Skocz do zawartości

Powrót Flubera


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, fluber napisał(a):

Sorry, że nie na temat, ale gdzie kupiłeś takie prawilne spodenki?

Pepco, dział dziecięcy.Wszyscy frikfajterzy tam kupują.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2024 o 14:31, mayor napisał(a):

Nie wycieraj sobie szkaradnej mordy moją osobą śmieciu pierdolony.,Nigdy nie napisałem żadnego donosu na nikogo.Sam pisałeś donosy kapusiu i to nie raz , ani nie dwa.

@Borys trzy razy administracja przywróciła ten post po usunięciu tematu. Jak tu się coś nie zmieni i ktoś nie wciśnie hamulca i nie odwróci tego trendu, w którym można tu pisać absolutnie wszystko (a wielokrotnie ignorowano moje zgłoszenia wpisów homofobicznych czy rasistowskich) to w uśmiechniętej Polsce prędzej czy później jakiś ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych czy inny podobny podmiot zgłosi to forum do zamknięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage reakcje userow na twoj powrot ,  pewnie sporo osob zgadza sie z przekazem postu mayora , my bysmy to napisali bardziej oglednie , pozatym celowo go sprowokowales ,spodziewajac sie takiej reakcji ,  a teraz wylewasz jakies gorzkie zale ,  skoro wielokrotnie zglaszales rozne zachowania rasistowskie czy ksenofobiczne , zastanow sie czy to jest miejsce dla ciebie ?    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, fluber napisał(a):

@Borys trzy razy administracja przywróciła ten post po usunięciu tematu. Jak tu się coś nie zmieni i ktoś nie wciśnie hamulca i nie odwróci tego trendu, w którym można tu pisać absolutnie wszystko (a wielokrotnie ignorowano moje zgłoszenia wpisów homofobicznych czy rasistowskich) to w uśmiechniętej Polsce prędzej czy później jakiś ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych czy inny podobny podmiot zgłosi to forum do zamknięcia. 

Chyba nie znasz znaczenia takich skomplikowanych pojęć jak homofobia czy rasizm.,W moim poście trudno się doszukać nawet cienia tego typu zachowań.,Jest na pewno wulgarny i chamski , ale to moja reakcja na Twój wpis w którym kłamliwie zarzuciłeś mi donosicielstwo.,Jeżeli kogoś uraziłem tym wpisem, to szczerze przepraszam za słownictwo , oczywiście każdego poza osobą do której te wulgarne słowa były adresowane.,Forum miało dosyć przyzwoity poziom, do momentu w którym Ty się znowu pojawiłeś. Zamiast zgłosić forum do zamknięcia, może lepiej Ty się zamknij i będzie problem rozwiązany., Sorry że nie na temat , ale gdzie kupiłeś takie prawilne spodenki? Podoba mi się design, z tą brązową kreską z tyłu i żółtą kropką na  przodzie.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fluber napisał(a):

@Borys trzy razy administracja przywróciła ten post po usunięciu tematu. Jak tu się coś nie zmieni i ktoś nie wciśnie hamulca i nie odwróci tego trendu, w którym można tu pisać absolutnie wszystko (a wielokrotnie ignorowano moje zgłoszenia wpisów homofobicznych czy rasistowskich) to w uśmiechniętej Polsce prędzej czy później jakiś ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych czy inny podobny podmiot zgłosi to forum do zamknięcia. 

Kolejny już z rzędu fatalny wpis. 
Martwi mnie to rozdwojenie jaźni. Niby nie chcesz wracać na forum a wracasz. Niby masz to wszystko w D a dbasz aby poziom forum był wysoki i byt niezagrożony przez zamknięcie go przez ośrodek monitorowania.
Gdyby nie te komentarze o tym że wielokrotnie coś zgłaszałeś ja bym nie był świadomy że to forum ma opcję zgłaszania o rozumieniu potrzeby nie wspominając. Zamiast skupić się na tym aby o koszykówce pisać jak najlepsze posty tracić czas na takie okolopolityczne i społeczne posty z pseudopsychologicznym zacięciem. Nie rozumiem tego. Z przykrością stwierdzam że rzeczywiście twoja obecność tu na forum nie służy rozwijaniu tych podstawowych funkcji forum miejscu dyskusji o koszykówce. 
Mi osobiście jest trudno że po nocy z meczem WCF wpisów o tym wygenerowało forum tyle samo co w tym zbędnym temacie.  I jest to przykre.  I jesteś jedynym człowiekiem którego choć trochę poznałem gdzie podejrzewam tylko że możesz być zadowolony że masz tyle samo wpisów „w swoim” temacie. Widocznie jest to dla Ciebie ważne że inni o Tobie piszą. Nie robi to z Ciebie geniusza w naszych oczach ale jeżeli w Twoich tak to niech tak zostanie. Miłego dnia.  
 

aaa. I jeszcze jedno. Jako jedyny chyba tutaj czarnoskóry i homoseksualny user nie zauważyłem aby ktoś mnie tu obrażał z racji koloru skóry czy preferencji seksualnych. Więc ten wpis o tym monitorowaniu niepotrzebny.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę dojdzie do sytuacji jak z pewnym byłym usterem, że zacznie na zewnątrz wypisywać jakie to forum jest rasistowskie, a znając paskudny i zawistny charakter flubera to i do ośrodka to zgłosi 

Bo jak on się nie może bawić w piaskownicy to niech piaskownica spłonie 

 

 

 

A żeby uniknąć szamba zrobię coś po raz pierwszy i tylko po to żeby syf się nie rozlał dalej, bo też przyczyniłem się do tego, że ostatnio forum tonie w gównie 

@Denis Bad Boy Załęcki przepraszam  

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.