Skocz do zawartości

WCF - (3) Minnesota Timberwolves - (5) Dallas Mavericks


Sachs

Mistrz Zachodu  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto do finałów?

    • Wolves w 4
      1
    • Wolves w 5
      2
    • Wolves w 6
      7
    • Wolves w 7
      8
    • Dallas w 4
      2
    • Dallas w 5
      2
    • Dallas w 6
      15
    • Dallas w 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Frajerzyna Powell wszedł na 3 minuty i tylko przypomniał za co tej k**** nienawidzę. Straszne, że Luka tyle lat grał z tym cwelem jako jednym z głównych podkoszowych. 

Nom, z tego wynikalo tez niedocenienie Mavs - malo kto zakladal, ze Kidd sie w nim odkocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

Nom, z tego wynikalo tez niedocenienie Mavs - malo kto zakladal, ze Kidd sie w nim odkocha.

Wcześniej nie miał po prostu większego pola do manewrów, chyba że ten superKasztan Grant Williams miał na C grać ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Wcześniej nie miał po prostu większego pola do manewrów, chyba że ten superKasztan Grant Williams miał na C grać ? 

On jeszcze w serii z Clippers lubil posadzic Liveliego na 4 kwarte i dac sie katowac Hardenowi floaterami na Kleberze. Troche mu ta kontuzja pomogla ustabilizowac rotacje. Wydawalo sie np. Ze taki Powell to ma bialko na Kidda jakies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten 6 faul Townsa, to faul Townsa czy ofens Luki? Bo chyba już nadinterpretuję inicjowanie kontaktu przez atakującego :P  

Niewiele Mavs potrzebowali tutaj, żeby zamknąć serię. W pierwszej połowie remis, mimo że grał w zasadzie tylko Doncic (a i to z dużymi problemami ze skutecznością). W drugiej połowie też do samego końca trzymali się w grze, mimo że nic nie chciało wpaść za 3. IMO w którymś momencie Sota będzie musiała zredukować minuty Goberta. Tylko do tego trzeba Townsa, który nie będzie łapał fauli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, airmax napisał(a):

Ten 6 faul Townsa, to faul Townsa czy ofens Luki? Bo chyba już nadinterpretuję inicjowanie kontaktu przez atakującego :P  

No to byl offens czy no call, tak klasycznie, przez pierwsze 2 miesiace sezonu. Takze robota sedziowska wykonana 👍

Chociaz tyle, ze juz nie daja gwizdkow za wyskoczenie do boku. Dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Z szacunkiem do Granta Williamsa.

na szacunek to trzeba sobie zapracowac grą,a typ jest zlodziejem (tak duze pieniadze kontraktowe na tak male umiejetnosci i wklad w gre druzyny), ktory naciagnal mavs na duza kase, a niewiele pokazal.

ide o zaklad,ze z nim, zamiast pja washingtona nie byloby dallas w finalach konferencji, bo grant mialby problem by chociaz raz na jakis czas przekroczyc 10 pkt, gdzie pj juz kilka razy rzucal ponad 20, a i w obronie grant nie robil jakiejs roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Reikai napisał(a):

The Mavericks are scoring 110.6 points per 100 possessions with Gobert on the court and 135.1 points per 100 possessions with Gobert off the court.

to sprzed dzisiejszego meczu, ale masz źródło tego inne niż twitter/reddit, tj. jakąś stronę jak b-r?

EDIT, dobra, już wiem skąd to wzięte, ciekawe, bo Conley z Reidem wyglądają tragicznie ; ]

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jordan20 napisał(a):

na szacunek to trzeba sobie zapracowac grą,a typ jest zlodziejem (tak duze pieniadze kontraktowe na tak male umiejetnosci i wklad w gre druzyny), ktory naciagnal mavs na duza kase, a niewiele pokazal.

ide o zaklad,ze z nim, zamiast pja washingtona nie byloby dallas w finalach konferencji, bo grant mialby problem by chociaz raz na jakis czas przekroczyc 10 pkt, gdzie pj juz kilka razy rzucal ponad 20, a i w obronie grant nie robil jakiejs roznicy

A w Bostonie jakoś wyglądał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał(a):

to sprzed dzisiejszego meczu, ale masz źródło tego inne niż twitter/reddit, tj. jakąś stronę jak b-r?

EDIT, dobra, już wiem skąd to wzięte, ciekawe, bo Conley z Reidem wyglądają tragicznie ; ]

Podrzucisz linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jordan20 napisał(a):

na szacunek to trzeba sobie zapracowac grą,a typ jest zlodziejem (tak duze pieniadze kontraktowe na tak male umiejetnosci i wklad w gre druzyny), ktory naciagnal mavs na duza kase, a niewiele pokazal.

ide o zaklad,ze z nim, zamiast pja washingtona nie byloby dallas w finalach konferencji, bo grant mialby problem by chociaz raz na jakis czas przekroczyc 10 pkt, gdzie pj juz kilka razy rzucal ponad 20, a i w obronie grant nie robil jakiejs roznicy

Problem polegał na tym, że on w obronie wyglądał wręcz tragicznie. Miał być wartością dodatnią, a nawet w tak słabych wtedy Mavs odstawał. 

Dużo przed dealem wypadł z S5. Ogromne rozczarowanie. 

Mnie zaskakuje, że PJ okazał się tak mocny. W często bezpłciowych Hornets się nie wyróżniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pamiętam, że ktoś trochę tego PJ'a propsował. Zdaje się @Reikai,  który się często męczył z oglądaniem Hornets w zeszłym sezonie. A czy ta opinia wynikała ze stanu faktycznego czy z potrzeb be GM to nie weryfikowałem, oglądanie Charlotte to dla mnie jednak byłoby zbyt duże hipsterstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, vero1897 napisał(a):

Ja tam pamiętam, że ktoś trochę tego PJ'a propsował. Zdaje się @Reikai,  który się często męczył z oglądaniem Hornets w zeszłym sezonie. A czy ta opinia wynikała ze stanu faktycznego czy z potrzeb be GM to nie weryfikowałem, oglądanie Charlotte to dla mnie jednak byłoby zbyt duże hipsterstwo.

Nie mam PJ i nie mialem go w beGM 😛 z reszta taki PR bardziej szkodzi, niz pomaga w tej grze.

To czyste oko skauta!

Smiesznie wyszlo z tym jego kontraktem, bo on oczekiwal o wiele wiecej. Tez dzieki temu jest dzis pewnie w Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie mam PJ i nie mialem go w beGM 😛 z reszta taki PR bardziej szkodzi, niz pomaga w tej grze.

To czyste oko skauta!

Jako, że masz tutaj dobry PR i chłopaki mówią, że dobry z ciebie chłopak i podobno nawet sąsiadom mówisz dzień dobry, to nie widzę powodu by ci nie wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ilu jest takich grajkow, ktorzy juz troche graja w NBA, sa przed pierwsza duza wyplata, nie sa rookie ani sophmore, graja na wypizdzijewie, a w przypadku dostania szansy jak PJ wystrzeliliby podobnie.

W samych Hornets mialbym ze dwoch takich, ale ciekawia mnie inne zespoly ktore ogladam rzadko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.