Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 2nd Round] #2 DENVER NUGGETS (61-21) - #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57:25)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Taka oferta jest na stole od kilku dni, rada zaakceptowala temat, ale nie wiem czy sam Mac jest dalej zainteresowany.

Ten GM by wprowadził nową jakość jakby całkowicie wyszedł z orbity drugiego GM. Ale do tego potrzebne jest zaangażowanie obu GM w osobne projekty aby nie było poczucia że jest „po staremu” za fasada przemalowanej tężni. 

Dobre oko do draftu i świetne opisy. 

Działania na zlecenie ja robię to dobrze a Ty tamto dobrze było w sumie ciut nieuczciwe bo wypracowywało przewagi względem pojedynczych osób. 

Wolę zobaczyć samodzielne prowadzenie klubu. Jeden GM może popełni błąd wymian lub samych negocjacji a drugi potężny potencjał zmarnuje słabszym opisem. W grze mimo wszystko chodzi o grę błędów. 

Nie sztuka sklecić tylko mocne strony. I potem piać z zachwytu nad geniuszem swoim gdzie udział ma ten Drugi. 

To tak jak z popem i timem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ten GM by wprowadził nową jakość jakby całkowicie wyszedł z orbity drugiego GM. Ale do tego potrzebne jest zaangażowanie obu GM w osobne projekty aby nie było poczucia że jest „po staremu” za fasada przemalowanej tężni. 

Dobre oko do draftu i świetne opisy. 

Działania na zlecenie ja robię to dobrze a Ty tamto dobrze było w sumie ciut nieuczciwe bo wypracowywało przewagi względem pojedynczych osób. 

Wolę zobaczyć samodzielne prowadzenie klubu. Jeden GM może popełni błąd wymian lub samych negocjacji a drugi potężny potencjał zmarnuje słabszym opisem. W grze mimo wszystko chodzi o grę błędów. 

To juz chlopaki musza sami ustalic, czy po ochlonieniu po przegranej chcieliby takiego rozwiazania. Mysle, ze gra by zyskala bardzo wiele z Maciem jako GMem pewnego teamu, ale to juz nie moja decyzja. Rada dala zielone swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał(a):

Suns ma dwa dobre wybory. Widzę tu @mac bo to trudny draft do oceny. 

Pomysl(ktory nie wyszedl odemnie) byl inny, na team z pewnym francuzem. Ale ogolnie to szczegoly, wazne zeby znalezc kilku GMow bo coraz gorzej to wyglada pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Reikai napisał(a):

To juz chlopaki musza sami ustalic, czy po ochlonieniu po przegranej chcieliby takiego rozwiazania. Mysle, ze gra by zyskala bardzo wiele z Maciem jako GMem pewnego teamu, ale to juz nie moja decyzja. Rada dala zielone swiatlo.

jak tutaj nikt sie nie zagotował xd decyzja zapadła wcześniej :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

To LBS sugerowal multi konto, nie ja :P

LBS był o tym przekonany, Ty mocno podejrzewałeś, serio już bez przdkrzykiwan 😜 

Ani nie jestem Denisem (ani nie mam pewności kto to jest), ani też decyzja o odejściu nie była spowodowana odpadnięciem z Nuggets, jakkolwiek jest to kuriozalne rozstrzygnięcie to biore na klatę :D 

Wam życzę miłej gry :)

IMG_3161.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

LBS był o tym przekonany, Ty mocno podejrzewałeś, serio już bez przdkrzykiwan 😜 

Znow nie :P To Laf napisal, ze podejrzewa Ciebie. Ja, jesil w ogole sie odnosilem do tego, to tylko tak ze nie mozna Denisa powiazac z niczyim IP.

Chociaz oczywiscie jakbym mial kogos obstawiac, to na pewno nie amatora :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał obstawiać to gwoździem to tej trumny, był ten update rotacji, pomimo, że podkreślałem, że się nie zmienia jej po czasie, wszak sam dałbym sobie Brunsona na fulltime PG, dziwne, że Qcin to w ogóle klepnął jako dobry pomysł, bo i ile mac mógł nie wiedzieć, uaktywniał się raz na dwa lata, tylko na opisy i to nie zawsze, bo jak trzeba było zrobić z LAFa kozła ofiarnego, to już mu nikt nie pomógł, to juź Qcin raczej o tym wiedział... nie wspominając o tym, że Jabari powinien grać całą serię w miejsce Fontecchio, można było go rzucać na Joka, a Bamem bronić z pomocy

rzucacie między słowami jakieś aluzje, ale nie wiadomo o co chodzi, tak jak nie mam pojęcia, co do merytoryki w tym temacie mają inne serie, oceniamy każdą z osobna, wcale nie zawsze wygrywa osoba z większą wiedzą, wystarczy, że podejdzie do sprawy jak każdy wcześniej i nie będzie na siłe pokazywała wszystkim, że zasady jej nie obowiązują

 

12 minut temu, Reikai napisał(a):

To LBS sugerowal multi konto, nie ja :P

sugerowałem przede wszystkim pisanie pod teze i wzajemne ping-pongowanie w dwóch seriach, wszystko na korzyść Wolves

to nie multikonto Qcina, wiem już raczej kto to jest, a czy byli w komitywie, to w sumie już nieistotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał(a):

Znow nie :P To Laf napisal, ze podejrzewa Ciebie. Ja, jesil w ogole sie odnosilem do tego, to tylko tak ze nie mozna Denisa powiazac z niczyim IP.

Chociaz oczywiscie jakbym mial kogos obstawiac, to na pewno nie amatora :P

napisałeś na grupie, już nie chce mi się wrzucać, że „Qcin wydaje się oczywistym wyborem”

/

Czy poprzedni screen zamyka już dyskusję i insynuacje jakobyśmy się obrazili? Czy jeszcze potrzebujesz więcej dowodów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiadomo, że mac odchodzi i trudno mu się dziwić, a Ty sam c***a ugrasz (nie oszukujmy się), także nie wiem kto Ci już Qcin uwierzy w te bajeczki, nawet jeśli jest w niej ziarno prawdy, to jest to jak zwykle po prostu c***owe, bo ile można odchodzić po tym jak coś się nie udało? łatwiej jest machać fujarką jak się wszystko układa, wtedy gra ma sens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież wiadomo, że mac odchodzi i trudno mu się dziwić, a Ty sam c***a ugrasz (nie oszukujmy się), także nie wiem kto Ci już Qcin uwierzy w te bajeczki, nawet jeśli jest w niej ziarno prawdy, to jest to jak zwykle po prostu c***owe, bo ile można odchodzić po tym jak coś się nie udało? łatwiej jest machać fujarką jak się wszystko układa, wtedy gra ma sens

co Ty w ogóle pierdolisz xD Weź przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów xD 

Chyba już masz pierwsze objawy demencji starczej xD 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

co Ty w ogóle pierdolisz xD Weź przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i się zastanów xD 

Chyba już masz pierwsze objawy demencji starczej xD 

 

co jest objawą demencji, to, że cały czas ściemniasz i kluczysz i nie warto w to wierzyć, czy to, że odchodzisz po raz chyba czwarty gdy coś idzie nie po myśli?

na dowód, że tak nie jest ma być screen z FB, tak?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.