Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Magic bardzo mocni, w związku z tym będę na bieżąco - mecz po meczu - komentował przebieg wpierdolu i rozciągającej się nad ligą dominacji ekipy z Orlando :)

Magic nie mają własnego picku, więc powinno być wesoło do samego końca :)

to miłe że przez całą noc myślałeś o mnie, żeby rano wymyśleć taką zemstę!

❤️ sweet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Po prostu chcę być częścią tego pasma sukcesów :) Nie mogę jako szkoleniowiec, to będę reporterem - tym gościem od Magic :)

dziękuję i liczę na owocną współpracę!

jako że sezon jeszcze nie ruszył to może jakaś relacja z campów i predykcje ze strony mojego nowego ulubionego dziennikarza Pablonia?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Po prostu chcę być częścią tego pasma sukcesów :) Nie mogę jako szkoleniowiec, to będę reporterem - tym gościem od Magic :)

tam będą same sukcesu, w końcu mają drugiego najlepszego SF w lidze! a żeby nie skromność ich gm to pewnie najlepszego

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Magic bardzo mocni, w związku z tym będę na bieżąco - mecz po meczu - komentował przebieg wpierdolu i rozciągającej się nad ligą dominacji ekipy z Orlando :)

Magic nie mają własnego picku, więc powinno być wesoło do samego końca :)

Szykuje nam się piękny sezon ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Koelner napisał(a):

tam będą same sukcesu, w końcu mają drugiego najlepszego SF w lidze! a żeby nie skromność ich gm to pewnie najlepszego

Nie zapomnij o Thaddeusie Youngu - topowym SG. Nie to co ten jego słaby imiennik Trae, którego nawet w rankingu pewnie nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę o moich campach:

Najważniejszy był oczywiście rozwój Jordana Poole i tu bardzo fajne ofensywne campy na +17. Biorąc pod uwagę, że ofensywnie jest na poziomie Mitchella czy McColluma to mimo swojej defensywy będzie trzeba mu prawdopodobnie zaoferować QO. Jeszcze jedne campy przed Nim, ale dwa fajne rozwoje i szykuje się nowy lider ofensywy. Ze względu na to, że przez dwa campy mocno pracował nad handlingiem, a już wchodząc miał fajny passing to w razie czego może grać też jako PG. I taka też czeka go rola w tym sezonie jako backup PG-SG, a na pewno do czasu gdy w klubie jest Durant.

Poole dorzuci też +26 w obronie, z czego bardzo cenne +11 PerD i +8 DriveD. Problem w tym, że on w obronie dalej jest totalnym krzesłem, ale przynajmniej nie odstaje już tak bardzo, nawet od tych najgorszych paździerzy.

Darius Bazley to na pewno jedna z sympatyczniejszych historii w simbaskecie. Daleki 2nd rounder nie odstaje poziomem, potencjałem od wysokich, loteryjnych wyborów nawet tegorocznego draftu. Obawiano się o jego atak, więc odpowiedział najlepiej i dorzucił +15, a +38 całego overralla. Taki Terrence Jones to gdzieś jego podłoga w tym momencie. Także 20 lat, 88 potencjału i czekamy co dalej. Gwarantowany trzeci rok na 2nd roundera to kwestia chwili.

Bardzo dobre campy zaliczył Saddiq Bey, tylko +18, ale kluczowe +13 w ataku. Z miejsca wskoczy do S5, by powalczyć o potencjał i nie będzie odstawał poziomem od wieloletnich starterów grających za okolice MLE. Oby jak najlepiej rozwijał ofensywne skille, to będzie materiał na wieloletnią drugą/trzecią opcje. 

Naji Marshall nie miał szansy powtórzyć historii Bazleya. Ma 23 lata i raczej jest gotowym produktem, który może delikatnie coś poprawić. W ataku dorzucił całościowo +4, z czego +6 to handling który w jego przypadku nie jest bardzo wartościowy. Poprawił i tak dobrą obronę oraz solidnie zbiórkę. Powinien utrzymać się w lidze, ale potrzebuje mocnych campów, by stać się kimś więcej niż dalekim graczem rotacji.

Wendell Carter Jr miał być sleeperem tamtego draftu, ostatnie campy miał bardzo mocne, ale trzeba przyznać że jednak ten rozwój nie przebiegł najlepiej. Zostało mu już tylko 56 potencjału, a wchodził przecież jako 19 latek z potencjałem 90. Gracze z jego rocznika mają potencjał po 70-80, a nawet średniacy +65. Także niesamowity spadek. Martwi mnie też jego obrona, bo dorzucił tylko PostD i właściwie wychodzi że powinien grać tylko na C, gdzie ze względu na atak ja go widzę bardziej jako PF. +2 w ataku, duże spadki w obronie i poprawił tylko zbiórkę. Stracił nadzieję na dostanie QO i wskoczenie na półkę Sabonis/Jokic. 

Derrick Jones Jr. nie mam pojęcia czemu moi poprzednicy ustawiali go na PG i zaliczył campy na tej pozycji. Delikatnie poprawił atak i obronę. Bardzo dobry obrońca ( jako SF oczywiście... ) z rzutem i inside. Za LLE sądzę że to wartościowa inwestycja. Chyba mogę podziękować LAF, że postanowił przepłacić Ulisa. 

Jared Sullinger poprawił i tak niezły atak, ale prawdopodobnie ze względu na niski handling i tak nie pokazuje swoich walorów w tym elemencie. Spadł delikatnie w obronie, ale na szczęście głównie w PostD. Na plus, że poprawił jumping i siłę. 

Marquese Chriss. Co za nietypowe campy. Zaliczyć tylko +4 overalla, a przy tym +20 w ataku to bardzo niespotykana sprawa. Oczywiście wiążę się to z mocnymi spadkami w obronie, ale i tak taki skok w ofensywie to duży game changer dla jego kariery. W tym momencie z powodzeniem może grać jako SF/PF. Bardzo dobry podpis za MLE.

Jabari Parker oczekuje od Niego, by rozwijał się w ataku, dlatego sukcesywnie szkolę go jako SG. A on jak na złość nie poprawia outside, za to kolejny raz dorzuca solidny inside. To już w tym momencie w ataku poziom Monroe/Sabonis z lepszym outside. Szkoda, że za słaby jest w obronie, by grać pod koszem, dlatego widzę go dalej jako SF, gdzie ma cholernie mocną konkurencje. Pojawił się Bey, którego warto szkolić, a chyba będę preferował także Chrissa na SF, także Jabari Parker mimo rozwoju czeka spadek w hierarchii, a przecież w obwodzie jest jeszcze ten niesamowity Bazley. Głębia urodzaju. Latem czekają mnie trudne decyzje.

Kyle O'Quinn - Campy na zero z wyraźnym spadkiem w DriveD. Ale mówimy o 30-latku, także cieszmy się że po prostu zachował status quo czyli bardzo dobrego podkoszowego, który w obronie jest wartościowy zarówno jako C i PF.

Evan Turner Czysto matematycznie campy na zero, ale umówmy się, że jak PG zalicza +5 postD i +4 offReb to trzeba liczyć się z tym, że na kluczowych parametrach poleciał. Niestety spadki są zarówno w ataku jak i obronie. U mnie będzie pewnym starterem, chociaż myślę że będzie rozglądał się za klubem, gdzie mógłby jeszcze zagrać o wynik. Napisał piękną historię w Hornets, przestawienie go na PG było majstersztykiem i grał za frytki dając wartość sportową dwa razy większą, ale powoli nasze drogi się rozchodzą. Late first pick Panowie i ten uniwersalny zawodnik bez słabych punktów może pomóc Wam w walce o wynik, jeśli nie jako starter to wrócić do roli z Bulls jako wsparcie na trzy pozycje.

Shabazz Muhammad liczyłem tu po cichu na historię ala Ramon Sessions, bo mój rookie z przed ośmiu już lat jest niezłą mieszanką inside+outside, ale potrzebował tu wyraźnego skoku, by móc zostać traktowany jako coś więcej niż klubowa maskotka. Niestety campy słabe, więc musi liczyć, że będę go trzymał z czystego sentymentu. To już szóśty sezon w barwach Hornets, ale nie zbliżył się nigdy do roli jakie pisały moje wielkie klubowe legendy i hometown jak Diogu, Casspi czy Maynor

Derrick Favors Potężny obrońca, który ma tak rozłożone skille, że może grać defensywnego anchora nawet z pozycji SF. Ze sporym zdziwieniem obserwuje spadek w power rankingu Julka. To już chyba typowe zbicie wartości pod negocjacje. Overall minus 17, ale wciąż absolutna topka ligi. Zobaczymy jak impactem zastąpi Klaya, chociaż umówmy się, że presji na wynik obecnie w Hornets nie ma i raczej klub szykuje się pod przebudowę, dlatego Favors wisi na blocku, gdzie na pewno chciałby wspomóc klub walczący o najwyższe cele.

Eric Maynor Spadek o -20, ale wciąż topowy handling. Będzie grał trzeciego PG.

Kevin Durant Najważniejsze, że nie poleciał w ataku i przesunięty wreszcie na swoją optymalną pozycje czyli SG jest wciąż lepszym scorerem niż taki Oladipo czy Jaylen Brown, podobna półka co Devin Booker. Spore zdziwienie budzi we mnie, że nikt go nie chcę za darmo. Może fakt, że nie poleciał w ataku na campach o co kilku GM się obawiało spowoduje, że wróci zainteresowanie jego pozyskaniem. Spadki w obronie czy na zbiórce nie mają takiego znaczenia. Jeśli zostanie to nie mając już obok Klaya będzie kręcił potężne cyfry. Myślę, że może wrócić do pozycji nawet 30 punktów na mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.