Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

Durant to chyba tak od 2 lat najgorszy kontrakt 

Lol, Durant który przez dwa sezony prowadził Hornets do Playoffs jako lider najgorszym kontraktem i dający wciąż topową ofensywę? :)

Ja już nie będę przytaczał DeRozanów czy Smartów, ale taki Bledsoe zalicza drugie kolejne fatalne campy z rzędu i kontrakt ma jeszcze na cztery lata. A Kevin Love zaliczył właśnie -12 w ataku i obecnie nie jest już lepszym graczem niż Durant :)

Przyjdzie ranking ogórów to Durant jeśli się tam znajdzie to na pewno nie w pierwszej piątce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Lol, Durant który przez dwa sezony prowadził Hornets do Playoffs jako lider najgorszym kontraktem i dający wciąż topową ofensywę? :)

Ja już nie będę przytaczał DeRozanów czy Smartów, ale taki Bledsoe zalicza drugie kolejne fatalne campy z rzędu i kontrakt ma jeszcze na cztery lata. A Kevin Love zaliczył właśnie -12 w ataku i obecnie nie jest już lepszym graczem niż Durant :)

Przyjdzie ranking ogórów to Durant jeśli się tam znajdzie to na pewno nie w pierwszej piątce :)

Miami Heat Dancing GIF by NBPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Lol, Durant który przez dwa sezony prowadził Hornets do Playoffs jako lider najgorszym kontraktem i dający wciąż topową ofensywę? :)

Ja już nie będę przytaczał DeRozanów czy Smartów, ale taki Bledsoe zalicza drugie kolejne fatalne campy z rzędu i kontrakt ma jeszcze na cztery lata. A Kevin Love zaliczył właśnie -12 w ataku i obecnie nie jest już lepszym graczem niż Durant :)

Przyjdzie ranking ogórów to Durant jeśli się tam znajdzie to na pewno nie w pierwszej piątce :)

Durant jest spoko grajkiem, tak top 30 spokojnie na SF i SG. Bledsoe by potrzebowal ze 2 tragicznych campow zeby byc na tym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Lol, Durant który przez dwa sezony prowadził Hornets do Playoffs jako lider najgorszym kontraktem i dający wciąż topową ofensywę? :)

Ja już nie będę przytaczał DeRozanów czy Smartów, ale taki Bledsoe zalicza drugie kolejne fatalne campy z rzędu i kontrakt ma jeszcze na cztery lata. A Kevin Love zaliczył właśnie -12 w ataku i obecnie nie jest już lepszym graczem niż Durant :)

Przyjdzie ranking ogórów to Durant jeśli się tam znajdzie to na pewno nie w pierwszej piątce :)

Upiekło Ci się z Durexem, że nie stracił scoringu. Dalej jest spoko shooterem, jednak kontrakt - wiadomo - za wysoki. Z moich obserwacji wynika, że simka woli takich graczy, niż ledwo poruszających się po parkiecie defensywnych guardów, gdzie cała liga gra fast/very fast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eMeS napisał(a):

Durant jest spoko grajkiem, tak top 30 spokojnie na SF i SG. Bledsoe by potrzebowal ze 2 tragicznych campow zeby byc na tym poziomie. 

Podejrzewam, że za dwa lata będzie na tym poziomie, a kontrakt ma na cztery. Lepiej dla Ciebie by spadała mu obrona, a nie ciągle ofensywa.

14 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Upiekło Ci się z Durexem, że nie stracił scoringu. Dalej jest spoko shooterem, jednak kontrakt - wiadomo - za wysoki. Z moich obserwacji wynika, że simka woli takich graczy, niż ledwo poruszających się po parkiecie defensywnych guardów, gdzie cała liga gra fast/very fast.

To chyba oczywiste dla każdego, kto nie nazywa się Julekstep. 

Ja tylko przypomnę, że w dwóch ostatnich rankingach na pozycji SG znalazł się Seth Curry do którego zrzutki trzeba było dopłacać first pickiem, a nie było Bookera i Lavine.

A Tadek Young to właśnie taki przypadek jak Seth Curry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że za dwa lata będzie na tym poziomie, a kontrakt ma na cztery. Lepiej dla Ciebie by spadała mu obrona, a nie ciągle ofensywa.

To chyba oczywiste dla każdego, kto nie nazywa się Julekstep. 

Ja tylko przypomnę, że w dwóch ostatnich rankingach na pozycji SG znalazł się Seth Curry do którego zrzutki trzeba było dopłacać first pickiem, a nie było Bookera i Lavine.

A Tadek Young to właśnie taki przypadek jak Seth Curry.

Jak nie poszedłem jeszcze w Westiego, to szukałem SG. I analizując tę dwójkę wyżej miałem Setha. Ta szybkość Tadka dyskwalifikuje, biorąc pod uwagę fakt, że liga gra fast/very fast.

Wyniki Magic pokażą, kto miał rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Jak nie poszedłem jeszcze w Westiego, to szukałem SG. I analizując tę dwójkę wyżej miałem Setha. Ta szybkość Tadka dyskwalifikuje, biorąc pod uwagę fakt, że liga gra fast/very fast.

Wyniki Magic pokażą, kto miał rację :)

po Setha też robiłeś propsy?

dziwne bo ponoć (wg @MarcusCamby trzeba do niego dopłacać) a po drugiego na liście Tadka pytałeś (i nawet dopłat nie sugerowałeś)

🙃

 

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Wyniki Magic pokażą, kto miał rację :)

@Krzemo głuptasie - podczas swojego 4peatu mogłeś pisać wszystko co chciałeś i dodawać 'wyniki Nuggets pokażą kto ma racje'....tyle  stracić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Podejrzewam, że za dwa lata będzie na tym poziomie, a kontrakt ma na cztery. Lepiej dla Ciebie by spadała mu obrona, a nie ciągle ofensywa.

wszystkiego najlepszego i w ogole, ale nie pij wiecej :D nie spadl na tych campach w ofensywie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

dziwne bo ponoć (wg @MarcusCamby trzeba do niego dopłacać)

Jak to ponoć?

Przecież Nets go wypychali cały sezon i nikt go nie wziął. Dopiero Rockets go przyjęli, ale z dopłatą first picku.

Taka jest realna wartość gracza, którego dawałeś w topce rankingu. 

2 minuty temu, eMeS napisał(a):

wszystkiego najlepszego i w ogole, ale nie pij wiecej :D nie spadl na tych campach w ofensywie

-10 w ataku to nic? :)

Ale fakt, że w overrallu tylko inside mu o 1 poleciał.

Mimo wszystko jest u mnie w notesie jako potencjalny kandydat do rankingu ogórów. Raczej neutralny asset moim zdaniem, chociaż wiadomo że Cavs zagrają o pełną pulę zanim wjedzie potężny kontrakt dla Bamby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak to ponoć?

Przecież Nets go wypychali cały sezon i nikt go nie wziął. Dopiero Rockets go przyjęli, ale z dopłatą first picku.

Taka jest realna wartość gracza, którego dawałeś w topce rankingu. 

no a Pablo miał go wyżej niż Tadka którego chciał bez dopłat

więc dziwne 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

no a Pablo miał go wyżej niż Tadka którego chciał bez dopłat

więc dziwne 🤔

Pablo gra o mistrzostwo, więc podejrzewam że może wyżej stawiać wzmocnienie niż posiadane assety.

Zwłaszcza, że wyciąganie assetów od jeleni zawsze zadowolonych klientów idzie mu świetnie. 

Tyrell Terry zaliczył +52 na campach, także podejrzewam że zaraz wyjmie za Niego first picka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Pablo gra o mistrzostwo, więc podejrzewam że może wyżej stawiać wzmocnienie niż posiadane assety.

Zwłaszcza, że wyciąganie assetów od jeleni zawsze zadowolonych klientów idzie mu świetnie. 

Tyrell Terry zaliczył +52 na campach, także podejrzewam że zaraz wyjmie za Niego first picka :P

Jesli to byl do mnie przytyk, vide terry, to chce zaznaczyc ze przewaznie nie jestem zadowolony, takze tego 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał(a):

Jesli to byl do mnie przytyk, vide terry, to chce zaznaczyc ze przewaznie nie jestem zadowolony, takze tego 😛

Nie. Chyba czasy jak robiłeś za filię Spurs mamy dawno za sobą, bo nie pamiętam jakoś wybitnie złego dealu dla Pacers.

Nawet moim zdaniem wiele dealów wygrałeś z różnymi kontrahentami, także dobra robota i proszę nie sprzedać Biyombo za tanio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, julekstep napisał(a):

po Setha też robiłeś propsy?

dziwne bo ponoć (wg @MarcusCamby trzeba do niego dopłacać) a po drugiego na liście Tadka pytałeś (i nawet dopłat nie sugerowałeś)

🙃

 

@Krzemo głuptasie - podczas swojego 4peatu mogłeś pisać wszystko co chciałeś i dodawać 'wyniki Nuggets pokażą kto ma racje'....tyle  stracić!

Co? 

Znowu jakąś analogia z d... :)

Przecież nie pisze, że wyniki Spurs potwierdza wartość gracza Magic, a że wyniki Magic je potwierdzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampy w Nuggtes uznaję za udane.

Marcus Fultz +30 (-9 potencjału), solidnie przepracowany okres między sezonami, największy postęp w drużynie, w tym +8 in (85), +12 3P (80), +9 handling (70) i +9 drive (84). Fajnie dopakował skille ofensywne. To jeszcze nie jest materiał na główną opcję w ataku contendera, ale solidne 16-18 pts jako 4 opcja na SG powinien zrobić. Generalnie już jest dość przyzwoicie i oby na kolejnych kamach ten rozwój dalej szedł w tym kierunku.   

Kyle Kuzma +18 (-4 potencjału), przesunięty na PF, +4 in (75), +6 post (87), +8 offReb (37 :)). Dalej ma swoje mocne i słabe strony. Został ściągnięty jako energizer na PF z ławki i wygląda na to, że jest gotowy aby solidnie wywiązać się ze swojej roli. 

John Henson +13 (-1 potencjału) mój podkoszowy kołek postawił popracować do skllsetem ofensywnym do dodał po +5 do handlingu (48) passingu (39) i nadal jest kołkiem. Liczyłem, że większy nacisk położy na obronę, tu też są pewne wzrosty, ale symboliczne. Na uwagę zasługuje doicie do 98 w bloku. 

KAT +7 (-5 potencjału), mogło być lepiej, ale jak na pierwsze kampy w nowym zespole nie jest źle, +3 in (93),+5 offReb (90). Przy dobrym układzie gwiazd KAT może powalczyć zarówno o AllNBA 1stTeam jak i DPOY. 

Anthony Davis +1 (-3 potencjału), niby nic się nie zmieniło, ale ale, +3 jumpshot (77) i +4 jumping (92). Tym razem powinien na cały sezon zakotwiczyć na SF. TOP level na swojej pozycji po obu stronach parkietu. Lider-legenda. Razem z Hensonem i KATem powinni stanowić barierę nie do przejścia w pobliżu obręczy.  

Ricky Rubio 0 (+4! potencjału), widać że Ricky postawił na regenerację, zmiany w skllsecie niewielkie, ale co warto odnotować dobił do 100 w 3P i do 90 w drive. 

Drew Eubanks -1 (- 5 potencjału) , to chyba największe rozczarowanie, pozyskany w 5 rundzie FA , 23 lata, z pewnym jeszcze potencjałem i liczyłem na większy skok. Poprawił blok +4 (85) i zbiórkę +4 i +3 ale tutaj wynik dalej jest słaby (66 + 65) i stracił w obronie. Chyba za późno dołączył do drużyny. 

Shelvin Mack -2 (+ 3 potencjału),w tym +4 3P (86) i do tego 100 w handlingu wbita, solidna rezerwa na G. Utrzymał pozycję z w rotacji z poprzednich 2 sezonów.

Caris Levert -4 (-5 potencjału) tu też pewne rozczarowanie, co stracił w rzutach to nadrobił w innych skillach ofensywnych, w obronie trochę na -. Summa summarum, jako opcja rezerwowa ujdzie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.