Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, elwariato napisał(a):

A mnie zawsze ciekawiło ze kazda uwaga dotyczaca danego grajka konczyla sie wlasnie takimi uwagami ad personam, nigdy nie bylo jakiegos pola do dyskusji itd

tzw. ego tripy -> ja zrobiłem tzn. jest najlepiej jak się da a inni się nie znajo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, SzuLcU napisał(a):
Austin Reaves 77 206 23 SG Oklahoma 59 77 77 59 71 74 43 52 49 50 19 12 41 70 55 72 808
Wesley Matthews 76 220 23 SG Marquette 53 76 78 55 39 71 31 61 51 62 11 14 31 68 49 95 750

Pominę Temple, bo to zupełnie inny kaliber gracza, ale Wes Matthews wygląda na fajny przykład, tylko że u Julka jest gorszy overall i większy potencjał. U mnie lepszy gracz na teraz przy mniejszym potencjale, ale w przeciągu dwóch-trzech lat wyszli podobni wchodząc do jednego draftu, zakładając oczywiście że Wes lepiej by wykorzystywał nadwyżkę 23 punktów potencjału co jak już wiemy nie zawsze się stanie, bo campy są oparte też na czynniku czysto losowym.

Mam wszystkie drafty przez siebie zrobione, dostępne na komputerze, więc w razie czego system szablonu łatwo udowodnić, że jest wszędzie taki sam system tworzenia plus oceny potencjału.

Zresztą nie ma tu jakiejś czarnej magii. Każdy z Was może wbić ich staty z b-ref do kreatora i sprawdzić co wyjdzie. Nikt tych cyferek nie bierze z sufitów, chociaż oczywiście pewne edycje nachodzą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

 U mnie lepszy gracz na teraz przy mniejszym potencjale

Rozkładając ich bardziej szczegółowo skłaniał bym się ku temu, że jednak Wes te istotniejsze skille dla SG ma jednak odrobine lepsze (poza podaniami).  Co przy takie dysproporcji potencjału robi jednak sporą różnicę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 161 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Suns vs Magic (#5) 
Bilans serii: 3 - 1


Magic 112 - Suns 119
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Krzemo napisał(a):

Dzień 161 (na pierwszym miejscu goscie)

(#2) Suns vs Magic (#5) 
Bilans serii: 3 - 1


Magic 112 - Suns 119
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  •  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Ten jak sie podjarał, wszedzie wrzuca 😋

39 minut temu, julekstep napisał(a):

tzw. ego tripy -> ja zrobiłem tzn. jest najlepiej jak się da a inni się nie znajo!

Dokladnie, tutaj niestety sam pan nie byłes lepszy, zabardzo pola do dyskusji nie bylo😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

tak średnio bym powiedział (niezależnie od wyniku meczu -> po końcowym gwizdku pewnie będzie dzień/dwa przerwy na ogarnięcie kilku end-of-season tematów)

Jeden temat draftowy i post z emeryturami. Zawsze w ~1h po ostatnim gwizdku się pojawiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, julekstep napisał(a):

tak średnio bym powiedział (niezależnie od wyniku meczu -> po końcowym gwizdku pewnie będzie dzień/dwa przerwy na ogarnięcie kilku end-of-season tematów)

Nie spiesz się! Ważne abyś kliknął #1 dla Rockets 😉

Edytowane przez kuba2419
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jeden temat draftowy i post z emeryturami. Zawsze w ~1h po ostatnim gwizdku się pojawiał :)

Tak, bo wszystko inne (glownie draft) ogarnialem w trakcie PO.

Teraz jednak w zwiazku z tym ze jeden GM podwazyl moja uczciwosc to nie tykam gierki/sejwa dopoki Magic sa w grze.

Mozesz podziekowac temu GMowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, julekstep napisał(a):

Tak, bo wszystko inne (glownie draft) ogarnialem w trakcie PO.

Teraz jednak w zwiazku z tym ze jeden GM podwazyl moja uczciwosc to nie tykam gierki/sejwa dopoki Magic sa w grze.

Mozesz podziekowac temu GMowi :)

Ale foszek ;)

Szkoda, że wszyscy muszą ponieść karę w imię wolności słowa :( Teraz wszystkie posty będę ci wysyłał do zatwierdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, julekstep napisał(a):

Tak, bo wszystko inne (glownie draft) ogarnialem w trakcie PO.

Teraz jednak w zwiazku z tym ze jeden GM podwazyl moja uczciwosc to nie tykam gierki/sejwa dopoki Magic sa w grze.

Mozesz podziekowac temu GMowi :)

Nie pitol głupot Julek. Do 20 października musimy być po FA bo później mi terminy nie pasują żeby walczyć o te moje kasztany 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ale foszek ;)

Szkoda, że wszyscy muszą ponieść karę w imię wolności słowa :( Teraz wszystkie posty będę ci wysyłał do zatwierdzenia.

jakiej wolności słowa?

nie bronię ci przecież pisać że komisz X jest nieuczciwy

 

ale w związku z tym że tak napisałeś to komisz X wdrożył odpowiednie zabezpieczenia

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.