Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa słowa do ojca prowadzącego....bo pojawiły się tu pytania nt. Sacramento Kings. Plan jest taki jak w zeszłym sezonie czyli kontynuacja twardego resetu drużyny. Już mi się znudziło od 2-3 sezonow podpisywanie dziadków na rok i próba wyciśnięcia z nich czego się da, która się kończyła najczesniej 9-10 miejscem na Zachodzie, czasem 8 i szybkim wpi****lem w 1 rundzie PO i coraz większym zniechęceniem do tej gry....Więc po waivers do zespołu dołączy większość sprawdzonych zawodników z zeszłego sezonu i będą do upadłego walczyć o top 3....najbliższego draftu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ice23 napisał(a):

Dwa słowa do ojca prowadzącego....bo pojawiły się tu pytania nt. Sacramento Kings. Plan jest taki jak w zeszłym sezonie czyli kontynuacja twardego resetu drużyny. Już mi się znudziło od 2-3 sezonow podpisywanie dziadków na rok i próba wyciśnięcia z nich czego się da, która się kończyła najczesniej 9-10 miejscem na Zachodzie, czasem 8 i szybkim wpi****lem w 1 rundzie PO i coraz większym zniechęceniem do tej gry....Więc po waivers do zespołu dołączy większość sprawdzonych zawodników z zeszłego sezonu i będą do upadłego walczyć o top 3....najbliższego draftu :P

patrząc na ruchy na FA liczyłem tutaj na bardziej ambitne plany niż top3 draftu

np. zaatakowanie potężnego rekordu @matiwrona -> 4-78 w RS ❤️ 

1 minutę temu, SlaKB napisał(a):

Nie zakładałem, że będzie inaczej, ale czy któryś prospect ma potencjał na większe granie?

Quickley, Herro, White, Huerter, Stewart -> wszystko materiał na fajnych starterów/rotacyjniaków...ale raczej papierów na gwiazdę nie ma żaden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

patrząc na ruchy na FA liczyłem tutaj na bardziej ambitne plany niż top3 draftu

np. zaatakowanie potężnego rekordu @matiwrona -> 4-78 w RS ❤️ 

Quickley, Herro, White, Huerter, Stewart -> wszystko materiał na fajnych starterów/rotacyjniaków...ale raczej papierów na gwiazdę nie ma żaden

Teraz tak patrzę to Herro w jakimś defensywnym teamie śmiało ma papiery na bycie druga opcją, bo w ataku jest spoko, ale ta obrona tragedia 

Reszta to tego się spodziewałem tj. z grupy przeciętnych prospectow chciałem właśnie, żeby kilku wskoczyło na poziom ~ starterów i zapowiada się, że z kilkoma tak się stanie. (Chociaż Stewart zyskał potencjał więc wygląda ciekawiej niż przed draftem)

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.