Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał(a):

Nie no i on i Haliburton to top2

Ale smieszy jak Pablo teraz udaje ze to nie o te dwojke mu chodzilo przy trade upie xD

W którym miejscu napisałem, że chodzi o niego :)

W każdej simce idzie z 6 i produkuje najmniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

Nie no i on i Haliburton to top2

Dla mnie nie.

Ja nawet nie wiem czy Halil to na pewno najlepszy PG tego draftu. Safe pick na pewno, ale sufit superstara jest nie dla Niego.

Oczywiście w twoich power rankingach zawsze będzie wysoko, bo Twoje tabelki kochają takich graczy jak CP3/Tyus Jones/Monte Morris ale ja mam zupełnie inne parametry preferencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hali, Ball, Maxey, Edwards mają tyle samo potencjału

od Balla, Haliego, Maxeya ma gorsze skille na pozycjach 1-2 , od Balla i Haliego na pozycjach 1-3 

i oczywiście skille ofensywne ma gorsze od tej samej trójki dlatego tylko stwierdziłem że ryzykowny pick ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał(a):

Hali, Ball, Maxey, Edwards mają tyle samo potencjału

od Balla, Haliego, Maxeya ma gorsze skille na pozycjach 1-2 , od Balla i Haliego na pozycjach 1-3 

i oczywiście skille ofensywne ma gorsze od tej samej trójki dlatego tylko stwierdziłem że ryzykowny pick ;]

Julek źle znosi krytykę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Potezny argument!

A ten?

14 minut temu, Koelner napisał(a):

Hali, Ball, Maxey, Edwards mają tyle samo potencjału

od Balla, Haliego, Maxeya ma gorsze skille na pozycjach 1-2 , od Balla i Haliego na pozycjach 1-3 

i oczywiście skille ofensywne ma gorsze od tej samej trójki dlatego tylko stwierdziłem że ryzykowny pick ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Wolisz opinię, która jest wygodna :)

 

Ja od poczatku chcialem Edwardsa (Hali pewnie lepszy prospect ale musialbym sie jebac ze sprzedaza Elfirida)

Ty go wcale nie chciales, wiec moj wybor jest ci na reke

Zatem cieszmy sie wszyscy a nie dokuczajmy sobie! ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

Ja od poczatku chcialem Edwardsa (Hali pewnie lepszy prospect ale musialbym sie jebac ze sprzedaza Elfirida)

Ty go wcale nie chciales, wiec moj wybor jest ci na reke

Zatem cieszmy sie wszyscy a nie dokuczajmy sobie! ❤️

A jak opinia Koelnera wynika z podstawienia excela draftowego do twojej Julkowej formuły, to oznacza, że kłócisz się sam ze sobą, hahahahah? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

A jak opinia Koelnera wynika z podstawienia excela draftowego do twojej Julkowej formuły, to oznacza, że kłócisz się sam ze sobą, hahahahah? :)

W sensie formula ktora stworzylem jako guideline do oceniania graczy 'na teraz' ma byc kluczem do oceny prospektow? Mkay?

Cos mocno sie zaangazowales jak na kogos kto nie chcial Anta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak Koelner sugeruje się excel Julka to potężny duet Trae Young - Kristaps Porzignis jeszcze długo będzie PO oglądał z pozycji telewizora!

moja opinia jest gówno warta ale cyfry nie kłamią i w dodatku w simce Edwards też nie jest jakiś hura, więc oczywiście możemy się sugerować realNBA no ale wtedy o Leonarda Kawhiego byśmy się zabijali :D :D  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

W sensie formula ktora stworzylem jako guideline do oceniania graczy 'na teraz' ma byc kluczem do oceny prospektow? Mkay?

Cos mocno sie zaangazowales jak na kogos kto nie chcial Anta!

Co? :)

Przeciez ocena prospekta to ocena prospekta, to ocena skilla, który ma teraz + potencjał. No wybrałeś najsłabszego wg Ciebie gracza, który ma maksymalny potencjał :) Hahaha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nadal piszę że to RYZYKOWNE ponieważ bardzo dużo zależy od campów a przykład mojego gracza czyli Draya który miał zajebiście równolegle rozbite fajowo skille ale za to z kutasa campy sprawiły że jest rolersem i prawie nie grywalnym z powodu ofensywy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

moja opinia jest gówno warta ale cyfry nie kłamią i w dodatku w simce Edwards też nie jest jakiś hura, więc oczywiście możemy się sugerować realNBA no ale wtedy o Leonarda Kawhiego byśmy się zabijali :D :D  ;D

Moim zdaniem to kwestia interpretacji cyferek. Ja widzę coś innego niż ty :)

Ale podejrzewam, że z trzecim pickiem może pójść lepszy/bardziej perspektywiczny gracz niż z jedynką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.