Skocz do zawartości

[2044] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Ekipy z brakami osobowymi przed ostatnią turą FA:

Nets -> 4 @matiwrona
Knicks -> 1 @Koelner
76ers -> 3 @RDG2
Bulls -> 3 @Reikai
Cavs -> 3 @eMeS
Raptors -> 2 @Sylvinho.
Mavericks -> 4 @Roger
Nuggets -> 4 @Krzemo
Wolves -> 1 @kahR
Grizzlies -> 3 @kolader
Spurs -> 1 @Pablo81
Sonics -> 2 @Alonzo
Warriors -> 2 @geniuz
Lakers -> 2 @piotreksuper
Blazers -> 3 @LAF
Kings ->

AMA] Paweł Fajdek, pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem :: Wykop.pl

@Ice23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disco za jakieś pół godziny, może więcej bo robię dwie rzeczy na raz dziś :P

 

43 minuty temu, geniuz napisał(a):

Golden State Warriors 

1. Meyers Leonard - MLE 

2. Jordan McLaughin - LLE 

3. Otto Porter - min

4. Dennis Smith Jr - min

5. Jahil Okafor - min

6. Hasheem Thabeet - min

7. Brandon Jennings - min

8. Willie Cauley-Stein - min

brak kasy na oferty 5-8

33 minuty temu, LAF napisał(a):

Portland Trail Blazers : 

1. Thomas Bryant 1 800 000 , 3y , 0%
2. Juancho Hernangomez 1 200 000, 3y, 0%
3. Isaiah Thomas 1 000 000, 3y, 0 %

3. Isaiah Thomas 1 100 000, 3y, 0 %
4. Tyler Ulis - MLE
5. Hasheem Thabeet - LLE

nie masz LLE dostępnego (za dużo bogactwa), więc Hasheem dostał ofertę min od PTB

poza Kings ( @Ice23 ) wszyscy co powinni złożyli oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seattle SuperSonics przede wszystkim dało radę utrzymać praktycznie cały zespół (zabrakło tylko $$$ dla Manna, bo salary jest na styk). Kluczowe było zatrzymanie Jonnyego Flynna (co miało miejsce w I turze FA) ale do ostatniej V tury musiałem czekać na Tylera Zellera i Dennisa Smitha Jr. (przy tym ostatnim dopisało trochę szczęścia) - ostatecznie jest 12 graczy. Ja już mam @julekstep ustawioną taktykę na sezon jbc. :P 

Same campy jak zawsze miały swoje plusy i minusy. Jako, że w Seattle dominują gracze 30-letni, nie spodziewałem się nawet jakichś dodatnich (tu liczyłem na moją młodzież), ale liczyłem na to, że moi najważniejsi zawodnicy nie oberwą na nich za bardzo. I było nawet znośnie. Oczywiście na olbrzymi plus Goran Dragic z +21 mimo już 34 lat. Przyszły HOF Dumnych Seattle poprawił przede wszystkim Passing +4 i Handling +5 mając tu prawie idealne 99. Cieszy też zwłaszcza poprawa JumpShot, DriveD i Stealing. Ranking @MarcusCamby, gdzie Dragic był Ogórem nr2 słabo się zestarzał na całe szczęście - ale to jeszcze poruszę w temacie Ogórów. :) Na plus jeszcze dwaj inni - tym razem młodzi gracze - Bruno Fernando z również +21, gdzie do solidnej poprawy +8 w Inside Scoring Bruno dodał jeszcze +2 w JumpShot, a także cieszy po +5 Staling i Blocking, +4 w DriveD. Szkoda jednak Zbiórki i Strenhgt. Konsekwentnie poprawia się też Dennis Smith Jr. - niby tylko w sumie +9, ale poprawił istotne Inside Scoring i JumpShot po +2, 3P +5, Passing +4, Handling +2, do tego symbolicznie ale do przodu PerD, czy Strenght oraz +4 OReb. Prawie wszyscy moi gracze poprawii JumpShot.

Reszta na minus. Oczywiście najbardziej bolesne będzie -26 Rollo, który poprawił się tylko nieznaczenie w JumpShot i Jumping, w innych skillach przeważnie na minus. Liczyłem też na dobre campy Granta Williamsa - a wyszło -7 choć na spory plus Post D +8 i w 3P +3. Trochę szkoda, że nie poprawił DReb. Na lekki minus (-5) Brook - ale tu też nie będzie to jakoś odczuwalne, a jest +5 DReb z którą zawsze był problem. Przyda się też +1 JumpShot. Podobnie -7 Evansa też raczej nie powinno zaboleć, podobnie z Flynnem, który mimo -13 poprawił +2 Handling, czy +1 3P. Szkoda trochę minusowych campów Davisa i Zellera, ale też powinni robić swoje mimo to. Royce O'Neale poprawił się w istotnych dla niego InsideScoring i JumpShot. Dość neutralnie tez Ilyasova. 

Seattle rotacji z poprzedniego sezonu nie zmieniają i obaczymy jak będzie to wyglądało grając tak od początku tego sezonu. Ciężko mi jeszcze ocenić siłę przeciwników w Konferencji, ale Dumni SuperSonics jak zawsze walczą o playoffs! 💪 a tam dajemy z siebie wszystko w każdym meczu. Raczej nie przewiduję żadnych zmian w skłądzie i planujemy tą 12-tką grać cały sezon.

Go Dumni SuperSonics! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cichy napisał(a):

plik Compare (3 zakladka) po campach

2044_Compare.xlsx 295.03 kB · 32 pobrań

 

plik jest juz tez na stronie: Index of /csv/ (simbasket.pl)

New York Knicks 

NicClaxton 25 StephenCurry 9 EvanFournier 14 JonathanIsaac -1 FrankKaminsky -4 KawhiLeonard 34 IsaacOkoro 10 MilesPlumlee 22 KristapsPorzingis 17 TomasSatoransky 10 AlenSmailagic 7

 

Campy udane, szczególnie piecze mnie tyłek po świetnych treningach Kawhi Leonarda gdzie Middleton -1 a Avdija +6. Szczególnie, że dostał Kawhi +18 w 4 pierwszych ofensywnych skillach (ins, jump, 3p, han ). 

Claxton poprawił zbiórkę oraz inside plus postd d niestety kosztem blocku ale już stał się przyzwoitym rolersem do s5.

Cieszy +9 Curry , MVP jeszcze lepszy.

Porzingis wpada do topki podkoszowych ligi. 

Birdy fifty-fifty, dobre campy Fourniera ale słabe Kamińskiego.

Szkoda trochę -1 Isaaca którego widziałem jako takiego Draya/Aminu. 

 

Chłopaki potrenowali i patrząc na konkurencję, braku kontuzji można powalczyć. 

MLE dla Satoranskiego na plis 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał(a):

New York Knicks 

NicClaxton 25 StephenCurry 9 EvanFournier 14 JonathanIsaac -1 FrankKaminsky -4 KawhiLeonard 34 IsaacOkoro 10 MilesPlumlee 22 KristapsPorzingis 17 TomasSatoransky 10 AlenSmailagic 7

 

Campy udane, szczególnie piecze mnie tyłek po świetnych treningach Kawhi Leonarda gdzie Middleton -1 a Avdija +6. Szczególnie, że dostał Kawhi +18 w 4 pierwszych ofensywnych skillach (ins, jump, 3p, han ). 

Claxton poprawił zbiórkę oraz inside plus postd d niestety kosztem blocku ale już stał się przyzwoitym rolersem do s5.

Cieszy +9 Curry , MVP jeszcze lepszy.

Porzingis wpada do topki podkoszowych ligi. 

Birdy fifty-fifty, dobre campy Fourniera ale słabe Kamińskiego.

Szkoda trochę -1 Isaaca którego widziałem jako takiego Draya/Aminu. 

 

Chłopaki potrenowali i patrząc na konkurencję, braku kontuzji można powalczyć. 

MLE dla Satoranskiego na plis 

 

Do zobaczenia w finale konferencji przyjacielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech inne cvele też opiszą swoje ekipy bo mimo przerzucenia excela chętnie poczytam waszą perspektywę bo nie zawsze dla całej ligi można wyłapać niuanse co chcieliście poprawić a gdzie straty nie bolą. 
 

cieszy Jok 

10 godzin temu, Cichy napisał(a):

plik Compare (3 zakladka) po campach

2044_Compare.xlsx 295.03 kB · 33 pobrań

 

plik jest juz tez na stronie: Index of /csv/ (simbasket.pl)

Dzięki za link poniżej bo z perspektywy kibica taki link bezcenny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było by zbyt pięknie gdyby Hali zaliczył taki skok w inside jak zaliczył w stealing czyli +12😅 campy bez fajerwerków ale na + :) czas na kolejny sezon tym razem raczej zapowiada się walka o pkt potencjału moich rookie czyli granie S5: Hali-Nunn-Advija-Toppin-Giles plus Tillmana jako 6th man z ławki :) Go Rockets ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miami Heat

Campy wyszły nie najgorzej, kluczowi zawodnicy tworzący trzon zespołu zdecydowanie zyskali:
* Jokic stał się 3 najlepszym PF w simce!
* Dinwiddie, rozwinął się niesamowicie o całe +35 wskakując w ten sposób do topki PG.
* Drugo roczniak Clarke po raz kolejny rośnie, po pierwszych campach było to +21, a tym razem o +28. Widać klimat w Heat (kultura organizacji) i dojście do finałów konferencji miało na niego dobry wpływ, poprawiając morale i wpływając na campy.
* Ayton nasza gwiazda podkoszowa, pomimo niewielkiego progresu w porównaniu do poprzednich campow, zyskał sporo w blokach z 67 urosł do 76 co mnie osobiście bardzo cieszy. Poprawil handling, passing, steale mogl poprawić trochę innych rzeczy, lecz nie stracil zbyt dużo potencjalu wiec zdecydowanie dostanie QO po sezonie (już jest blisko bycia znakomitym kołkiem pod kosz, a ciągle ma szanse na osiągnięcie poziomu gwiazd podkoszowych naszej ligi).
* Bradley sporą niespodzianką są campy na + Bradleya, który bardzo ładnie rozwinal się w trojkach dobijajac do 100.

Randle pomimo niewielkiego spadku w obronie, poprawił swoje rzuty i potencjal spadl tylko o -4 dla mnie nie jest zle.
Marjanovic od paru sezonów utrzymuje swój potencjal na poziomie 50 mógłby go trochę zuzyc na campy, chyba te wymagania finansowe go trochę rozleniwily. 
Collison tak samo wiek + wysokość kontraktu nie ida w parze z dobrymi campami, jednak nadal solidne rzuty, handling, passing i quickness wiec moglo być gorzej :)

Pozostali zawodnicy, patrząc na ich role w zespole zachowują status quo, nie zyskali za dużo, nie stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezle campy w Bulls, pomimo takiego sobie overalla.

Achiuwa ❤️ piekne ciezary rzucane latem przez rookie podkoszowego. +40 overall, z czego +5 post D, + 8 block, +8 off reb, +4 D reb. Rosnie nam mlody walczak.

Roco spadl troche w zbiorce, ale staty w D utrzymane lub poprawione, to samo shooting utrzymany poza inside. Nie ma tragedii pomimo -19.

Gallo za drobne w Bulls tez przepracowal dobrze lato. Overall +4, w ataku sie poprawil, w D utrzymal poziom. Permieter spadl, post podrosl .Witamy w Bulls :)

Hansbrough dziadek spadl o 35 w ovr, ale majac go jako ostatniego podkoszowego moge z tym zyc.

Harden odbil sobie zeszloroczne genialne campy i w tym roku chyba bylo troche strip clubow. -7 scoring, -5 handling, spadl troche obronie I fizycznosci. Szykuje sie troche gorszy sezon od poprzedniego, ale niczego innego sie nie spodziewalem bo rok temu byl wrecz przesadzony.

Hawes niby -15 ovrl, a post D +2, drive D +2,  D reb +5. Fajne campy mojego kolka, poprawil sie w kluczowych dla centra aspektach.

Lillard definicja nudnych Campow. Wydarzylo sie nic.

Okogie scoring +10, z czego samej trojki +9. Do tego +6 perimeter D. Rosnie fajny 3&D.

Payne scoring +5, perimeter +4, stealing +5. Fajne campy fajnego lawkowicza na fajnym kontrakcie.

No I truskawka na torcie Josh ❤️ wieszczono updatek, a tu overall +8, post D +4, scoring +1,blocking I zbiora lekko na plus, fizycznosc utrzymana. Ewidentnie chlop na misji po zeszlorocznej porazce z Jazz i przepracowal konkretnie contract year summer.

Harden troche spadl, ale reszta mocno dowiozla - Bulls powinni byc bardzo fajni dalej i jestesmy zadni krwi po finale z Jazz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka rado a co z Kingsami? Bo chyba złożyli ofertę jedynie w 1 rd a z takim budzetem można było kogoś fajnego wyciągnąć albo chociaż podbić stawkę a i na szybko też by się zrobiło PO team albo wyciągnęło kogoś młodego do wciąż jednak tankera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.