Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 2nd Round] #2 DENVER NUGGETS (61-21) - #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57:25)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Ta seria jest tak trudna do oceny, bo nie byla w ogole merytoryczna.

Czytajac ten temat dowiedzialem sie nic.

Ja tak mam z większą serii. Mało kto rzuca ciekawe spojrzenie na zespół.

Może Karpik z Jaśkiem mają do zaoferowania coś więcej, ale co z tego, skoro potem jeden z Nich próbuje sprzedać, że upgrade Bostonu o 7 zwycięstw to nie rozwój Derricka White, który w swojej roli daje impact superstara czy dodanie Porzignisa do zespołu, a pojawienie się kosztem Smarta Jrue Holidaya. Tego samego Jrue Holidaya, który we wszystkich statach jest absolutnie najgorszym starterem Celtics. 

Już o postach jako Jrue w roli playmakera czy solidnego scorera nie wspominam, bo temat tych przekłamań był wyciągany wiele razy. Mnie uczyć gry Jrue Holidaya, jego pierwszego forumowego obrońcy to jedna z większych kpin. Odsyłam do początku powstania gry. Ale papier i strony forum zniosą wszystko.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LeweBiodroSmoka

Dlaczego tak odpuściłeś temat Brogdona? Przecież w jego przypadku są zdecydowanie lepsze przesłanki na powrót niż w wielu innych przypadkach, które miały/mają miejsce w tej zabawie. 

Nie ma co się przejmować gadaniem innych, tylko robić swoje, a przecież każdy sobie po cichu indywidualnie po prostu oceni, co i jak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

A no

Ogolnie glosujacy rok temu na Nuggets, a dzis na Wolves powinni zastanowic sie nad pracy w cyrku i fikolkami :)

Clowna już mają w cyrku begm niestety niezle obsadzonego :( 

 

porownywanie drużyn rok do roku i wypominanie głosowania z przed roku jest po prostu słabe. 
 

o Brunsonie pisałem co pisałem w trakcie drugiej rundy, ale game6 i game7 już mu nie wyszło, a ze nie widzę aż takiej przewagi żeby wygrać w szesciu meczach, to wg mnie wynik game7 jest oczywisty gdy ten złamał rękę w game7. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mac napisał(a):

a czego dowiedziales sie czytajac inne serie.

Podziel sie prosze tą merytoryką.

czy to nie aby Ty napisałeś? 

W dniu 29.05.2024 o 23:06, mac napisał(a):

Akurat co do wypocin qcina to prosze mnie z nimi nie wiązać.

Jak zobaczyłem te jego gówno wpisy na początku tego topicu, to czułem zażenowanie i odebranie jakiegokolwiek zapału by stworzyć jakikolwiek opis.

Nie wiem serio po co to zrobił, skoro powinien być świadomy, że to gra oparta o głosy, a on robi wpisy, które zapewne denerwują głosujących, a nie podobają się chyba nikomu. Nie mają tez chyba za bardzo jakiegoś przesłania głębszego?

Dla przykład, ja byłem kiedyś świadom, że jakiś mój wpis odnośnie jakiegoś trenera może zdenerwować większość, ale liczyłem, że będzie jakiś odestek ludzi, którzy jednak dokonają refleksji na ten temat. W przypadku tych wpisów ciężko mi coś takiego zauważyć.

to do kogo masz teraz pretensje o merytorykę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Ciekawe jakby się skończyło bez zmiany głosu Człowiek morza. Byłoby 10-10 w głosach. Ale chyba tak samo, bo były osoby głosujące na 4-2 Nuggets, a tylko ja dałem 4-2 na Wolves. 

chyba 11:10 dla soty?

ale no zmienilem przed nie wiem +/- 7 głosami chyba, wiec trudno mowic, zeby to bylo rozstrzygajace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Naliczyłem 10:10, ale może się pomyliłem licząc z komórki. 

W sumie Twój głos na Nuggets w takich okolicznościach jeszcze bardziej dziwi :)

ja tam żadnego dziwnego głosu nie widziałem, wszystko szło jak od szablonu, jedynie Brave mnie zawiódł, ale chyba się dawny Przyjaciel odwrócił od Minnesoty- resztę typowań można było zrobić bez względu na opisy :) 

No dobra Reikaia miałem za nieco bardziej rozsądnego, ale cóż, zapatrzenie w Januarego tak się często kończy :) 

Dla mnie najważniejsze, że Ty Przyjacielu dałeś Głos na Minnesote. 

Szkoda, że bez tytułu na koniec, ale myślę, że skład po ostatniej wymianie w przyszłym roku zdobędzie tytuł nawet z Szulimem u steru 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

@bogans2 nie zedytował dwóch serii + @Tecu nie zagłosował w ogóle

a w serii był remis więc każdy głos był mega istotny

Tak byłem zajęty swoją serią, że nie byłem w stanie prawidłowo przeanalizować serii Waszych a nie chciałem głosować po terminie czy na odwal się. Przyjmuję karny punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno dociskałem Sotte w dyskusjach aby wyzwolić ducha walki ale mimo krytyki zagłosowałem na Nich bo zespół stworzyli bardzo groźny. A że przeciwnik miał swoje problemy to uznałem że dziury w składzie tym razem się mimo wszystko obronią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czy to nie aby Ty napisałeś? 

to do kogo masz teraz pretensje o merytorykę?

 

NAPISAŁEM WPROST DO REIKAIA ZEBY PODAL MI PRZYKLAD TYCH MERYTORYCZNYCH WPISOW Z INNYCH POSTOW I TEGO OCZEKUJE.

nie napisalem nic a merytoryce w tym temacie.

PYTAM O INNE SERIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał(a):

NAPISAŁEM WPROST DO REIKAIA ZEBY PODAL MI PRZYKLAD TYCH MERYTORYCZNYCH WPISOW Z INNYCH POSTOW I TEGO OCZEKUJE.

nie napisalem nic a merytoryce w tym temacie.

PYTAM O INNE SERIE.

Polecam przesledzic Knicks vs Pacers albo Sixers vs Heat w tym roku chociazby, a nastepnie zestawic to z tym co pisal Qcin w tym temacie.

Jak dla mnie roznica jest znaczaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Polecam przesledzic Knicks vs Pacers albo Sixers vs Heat w tym roku chociazby, a nastepnie zestawic to z tym co pisal Qcin w tym temacie.

Jak dla mnie roznica jest znaczaca.

ale nie.

ja pytam ciebie.

PYTAM WPROST ZEBYS MI POKAZAL PRZYKLAD.

jeden wybrany post z jakas wlasnie merytoryczna wiedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał(a):

ale nie.

ja pytam ciebie.

PYTAM WPROST ZEBYS MI POKAZAL PRZYKLAD.

jeden wybrany post z jakas wlasnie merytoryczna wiedza.

Tam byly kilustronnicowe dyskusje na temat zawodnikow, a nie jeden post. Splycanie wielowatkowej dyskusji do jednego postu byloby nie fair dla @człowiek...morza, @RonnieArtestics czy @Tecu ktorzy stawili sie w te PO merytorycznie pieknie.

Ale prosze, niech bedzie. Polecam porownac ten opis CM
 


Z tym co dzialo sie tutaj w tym temacie, dopoki nie uratowales tematu swoim opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo nie możecie mieć pretensji do części GM którym w czasach gdy brakuje GM i parę klubów szuka właściciela że może im się nie podobać koncept klubu na cztery ręce. Rozumiem w epoce prosperity i kolejki chętnych do gry ze dwie osoby dzielą obowiązki w 1 klubie ale obecnie to trochę takie high reach. Jest dozwolone bo regulamin tego nie zabrania ale fajnie by było widzieć Was każdego z osobna pracującego na własny rachunek. W dobie nadmiaru ludzi koncept zrobienia przewagi używając 2 głów to jedno ale w momencie zapalnym i to może kogoś swędzić. Nie powinno mieć to wpływu na wyniki sportowe ale nie żyjemy w idealnym świecie.  

Więc serdecznie zapraszam Was obu do kontynuowania zabawy osobno. Byłoby fajnie zobaczyć czyj koncept szybciej urośnie.  Nawet i dobre by było abyście wybrali nowe kluby. Minny niech gra na auto. 

Osobiście zobaczyć w akcji samodzielnego @mac byłoby fajnie. 

Połączyliście swoje mocne strony likwidując swoje wady. Dobre to na dobre czasy. Mamy jednak inną epokę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.