Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 2nd Round] #2 DENVER NUGGETS (61-21) - #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57:25)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak już odwalacie taką maniane, to przynajmniej bądźcie precyzyjni, Brunson wypadł już w trzeciej kwarcie

cieszę się, że mogłem pomóc

ooo dziekoweczka, czyli jednak dobrze bylo o tym wspomniec, skoro ja mimo ze ogladalem na zywo kojarzylem poczatek 4 kwarty.

dz

5 godzin temu, january napisał(a):

ok, dz za info.

Jego minuty przejmuja na SF Pgeorge i Tatum a na PF Jabari Parker.

 

 

Na sf moze tez Hardaway. Zupdatuje w opisie wieczorem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

bo? to znaczy ze u nas gra jak twoj grant ?

 

nie mój Grant gra bo gra od zawsze, to oceni sobie sam każdy 

Wy umyślnie czy nie daliście typka co przeszedł operację, więc tu jest martwy slot jak pisał Jasiek 

kiedyś ś.p. Eld dał SGA na ławkę, bo nie wiedział, że może grać na nominalnej pozycji w S5… za błędy się płaci niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie mój Grant gra bo gra od zawsze, to oceni sobie sam każdy 

Wy umyślnie czy nie daliście typka co przeszedł operację, więc tu jest martwy slot jak pisał Jasiek

jakie umuslnie co Ty bredzisz? info Jaska jest swieze z dwoch dni zdaje sie.

Podobnie jak inni ocenia z Grantem tak niech ocenia czy my gramy kontuzjowanym po operacji Fonteccio czy innymi zdrowymi graczami.

A jak chcesz siw tak czepiac, to sam wczoraj napisales dosc jasno i wyraznie ze sie poddajesz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał(a):

jakie umuslnie co Ty bredzisz? info Jaska jest swieze z dwoch dni zdaje sie.

to ja może zacytuję: 

The Detroit Pistons announced forward Simone Fontecchio underwent successful surgery on the left big toe that forced him to miss the final 15 games of the season.

graliście połamanym graczem już w pierwszej rundzie, nie wiem co tu tłumaczyć, generalnie chyba znowu możesz podziękować Qcinowi, bo coś mi się wydaje, że Jasiek przemilczał by sprawę gdyby nie jego zmasowana akcja w drugim temacie 

ps. bardzo szybko piszesz, szacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ps. bardzo szybko piszesz, szacun

Ty tez, spokojnie bys zdazyl odpowiedziec na kazdy odpis nie tylko w dwie godziny, a nawet w godzine.

Wymowne tez jak sie oburzyles o moj wpis o Brunsonie a jak sie ozywiles na te info o Fonteccio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał(a):

Ty tez, spokojnie bys zdazyl odpowiedziec na kazdy odpis nie tylko w dwie godziny, a nawet w godzine.

Wymowne tez jak sie oburzyles o moj wpis o Brunsonie a jak sie ozywiles na te info o Fonteccio.

 

Wpis o Brunsonie był słaby, bo każdy to wie, dlatego z miejsca też jestem underdogiem 

Zagłosowaliście przeciw Grantowi jako jedyni z trzech osób, a to zupełnie inny case, bo nie podlega interpretacji, sprawa jest klarowna, natomiast nie zakładam złej woli, jedynie mówię jak to wygląda, nie czepiają się mnie, bo nie bo ja na tym nie tracę, stracili Utah

Teraz, Reikai napisał(a):

Ale bloto ta seria, czlowiek myslal ze poczyta o koszykowce.

uwierz mi ją się na to też nastawiałem, a nie było łatwo się w ogóle zabrać, dałem opis i jedną długą odpowiedź, zamiast normalnej serii dostałem opis o 22… pierdzielę takie warunki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzilem zmiany do opisu na info, ze nie gra Fontecio.

Co ciekawe, nie widzialem roznicy miedzy nim a Jabarim, ale sadzilem ze Fonteccio jest bezpieczniejszym wyborym na jakies czepianie (bdb on off, brak wad w grze jako roles).

Z Jabarim jest ten problem, ze z uwagi ze szedl wysokow  drafcie ludzie oceniaja go jako top doga, a nie rolesa (gdzie tez nie ma za duzych wad).

Warto dodac, ze jak polanal sie sengun, to z Jabarim Hou zanotowalo 10 streak zwyciestw..

 

Zmieniona czesc w opisie wrzucam ponizej:

 

edit: Zmieniam w rotacji niegrajacego Fonteccio:

Opis:

Rotacja:
PG- Braun {24}, Jose Alvarado {24}
SG- Booker {40}, Braun - Alvarado - Hardaway - 8 {w zaleznosci kto bardziej hot} - sprobowalbym Fonteccio na SG
SF- George {40}, Tatum {8}
PF- Tatum {32}, Jabari Smith Jr{16}
C- Adebayo {40} , Jabari Smith Jr{8}

Dodatkowo jakby wystapily jakies problemy z faulami jakis zawodnikow to mam opcje:

na C Dupa Reath (w tym sezonie w blazer gracz na poziomie 3go gracza moich rywali Jerami Granta)

na sg-sf Tim Hardaway (czlonek rotacji finalisty NBA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał(a):

na C Dupa Reath (w tym sezonie w blazer gracz na poziomie 3go gracza moich rywali Jerami Granta)

na sg-sf Tim Hardaway (czlonek rotacji finalisty NBA)

Nie wiem ktore lepsze :)

Reath na poziomoe Granta, czy THJ poza rotacja nazwany czlonkiem rotacji finalisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem ktore lepsze :)

Reath na poziomoe Granta, czy THJ poza rotacja nazwany czlonkiem rotacji finalisty.

no najlepsze to pewnie traktowania grant jako super gracza a PGeorga ze nawala.

dostosowuje sie do poziomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2024 o 18:20, RonnieArtestics napisał(a):

 

2. Nuggets vs 3. Wolves

Glos: 3 : 4

Miałem zgrzyt i ciężko było zdecydować. Wiadomo, każda drużyna ma jakieś swoje atuty. Myślę, że ostatecznie złamana ręka Brunsona i tak kończy szanse na obronę tytułu, wiec powiedzmy, że w game7 Jokic złapał foul trouble a Brunson się połamał i Wolves idą dalej. Niech grają dalej zdrowsi. 

 

Generalnie malo mnie obchodzi wynik, bo merytorycznie ta seria byla zenujaca.

Ale czy tu wpadnie padl glos na Wolves, bo Nuggets I tak odpadna pozniej wiec c*** tam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Generalnie malo mnie obchodzi wynik, bo merytorycznie ta seria byla zenujaca.

Ale czy tu wpadnie padl glos na Wolves, bo Nuggets I tak odpadna pozniej wiec c*** tam? :)

I czy to przypadkiem nie @RonnieArtestics pisał, że Brunson to MVP playoffs i takie tam i że słusznie rok temu głosował na Denver? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

A no

Ogolnie glosujacy rok temu na Nuggets, a dzis na Wolves powinni zastanowic sie nad pracy w cyrku i fikolkami :)

Aż tak bym daleko nie szedł, bo każda seria inna, a koszykówka nie stoi w miejscu i co roku wychodzą inne rzeczy ważniejsze od drugich plus rozumiem też, że ktoś widzi tu G7, a wtedy jednak argumenty są po stronie Wolves.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Ogolnie glosujacy rok temu na Nuggets, a dzis na Wolves powinni zastanowic sie nad pracy w cyrku i fikolkami

Skoro ktoś raz okazał się idiotą, to teraz co roku musi to potwierdzać w głosowaniu? :)

Nie ciągnijmy dłużej tej farsy z mocnymi Nuggets ze względu na sytuacje z przed roku :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał(a):

Aż tak bym daleko nie szedł, bo każda seria inna, a koszykówka nie stoi w miejscu i co roku wychodzą inne rzeczy ważniejsze od drugich plus rozumiem też, że ktoś widzi tu G7, a wtedy jednak argumenty są po stronie Wolves.

No Wolves to slabszy zespol niz Lakers rok temu. A Nuggets rowny. Nie ma Conleya, ale Brunson o polke wyzej.

Wiadomo, kazda seria inna, ale troche beka I tak. Zwlaszcza z argumentacji typu "bo odpadna pozniej przez kontuzje Brunsona, to teraz dam W komus innemu".

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Skoro ktoś raz okazał się idiotą, to teraz co roku musi to potwierdzać w głosowaniu? :)

Nie ciągnijmy dłużej tej farsy z mocnymi Nuggets ze względu na sytuacje z przed roku :)

Ta seria jest tak trudna do oceny, bo nie byla w ogole merytoryczna.

Czytajac ten temat dowiedzialem sie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.