Skocz do zawartości

Powrót Flubera


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Które? Zweryfikujemy ich aktualny status

Mayor, mistrzbeatka, Pablo81. A matek wpierdolił mi bana za "nieposłuszeństwo". I Ty z nimi pod rękę? 

Lepiej uważaj przy następnej pielgrzymce rodzin radia Maryja, żebym to ja Ci listwy nie sprzedał za to z kim sztamę trzymasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayor drugi do przecwelenia na forum, mistrzbeatka też jakiś prujdupa, o Matku pisałem, że ręki nie podam, Pablo81 nie znam, ale jak się rozjebał to wiadomo co z nim.

Z żadnym z nich pod rękę nie chodzę, wszyscy jesteście frajerami w takim razie. Wychodzi tylko, że ty ciut większym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Mayor, mistrzbeatka, Pablo81. A matek wpierdolił mi bana za "nieposłuszeństwo". I Ty z nimi pod rękę? 

Lepiej uważaj przy następnej pielgrzymce rodzin radia Maryja, żebym to ja Ci listwy nie sprzedał za to z kim sztamę trzymasz.

Nie wycieraj sobie szkaradnej mordy moją osobą śmieciu pierdolony.,Nigdy nie napisałem żadnego donosu na nikogo.Sam pisałeś donosy kapusiu i to nie raz , ani nie dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

matek wpierdolił mi bana za "nieposłuszeństwo"

Jesteś obrzydliwy po prostu. I jeszcze szukasz spółki za to, że szybko wyjaśniłem.

Bana pod dalsze robienie z siebie ofiary to powinieneś wyrwać obecnie za to, co próbujesz uskuteczniać od wczoraj katoliku wierny swoim zasadom. Kłamco i manipulatorze.

Tylko teraz nikt nie zatęskni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Reikai ponieważ Ty błagałeś tego żałosnego typa , żeby wrócił na forum .,To powinieneś wyraźnie tutaj napisać żeby wypierdalał , bo kilku normalnych użytkowników pisze mu to wielokrotnie, ale do tej tępej pały to nie dociera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, matek napisał(a):

Jesteś obrzydliwy po prostu. I jeszcze szukasz spółki za to, że szybko wyjaśniłem.

Bana pod dalsze robienie z siebie ofiary to powinieneś wyrwać obecnie za to, co próbujesz uskuteczniać od wczoraj katoliku wierny swoim zasadom. Kłamco i manipulatorze.

Tylko teraz nikt nie zatęskni.

Ale się spiąłeś:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.