Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 2nd Round] #2 DENVER NUGGETS (61-21) - #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57:25)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

co jest objawą demencji, to, że cały czas ściemniasz i kluczysz i nie warto w to wierzyć, czy to, że odchodzisz po raz chyba czwarty gdy coś idzie nie po myśli?

na dowód, że tak nie jest ma być screen z FB, tak?

 

 

serio weź wróć do nauki czytania, bo strasznie to wygląda jak sobie z tym nie radzisz po raz chyba 30 w tym roku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

słabe te sugestie, ale rozumem, że jak przez dwa posty nie masz nic do odpisania, to zostaje tylko to

Byczku przeczytaj sobie jeszcze raz, masz wszystko napisane ale c***, nadal wiesz swoje xd 

z Denisem nie przeprosiłes, z tym też nie ma na co liczyć xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Ciekawe jakby się skończyło bez zmiany głosu Człowiek morza. Byłoby 10-10 w głosach. Ale chyba tak samo, bo były osoby głosujące na 4-2 Nuggets, a tylko ja dałem 4-2 na Wolves. 

Było 11:10 dla Denver. Jakby @człowiek...morza nie zmienił to było by 11:10 dla ich przeciwników. 
 

Co ciekawe było 8:1 po czym nagle zrobiło sie 8:8.
 

Czyli znowu sam Jokic wystarczy aby pokonać wszytsko i wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Byczku przeczytaj sobie jeszcze raz, masz wszystko napisane ale c***, nadal wiesz swoje xd 

przecież o to się rozchodzi, że raz - nie wierzę w to co piszesz, bo innym pisałeś co innego i nie tylko ja mam takie obiekcje

dwa - ostatecznie i tak odchodzisz, więc ja nie mam obowiązku tego propsować, ostatnio za każdym razem jak udaje mi się tu co ugrać, to wynikają z tego tylko jakieś krzywe akcje, to też mnie za bardzo nie cieszy, mam się poddawać przed serią żeby było normalnie?

trzy - za nic nie muszę nikogo przepraszać, a już na pewno nie Ciebie, cały sezon odwalasz maniane, na PO odwalasz jeszcze większą, a po wszystkim rzucasz to znowu wpizdu, już któryś raz i jeszcze oczekujesz przeperosin za coś? może Ciebie przytulić jeszcze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież o to się rozchodzi, że raz - nie wierzę w to co piszesz, bo innym pisałeś co innego i nie tylko ja mam takie obiekcje

dwa - ostatecznie i tak odchodzisz, więc ja nie mam obowiązku tego propsować, ostatnio za każdym razem jak udaje mi się tu co ugrać, to wynikają z tego tylko jakieś krzywe akcje, to też mnie za bardzo nie cieszy, mam się poddawać przed serią żeby było normalnie?

trzy - za nic nie muszę nikogo przepraszać, a już na pewno nie Ciebie, cały sezon odwalasz maniane, na PO odwalasz jeszcze większą, a po wszystkim rzucasz to znowu wpizdu, już któryś raz i jeszcze oczekujesz przeperosin za coś? może Ciebie przytulić jeszcze?

 

stek bzdur xd meliske proponuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LAF napisał(a):

Co ciekawe było 8:1 po czym nagle zrobiło sie 8:8.

nigdy nie było 8:1, Ronnie i Sylwek zedytowali wyniki kilka godzin przed deadlline, kolejność postów nie odzwierciedla harmonogramu głosowania

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

stek bzdur xd meliske proponuję 

no oczywiście - its prank, Bro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LAF napisał(a):

Było 11:10 dla Denver. Jakby @człowiek...morza nie zmienił to było by 11:10 dla ich przeciwników. 
 

Co ciekawe było 8:1 po czym nagle zrobiło sie 8:8.
 

Czyli znowu sam Jokic wystarczy aby pokonać wszytsko i wszystkich. 

tu była zabójcza kombinacja- Jok + ja xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.