Skocz do zawartości

WCF - (3) Minnesota Timberwolves - (5) Dallas Mavericks


Sachs

Mistrz Zachodu  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto do finałów?

    • Wolves w 4
      1
    • Wolves w 5
      2
    • Wolves w 6
      7
    • Wolves w 7
      8
    • Dallas w 4
      2
    • Dallas w 5
      2
    • Dallas w 6
      15
    • Dallas w 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Reikai napisał(a):

Ciekawi mnie ilu jest takich grajkow, ktorzy juz troche graja w NBA, sa przed pierwsza duza wyplata, nie sa rookie ani sophmore, graja na wypizdzijewie, a w przypadku dostania szansy jak PJ wystrzeliliby podobnie.

W samych Hornets mialbym ze dwoch takich, ale ciekawia mnie inne zespoly ktore ogladam rzadko.

ufff, dobrze ze w Cavs mam przynajmniej weryfikacje jak wujowi sa nasi SF/F/PF, to sie nie musze ludzic, ze jakis stud "zyl pod kamieniem", latami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Ja tam pamiętam, że ktoś trochę tego PJ'a propsował. Zdaje się @Reikai,  który się często męczył z oglądaniem Hornets w zeszłym sezonie. A czy ta opinia wynikała ze stanu faktycznego czy z potrzeb be GM to nie weryfikowałem, oglądanie Charlotte to dla mnie jednak byłoby zbyt duże hipsterstwo.

Też oglądałem Hornets w tym samym czasie co Reikai, chociaż powody tego były inne :)

I często sobie z @Reikai właśnie rozmawialiśmy na temat odmiennego odbioru wartości PJ Washingtona. Muszę oddać koledze, że widział więcej i lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy fan PJ Washingtona to był @cvbe. Ale jak dobrze kojarzę to jeszcze, m.in. @julekstep czy @RonnieArtestics się ciepło o nim wypowiadali.

Przede wszystkim, NBA poszła w taką stronę, że wszechstronny skrzydłowy bez wyraźnych luk w swojej grze staje się bardzo cenny dla zespołu, a PJ daje wszystkiego po trochu, pobroni kilka pozycji, rzuci, zaatakuje na koźle, podzieli się piłką. Ma fajny profil fizyczny i wystarczający atletyzm, co też jest ważne, a było na przykład wadą jego poprzednika w Mavs. 

No i widać, że nie jest jakimś przeciętniakiem w def, jak ktoś wcześniej na forum pisał, ale to trzeba było znacznie więcej pooglądać, dojrzeć pewne oczywiste atuty, żeby wiedzieć. 

Wyszło, że PJ nakrył czapką Granta Williamsa, porównując ich postawę w tym samym otoczeniu.

Dla mnie nie jest to jakieś zaskoczenie, a imho jest jeszcze potencjał na jakiś postęp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Największy fan PJ Washingtona to był @cvbe. Ale jak dobrze kojarzę to jeszcze, m.in. @julekstep czy @RonnieArtestics się ciepło o nim wypowiadali.

Przede wszystkim, NBA poszła w taką stronę, że wszechstronny skrzydłowy bez wyraźnych luk w swojej grze staje się bardzo cenny dla zespołu, a PJ daje wszystkiego po trochu, pobroni kilka pozycji, rzuci, zaatakuje na koźle, podzieli się piłką. Ma fajny profil fizyczny i wystarczający atletyzm, co też jest ważne, a było na przykład wadą jego poprzednika w Mavs. 

No i widać, że nie jest jakimś przeciętniakiem w def, jak ktoś wcześniej na forum pisał, ale to trzeba było znacznie więcej pooglądać, dojrzeć pewne oczywiste atuty, żeby wiedzieć. 

Wyszło, że PJ nakrył czapką Granta Williamsa, porównując ich postawę w tym samym otoczeniu.

Dla mnie nie jest to jakieś zaskoczenie, a imho jest jeszcze potencjał na jakiś postęp. 

yup, już w rookie sezonie mi się bardzo spodobał (lubię wysokich all-arounderków), ale niech se dalej chłopaki myślą że są forumowymi skautami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niw da sie dzis na to patrzeć. Sota wyglada gorzej niz DEN w tym pamietnym blowoutcie.

Muszę przyznać, że Finch zawiódł mnie w tej serii po całości. Klepie non stop ten sam sklad, choć widzi, że to średnio do kiepsko działa. 

Do tego ekipa nie potrafi przez 4 min rzucić z gry, a ten nawet czasu nie bierze i zmian nie robi licząc nie wiem na co...

Dallas dobrze broni (nawet Luka z Irvingiem), do tego mnóstwo ruchu, a Sota klepie te izolacje bezsensowne. Kumacie, to Sota klepie izolacje a nie Luka z Kyrie. Fuck me!

Totalny brak pomysłu na grę w przeciwieństwie do tego co robią chłopaki Kidda. Za rok pewnie Finch wymyśli jak ograć Dallas, tylko nie wiem.czy mu talent ze składu nie ucieknie.

Gratulacje dla Mavs i szczególnie dla Kidda za ogarnięcie Luki I Kyriego, rozwijanie talentu DLII oraz dołożenie cegiełek w postaci PJa i Gafforda. Już w sezonie pisalem, że to bardzo.niedoceniane ruchy, być może na miarę Browna I Gordona w DEN. Może to dobry prognostyk przed finałami z Celtics, choć Ci mają akurat kim.bronic backcourt Mavs. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba Kidda udana. Na 3 minuty do końca przy 25 punktach przewagi wpuścił całą ławkę rezerwowych, ale jednak bez Hardawaya Juniora, co by jednak nie spi*****ić takiej przewagi. 

Konferencja pomeczowa z udziałem Edwardsa to jakaś parodia, a taki wygadany był do tej pory 😆

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał(a):

 

Muszę przyzna za rok pewnie Finch wymyśli jak ograć Dallas, tylko nie wiem.czy mu ucieknie.

Talent to jedno, ale za rok  to pół zachodu wymyśli jak ograć wilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Luka wszedł w ten mecz, to po prostu zgasił ogień w sercach Wilków. Sam ich przerzucił w pierwszej kwarcie. Jak zaczęli się zbierać to już było po meczu.

Gratulacje dla fanów Wilków! To był super sezon. Powinni już być tylko lepsi, czego wam życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kurs na Mavs 2,85 a na celtics 1,4 na wygranie mistrza. Luka doznał kontuzji w tym meczu, czy coś ?? 
 

 

Dałbym jakieś 2.4 vs 1.6 ale ogólnie to się zgadzam (zakładając powrót Porzingisa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.