Skocz do zawartości

ATF NAJ 2


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Ja się wahałem miedzy HoC a GoT, ale większą frajdę w peak momentach miałem z HoC + Kevin przyćmiewa całą obsadę z GoT.

no u mnie GoT i Allo Allo* były rozważane (gdzie byłem pewien że GoT ktoś wybierze) -> ale jednak muszę wziąć Married...with Children skoro to draft preferencyjny :P

ale ofc mogę se to teraz zostawić na last picka :P 

 

* (i jakoś tam przez sekundę przeszli Pythoni i Fawlty Towers, ale to tak na chwilkę chwilkę)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

no u mnie GoT i Allo Allo były rozważane (gdzie byłem pewien że GoT ktoś wybierze) -> ale jednak muszę wziąć Married...with Children skoro to draft preferencyjny :P

ale ofc mogę se to teraz zostawić na last picka :P 

well, tutaj jest tyle do wyboru, że ciężko źle wybrać, choć niektórym się udało xD 
Co do GoT to pierwsze sezony chyba gdzieś tak do 4-tego to jednak słabo technicznie wyglądały od strony realizacyjnej, momentami oczy bolały :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

serio nikt nie wziął GoT w serialu? geeez

@Pablo81 liczyłem na Ciebie w tej kategorii akurat (A RZADKO NA CIEBIĘ LICZĘ W ATFACH) :( 

Piąty sezon to tak w top c***owych sezonów ever.

 

W sumie ja nie poleciałem z preferencjami

Moje preferencje jako najlpeszy serial ever jest jeden, jeden najlepszy, niepodrobiony serial

Interny

Prawdziwy majstersztyk geniuszu na najwyższym poziomie.

Coś cudownego.

Ale nikt o tym nie słyszał to wziął coś co jest przynajmniej zrealizowane za większy budżet niż dwa kebaby i flaszka wódki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Najlepszy baton: 3Bit.

 

szok że wcześniej nie poszedł. GOAT baton, to jak połączenie LEBrona i Hardena. Prince Polo & Grześki to jak Magic i Bird  Jabbar & Wilt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.