Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

dalej ma fajnie ten scoring rozłożony (lepiej rokuje ktoś kto ma równo rozłożone na trzy kupki niż 'specjaliści') + jest najlepszym fizolem z czołówki (co zazwyczaj odróżnia w simce all-starów od superstarów)

sufit jest wysooooko :) 

O zmieniłeś punkt widzenia, bo w twoim rankingu potraktowales InsSc u guardow po macoszemu :)

Maxey też ma rozłożenie na 3 kupki, tylko ma overall więcej + ma duuuuuzo lepszy handling i lepsza szybkość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

O zmieniłeś punkt widzenia, bo w twoim rankingu potraktowales InsSc u guardow po macoszemu :)

Maxey też ma rozłożenie na 3 kupki, tylko ma overall więcej + ma duuuuuzo lepszy handling i lepsza szybkość :)

Cieszę się że picknąłeś tego gracza którego chciałeś! 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

W tym momencie ich skille są stosunkowo podobne. Halilburton wyróżnia się nad Ballem handlingiem, a Ball ma po swojej stronie wiek i właśnie siłę, w tym momencie to kosmetyka, ale miałem na myśli dalszy potencjał rozwojowy. Umówmy się, że PG dużo łatwiej wyszkolić handling niż siłę, podejrzewam że nawet PF mogą często lepiej niechcący rozwijać niezawsze potrzebny handling niż siłę, ale to już taki strzał bez analizy danych. Przy czym od początku mówiłem, że dla mnie oni są po równo, po prostu sądzę że Ball ma potencjał być trochę lepszy, ale to są detale w tym momencie.

A robiłeś jakieś próbne simki więcej niż jeden/dwa sezony? Czy piszesz po prostu to na podstawie suchych cyferek i obserwacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

סליחה Bracia!

Przepraszam Was najmocniej bracia, że ja tak późno wybierałem ale ja popełnić błąd ja oglądać piłka nożna do późna i pójść spać po piwku.

Teraz ja iść robić interesy z gojami!

זייַ געזונט

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Koelner napisał(a):

סליחה Bracia!

Przepraszam Was najmocniej bracia, że ja tak późno wybierałem ale ja popełnić błąd ja oglądać piłka nożna do późna i pójść spać po piwku.

Teraz ja iść robić interesy z gojami!

זייַ געזונט

image.jpeg.551c98fe5c17f8eba4748716f2005fdd.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Ktoś warty uwagi jeszcze został?

To są drafty CambyGOATa, a nie śmiech-Julka. Kociki ostaną się jeszcze do drugiej rundy ;)

I do Twojego wcześniejszego pytania. Tak, simowałem kariery wiele razy. O wszystkim i tak zadecyduje matka boska campowska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w piątek wybierałem, tak to pewnie zamiast Williamsa byłby Avdija i draft uznałbym za udany biorąc pod uwagę picki które miałem. 

No, ale trudno, Williams może być ciekawym SG jak campy mu dobrze pójdą, a ja i tak na ten moment mam potencjalna drugą opcję (Herro) i masę potencjalnych fajnych rolesow, teraz z tej grupki musi wyrosnąć jedna trzecia opcja (może Quickley?), a ja muszę znaleźć franchise playera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SlaKB napisał(a):

Szkoda, że w piątek wybierałem, tak to pewnie zamiast Williamsa byłby Avdija i draft uznałbym za udany biorąc pod uwagę picki które miałem. 

No, ale trudno, Williams może być ciekawym SG jak campy mu dobrze pójdą, a ja i tak na ten moment mam potencjalna drugą opcję (Herro) i masę potencjalnych fajnych rolesow, teraz z tej grupki musi wyrosnąć jedna trzecia opcja (może Quickley?), a ja muszę znaleźć franchise playera. 

No to w przyszłym sezonie tank i Cade Cunningham z #1😉😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.