Skocz do zawartości

Powrót Flubera


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LAF napisał(a):

Uwazam , ze ten eksperyment potwierdził , że lepiej jest bez Ciebie @fluber na forum niż Tobą. 
 

Jeżeli to forum ma umrzeć tak samo jak już umarło w środku 90 procent użytkowników tego forum, to faktycznie lepiej beze mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NieMy napisał(a):

czy leci z nami moderacja?

kolega @Reikai co się zgłosił na moda i już częściowo rządzi, słabo sobie, delikatnie mówiąc, radzi.

sprzątnijcie to szambo albo płaćcie strażakowi 1K dziennie

Przeciez ja nie mam zadnych uprawnien poza usunieciem tematu.

Borys pomimo logowania sie od miesiecy wielokrotnie, poki co nie kiwnal palcem w kwestii nowej moderacji.

Moderacji nie ma na forum odkad Ely odszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Powiem wam że jestem tak wkurwiony po programie na clout, że każde takie podprucie jeszcze dzisiaj wyjaśnię i zobaczycie jak wygląda prawdziwe życie nie przed komputerkiem. Więc kontrolować bajerę i nie zaczepiać bez powodu 

a złapałeś Natana po programie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, fluber napisał(a):

Mayor, mistrzbeatka, Pablo81. A matek wpierdolił mi bana za "nieposłuszeństwo". I Ty z nimi pod rękę? 

Lepiej uważaj przy następnej pielgrzymce rodzin radia Maryja, żebym to ja Ci listwy nie sprzedał za to z kim sztamę trzymasz.

znowu klamiesz i chcesz sie potaplac w szambie, nigdy zadnych donosow na nikogo nie pisalem .  

moze zrob swoj ostatni experyment kolczu -  wstrzymaj oddech na 5 minut i  sprawdz czy ktos to wogole  zauwazy  .

twoj potwor spagetti pewnie da ci zerknac XD  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Moderacji nie ma na forum odkad Ely odszedl.

 

Godzinę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

I bardzo k**** dobrze, że nikt tu nie moderuje, decyduje prawo ulicy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem @Denis Bad Boy Załęcki czy masz prawo po tym co Nietoperz powiedzial kogokolwiek tutaj rozliczac dopoki sprawa sie nie wyjasni musisz usiasc cicho na pizdzie na mandziur i nawet nie mruknac

niby miales jechac ze sztywnymi chlopami po flubera, 10 koła w torbie a tu takie rzeczy wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.