Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Koelner napisał(a):

3 sezon w NBA

Jokic ( 22 lata )  18.5 10.7 6.1 60%TS

Sengun ( 21 lat ) 21.1  9.3 5.0 58%TS

 

wiemy, że ciężko będzie Sengunowi kiedykolwiek nawet zbliżyć się do poziomu Joka w realu ale to jest gierka która rządzi się swoimi prawami

rozmawiałem kiedyś z typem od nba 2k i tam też różnie bywa real vs gierka. np. on mówił mi że Darius Miles ma zawsze zajebiste karty i świetnie pasuje do silnika gry 

 

jeśli @MarcusCamby ma system, który miał działać każdego roku to te zmiany na widzimisię komiszy jest całkowicie niezrozumiały i to jakaś zabawna samowolka 

Ja nie wiem czy tam faktycznie ona rzadzi sie jakimikolwiek prawami poza widzimisie jednostkiw danym momencie😋 ale olejmy, gratki dla MC za robotę czy ja bedzie kontynuował czy tez nie, ten segun stud choc mocno napompowany wzgledem scoringu i przede wszystkim zbiórki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Nie chce, żeby ktoś odebrał to jako atak na siebie, ale o co chodzi z Reavsem? 72 potencjału i brak obrony? Przecież on jest 2* gorszy jak w realu.

23 lata i undrafted. 

Dwa razy gorszy? Gość wchodzi do ligi bardzo ready, nawet byłem zaskoczony że tak dobrze wyszedł w statach. Z miejsca solidny starter z dwoma potencjalnymi campami na fajną historię typu all-star, czego w RL NBA nie zaliczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

23 lata i undrafted. 

Dwa razy gorszy? Gość wchodzi do ligi bardzo ready, nawet byłem zaskoczony że tak dobrze wyszedł w statach. Z miejsca solidny starter z dwoma potencjalnymi campami na fajną historię typu all-star, czego w RL NBA nie zaliczy.

Starter to raczej średnio. Plus co ma do rzeczy, że undrafted? Exum powinien być kotem zatem.

Kiedy będzie zakładka draft preview?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zrobiłbym tak dojebanie dobry, że do końca simki musiał bym drafty robić. 

A już tak całkiem poważnie ma wrażenie, że odebrałeś ten poprzedni wpis jako atak na siebie zupełnie nie potrzebnie. Ty przy ustalaniu kierujesz się wiekiem, Julek kierował się jakiś tam współczynnikiem i bywało tak że starszy zawodnik miał większy potencjał niż młody. Krzemo pewnie też brał co innego pod uwagę, ktoś tam jeszcze też co innego. 
I teraz może to odebrać personalnie. Według tego co przedstawiłeś powyżej, taki Calderon jak byś go robił wchodzi by to ligi z potencjałem 70-75. A z tego co pamiętam poniżej 90 na pewno nie miał. Dlatego napisałem o ustaleniu jakiś kryteriów, żeby uniknąć takich sytuacji.  I żeby nie było, że sobie coś wymyślam poniżej daję poza draftowych 23 latków.  

Austin Reaves 77 206 23 SG Oklahoma 59 77 77 59 71 74 43 52 49 50 19 12 41 70 55 72 808
Wesley Matthews 76 220 23 SG Marquette 53 76 78 55 39 71 31 61 51 62 11 14 31 68 49 95 750
Garrett Temple 77 195 23 SG LSU 36 65 70 60 35 63 32 47 52 61 19 16 36 64 49 85 705

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.