Skocz do zawartości

beGM 24/25 - Propozycje zmian i sugestie


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Dwa. 

Tak, dwa, racja. Ewentualnie jeden jak już jest rozstrzygnięte w tej parze.

Wolisz mieć więcej czy bardziej obiektywne?

Pamiętaj też o tym, że my wiemy wcześniej, że komuś wypadł jakiś gracz itp. Nie powinno być nawet cienia podejrzenia a jedynym rozwiązaniem jest brak takiego głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy u nas jest cos podobnego?

 

Cytat

Unofficial luxury tax payments per team: Golden St- $176.9M LAC- $142.4M Phoenix- $68.2M Milwaukee- $52.5M Boston- $43.8M Denver- $20.2M Miami- $15.7M LA Lakers- $6.9M The 22 teams below the tax are projected to receive $11.96M each.

 

postuluje również dodatkowe wpływy do budżetu organizacji za graczy wybranych do piątek all-nba.

np. 2 miliony za gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2024 o 15:25, LAF napisał(a):

Pomysł z tym aby móc dawać oferty swoim poniżej progu tury do wywalenia całkowitego najlepiej ( albo zmiany aby inne drużyny też mogły mu dać ofertę )

Zbliża się F.A a nadal żadnego stanowiska w tej sprawie a to ważne. Mam nadzieję, że FA wróci do do tego co było kiedyś czyli bez tego beznadziejnego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LAF napisał(a):

Zbliża się F.A a nadal żadnego stanowiska w tej sprawie a to ważne. Mam nadzieję, że FA wróci do do tego co było kiedyś czyli bez tego beznadziejnego pomysłu.

Przecież w NBA właśnie weszło, że kluby od razu po zakończeniu Finałów mogą negocjować ze swoimi jeszcze przed startem FA.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Przecież w NBA właśnie weszło, że kluby od razu po zakończeniu Finałów mogą negocjować ze swoimi jeszcze przed startem FA.

Czyli Bam czy OG siedzieli zamknięci w pokoju GMa i nie wypuścił ich dopóki nie złożyli podpisu ? U nas tak to wygląda. Znowu taki przysłowiowy Goodwin będzie klepał za minimum gdy na FA będzie mógł dostać więcej.

To już wiem, że NAWa nie będzie po I turze F.A zwłaszcza jak zwolni się miejsce w salary dzięki Jrue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy głosowaniu extension uważam, że to powinien być rzeczywiście pewniak, więc nie ta zwykła większość 50% +1 głos, lecz np. 2/3 głosujących za (tu można jeszcze dyskutować o konkretnej wartości). 

To tak na szybko mi przyszło do głowy, bo przeszło trochę kontrowersyjnych extensions w przeszłości. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Przy głosowaniu extension uważam, że to powinien być rzeczywiście pewniak, więc nie ta zwykła większość 50% +1 głos, lecz np. 2/3 głosujących za (tu można jeszcze dyskutować o konkretnej wartości). 

To tak na szybko mi przyszło do głowy, bo przeszło trochę kontrowersyjnych extensions w przeszłości. 

Popieram. Bardzo dobry pomysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał(a):

Przy głosowaniu extension uważam, że to powinien być rzeczywiście pewniak, więc nie ta zwykła większość 50% +1 głos, lecz np. 2/3 głosujących za (tu można jeszcze dyskutować o konkretnej wartości). 

To tak na szybko mi przyszło do głowy, bo przeszło trochę kontrowersyjnych extensions w przeszłości. 

To jest fajny pomysł popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Przed startem FA można zgodnie z CBA zaproponować swoim graczom z player option opcje opt out + extension. Taka oferta dodawana będzie do szablonu (usuwamy zapis o założeniu osobnego tematu, żeby nie tworzyć bałaganu). Uwaga -> opcja z 2/3 glosow nie zostala zaakceptowana przed rade stosunkiem glosow 2:1.

 

czyli jak pierwsza oferta nie przejdzie to kolejne proby extension po FA w okienkach miedzy trymestrami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

7. Od 1 lipca zgodnie z CBA można używać wyjątków, aby przyjąć gracza poprzez trade
 

o co w tym chodzi? Jak dziecku wytłumaczcie plz :D 

Możesz użyć np MLE na gracza, który już ma podpisaną umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Coś jak TPE?

Tak

16.11: Mając jakiś wyjątek można pobrać z niego gracza z innej drużyny przykład: Maciej Bojanowski ma kontrakt równy MLE to drużyna X może wziąć go za MLE od innej drużyny i wtedy MLE zamienia się w TPE, które ma do wykorzystania była drużyna Macieja Bojanowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już na następny sezon, ale zauważyliście jak bardzo u nas rozjechało się s&t w stosunku do real?

U nas to jest prawie nie do zrobienia a w realu bardzo dużo graczy jest tak podpisywanych, kluby się dogadują.

Wg mnie nie powinno się u nas tego rozdzielać, czyli zespół x (nie mający przykładowo cap space) składa ofertę na gracza A, wygrywa a później (powinien mieć już wcześniej plan na to) może się dogadać z dotychczasowym klubem gracza A (y) i zrobić dopiero wtedy s&t, bo to tylko technikalia, gracz wybrał zespół x a jak to zostanie przeprowadzone to już kwestia klubów.

Czyli składają ofertę zespoły x i y, wygrywa x i dogaduje się z y jak to zrobić.

Oczywiście istnieje ryzyko, że kluby się nie dogadają i wtedy za bardzo nie wiem co zrobić 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.