Skocz do zawartości

Powrót Flubera


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie wypada się zgodzić, @Reikai i @josephnba to najbardziej jaskrawe przypadki znajdujące się po różnych stronach barykady. Co do @ignazz, chat najpierw podpruwał się w jego kierunku, ale teraz chyba popytał chłopaków na mieście i oddał chłopu szacunek, w związku z czym ignazz nie musi już być schowany. @Koelner wydaje się charakternym, zasadowym gościem, być może prujdupa GPT trochę nie czai, że unikanie rozmowy z frajerstwem to dobra, a nie zła cecha. Dziwne, że nie wspomniał @mayor który jest tu drugą największą parówą w mojej opinii

@Graboś - nie wiem, kto to jest, więc niech tu się szybciutko pucuje, bo jak nie to jedziemy z nim do spodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

W zasadzie wypada się zgodzić, @Reikai i @josephnba to najbardziej jaskrawe przypadki znajdujące się po różnych stronach barykady. Co do @ignazz, chat najpierw podpruwał się w jego kierunku, ale teraz chyba popytał chłopaków na mieście i oddał chłopu szacunek, w związku z czym ignazz nie musi już być schowany. @Koelner wydaje się charakternym, zasadowym gościem, być może prujdupa GPT trochę nie czai, że unikanie rozmowy z frajerstwem to dobra, a nie zła cecha. Dziwne, że nie wspomniał @mayor który jest tu drugą największą parówą w mojej opinii

@Graboś - nie wiem, kto to jest, więc niech tu się szybciutko pucuje, bo jak nie to jedziemy z nim do spodu.

Sklej pizdę 

Z zasady nie dopuszczam do głosu  kolesi którzy siedzieli w pierdlu i do tego robili za cwela

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Nikt normalny nie przejmuje się gadaniem takiej k**** jak ty

Ale klękniesz za to, masz to jak w banku 

W c***a mnie możesz pocałować l, doświadczenie masz 

Masz to jak w banku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Kilka dni temu pytałeś się, czy coś co robisz jest podpruwaniem, a teraz jawnie prujesz się jak ostatnia k****? Albo wycofujesz się z powyższego albo będziesz przecwelony razem z tym Nietoperzem, pedałem zajebanym 

Stanęły za tobą tutaj sztywne chłopy także muszę się wycofać ale słowa nietoperza muszą zostać zweryfikowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Dawaj na PW, łapiemy się w ten weekend i zobaczymy jaki będziesz mocny. 

To moja ostatnia wiadomość do tej rury, jak masz charakter to wyjaśnimy kto przed kim klęknie 

Z tego co wiem to już klekales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2024 o 14:51, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Szacunek za normalne zachowanie, niektórzy mogliby się uczyć 

Sorry, że nie na temat, ale gdzie kupiłeś takie prawilne spodenki?

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.