 Isaiah Collier - Pelicans

Pels potrzebują przede wszystkim stretch five, więc być może w obliczu tego, że Ware i Holmes (którzy jako jedyni w miarę rokują i dają nadzieję, że może kiedyś kimś takim będą) są już niedostępni, NOLA handlowałaby tym pickiem. Jest co prawda jeszcze jeden gracz, który jest wysoki i rzuca, ale słabo broni. Także bierzemy rozgrywającego z potencjałem startera, zwłaszcza, że jego najsłabszą stroną jest rzut, który w Pels ma kto poprawić (Vinson). 

@ernie9005

 

Fajny jinx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Behemot napisał(a):

Fajnie gdyby uczestnicy (+ ktokolwiek inny, jeśli ma ochotę) po zakończeniu zabawy napisali, co ich zaskoczyło, gdzie wybraliby tak samo i ogólne wrażenia z efektu.

podbijam, z akcentem na "po zakończeniu zabawy". teraz komentarze powodują lekkie zamieszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26. Wizards: Cam Christie

Na tym etapie zostali doswiadczeni zawodnicy z ulomnosciami i niepewni mlodzicy do ogrywania. Biore mlodego z perspektywami do ogrywania nawet w pierwszym skladzie. Nie przeszkodzi to tankowaniu. A za rok, za dwa poszukiwania gwiazdy i centra. 

Taki draft ze lepiej brac na poczatku drugiej rundy niz pod koniec pierwszej, chyba ze ostal sie upatrzony grajek. Tych co upatrzylem to nadaja sie na druga runde, bo dobrze wybieracie.

@kuba2419

Edytowane przez splaash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27. Wolves selected Yves Missi.

 

Tutaj myślę najbardziej pasował by jakiś Guard który mógłby skorzystać na ostatnich dwóch latach Conleya i uczyć się od niego, fajnie mógłby tutaj wypalić Tyler Kolek ale niestety został wybrany przez Suns i pewnie próbował bym zrobić wtedy jakiś deal po Kolka, ale ze nie robimy transferów tyłków ubieramy to stawiam na 20 letniego centra rodem z Kamerunu :) ohh wait mam chyba jakieś deja vu🤔

Bardzo dobry zasięg i atlety, bardzo fajnie radzący sobie na pickach plus lubiący przepychać się i kończyć akcje pod koszem.

@blackmagic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Reikai napisał(a):

Zostaly 3  picki I 8 gosci, ktorych mam w 1 rundzie, a u nas sie nie zalapia :D

A jak wygląda twoja I runda w stosunku do np. Givony'ego? Ilu on ma, których nie masz Ty? Nie śledzę za bardzo tegorocznych prospektów (szczególnie tych w topie), nie czytam z wypiekami jak komu poszło na workoutach, więc pytam z ciekawości, bo tutaj ludzie raczej kierują się mockami i jakoś strasznie to nie wypadło w porównaniu z nimi.

PS. Nie pytam jaką masz historycznie sprawdzalność swoich prognoz 😉.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#28 Denver

KyShawn George

z tym pickiem można już trochę zaryzykować i brać kogoś ze sporym upside. Typowy low risk high reward. Porównywany z Joe Inglesem - secondary ball handler z proven 3 point range wydaje się być tym czego Denver potrzebują i mieli dostać od MPJ.

to oczywiście late bloomer i musi poprawić bardzo wiele w tym szczególnie pierwszy krok i umiejętność kończenia pod koszem ale pozostałe jego cechy wraz z sizem wydają się być wystarczające by brać go pod koniec 1 round

 

@pdxpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29. Jaylon Tyson- Jazz

Jestem zdziwiony, że dotrwał do tego wyboru. Ale nie tylko w tym mocku to bardzo niedoceniany gracz. Moim zdaniem niesłusznie i gdybym miał obstawiać to 26 czerwca pójdzie w top20. Może grać na pozycjach 1-3. Świetnie kreuje sobie pozycję do rzutu, trafia z dystansu, ale jego popisowym numerem są  niezwykle efektowne i skuteczne wejścia do obręczy. W obronie też nie gapa, jest w stanie bronić kilku pozycji. Jazz raczej będą schodzić z kontraktów Clarksona i Sextona i byliby głupi, gdyby przegapili taką okazję. George- Tyson, pycha!

@Tecu

Edytowane przez pdxpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston Celtics

#30 Kyle Filipowski 

Musiałem kilka razy przejrzeć listę Waszych wyborów, bo nie mogłem uwierzyć, że taki gracz się ostał do ostatniego wyboru w naszym mocku.

W realu, wg mnie, będzie to wybór między 10 a 20, dużo się spekuluje, że to będzie pick #12 OKC, zobaczymy.

Boston jak najbardziej może wybrać wysokiego, Porzignis często wypada, Horford młodszy nie będzie.

Filipowski przypomina mi trochę Horforda, ale także K. Olynyka, który kiedyś hasał w Bostonie. Dobry size mimo negatywnego wingspanu (tak jak Olynyk). Dribble, pass, shoot typ podkoszowego, czyli coś co Boston ceni. Gra bardziej jak PF, ale na centrze też da radę, rzut może niesprawdzony, ale potencjał jak najbardziej jest. Może nie jest rim protektorem, ale upierdliwy obrońca, który ma zadatki na systemowego gracza. Na plus podania i kończenie pod koszem, mimo ograniczonego atletyzmu.

 

Dzięki wszystkim za ciekawy mock i równie ciekawe spostrzeżenia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.