Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał(a):

A jakbyś wybierał wtedy w Czwartek to co by się zmieniło skoro kolejność była taka sama ?

Byłem najebany w pt i patrzyłem po draft preview, na excela spojrzałem wczoraj rano jak wstałem 

A dodatkowo nie oglądam rlNBA co przypadku braku patrzenia na excela jest dodatkowym utrudnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasycznie najpierw jakieś piwko, a później czysta, akurat w piątek to była finlandia. Inne trunki alkoholowe niż piwo i czysta pije jedynie gdy jestem na jakims wyjeździe i spożywam alkohol bezpośrednio z naczynia o pojemności 200ml

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał(a):

Tylu zajebistych zawodników, że ciężko się zdecydować.

Jest szansa na wybór niedługo? Bo tak to wszyscy byli na forum i pewnie już byśmy byli przy +20 picku...

@Braveheart22 mówił, że Wiseman za dobry stworzony, a @Krzemo jeszcze wnioskował o podniesienie jego potencjału. Co mogłem zrobić, zgodziłem się :)

Jest potencjał, by Wiseman nie był wcale gorszym prospektem od Okongwu i Stewarta, chociaż oczywiście w def musi sporo nadrabiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Jest szansa na wybór niedługo? Bo tak to wszyscy byli na forum i pewnie już byśmy byli przy +20 picku...

@Braveheart22 mówił, że Wiseman za dobry stworzony, a @Krzemo jeszcze wnioskował o podniesienie jego potencjału. Co mogłem zrobić, zgodziłem się :)

Jest potencjał, by Wiseman nie był wcale gorszym prospektem od Okongwu i Stewarta, chociaż oczywiście w def musi sporo nadrabiać :)

Wiseman od Stewarta jest lepszy jedynie w ins, w reszcie ten sam poziom lub gorszy, potencjal i wiek ten sam. :) myślałem o Wisemanie, ale w takiej sytuacji Stewart to był nobrainer. 

A po pierwszych campach to wiadomo, że sytuacja w przypadku każdego prospecta może się zmienić o 180 stopni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.