Skocz do zawartości

[beGM Play-off '24 West 2nd Round] #2 DENVER NUGGETS (61-21) - #3 MINNESOTA TIMBERWOLVES (57:25)


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mac napisał(a):

A np uważam, że Brunson na SG to dość poważny WTF

w obecnej lidze pozycję 1-2 się często zacierają, to nie ma większego znaczenia, gdy naprzeciw stoją Braun z Bookerem, 3/4 minut i tak Brunson jest na PG, nie rozumiem zamieszania zwłaszcza, że gram tak cały rs, zresztą sam Jok sam często przeprowadza też piłkę, nie wiem co w tym złego że zrobi to czasem Caruso

4 minuty temu, mac napisał(a):

Ale zauważ, że ja się nie odnosiłem za bardzo do tego co napisałes.

no byłoby to o tyle dziwne, że najpierw są opisy,.a potem konwersacja, może jak przestaniesz się udzielać co drugi sezon, to w końcu zrozumiesz kanony ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

w obecnej lidze pozycję 1-2 się często zacierają, to nie ma większego znaczenia, gdy naprzeciw stoją Braun z Bookerem, 3/4 minut i tak Brunson jest na PG, nie rozumiem zamieszania zwłaszcza, że gram tak cały rs, zresztą sam Jok sam często przeprowadza też piłkę, nie wiem co w tym złego że zrobi to czasem Caruso

No to skoro nie robi różnicy to po co w ogóle pisać? Brunson full time na PG, gdzie to Jego typowa pozycja a reszta dostosowana imo wygląda lepiej.

 

Tak czy siak dla mnie ok i się nie chce czepiać.

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no byłoby to o tyle dziwne, że najpierw są opisy,.a potem konwersacja, może jak przestaniesz się udzielać co drugi sezon, to w końcu zrozumiesz kanony ;)

A ja myślałem, że znasz mnie już na tyle by wiedzieć co ja sądzę o "kanonach" czy ogólnie jakiś niepisanych zasadach i tego co wypada..

Wstawiłem taki opis w taki sposób jaki ja uważam za sensowny.

Jeśli przez to przegram to trudno.

 

Przy okazji wstawię propozycję zmiany, że skoro to gra beGM, to imo lepiej by było, jakby to userzy pomiędzy sobą dyskutowali każde serie odnośnie najoptymalniejszych taktych danych zespołów. Myślę, że miałoby to większą wartość merytoryczną i nie zniechęcało tych, co nie lubię tej idei opisów.

 

Co do naszej serii imo najważniejsze jest to, że lider Soty w real NBA jest faworytem bukmacherow do zdobycia tytulu jako 1 opcja, a Twoi nie przeszli 2 rundy.

Cos jak rok temu Twoja seria z Lakers. Gdzie Twoj lider zdobyl tytul i to bylo kluczowe (zakladaja ze w obu seriach poziom zespolow jest rowny z czym sie chyba zgadzamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, mac napisał(a):

Tak, ale wierzyłeś do końca?

Przyznam się, że nie 😐

Nie odpowiedziałeś na pytanie 😉

34 minuty temu, mac napisał(a):

Brunson na SG to dość poważny WTF.

A co sądzisz o Braunie na PG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tecu napisał(a):

Nie odpowiedziałeś na pytanie 😉

Nie zauważyłem go, bo był w innym poście.

9 minut temu, Tecu napisał(a):

A co sądzisz o Braunie na PG?

Nic, natomiast porównanie go z Brunsonem uważam za plus.

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

Tak się tylko nieśmiało spytam - ile osób jest zatrudnionych przy tworzeniu tego opisu? 

Przy tworzeniu tego opisu jest zatrudnionych 0 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mac napisał(a):

Wstawiłem taki opis w taki sposób jaki ja uważam za sensowny.

Sensowny? gdzie widzisz sens w tym, że ja tracę czas na te wypociny Qcina, bo nie mam pojęcia kiedy i czy w ogóle będzie opis, wystarczyło powiedzieć, że będzie o 22, skoro gramy o taką stawkę to raczej wiadomo, że trzeba dać komuś czas, a ja dziś straciłem go bez sensu i jeszcze mi się Cygan flexuje, no nie jest to za poważne 

nigdy jeszcze nie było takiej sytuacji, dlatego ciężko mi to zaakceptować, raczej nie po to się czeka na ten moment sezonu by na koniec się bawić ciuciubabke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Sensowny? gdzie widzisz sens w tym, że ja tracę czas na te wypociny Qcina

Akurat co do wypocin qcina to prosze mnie z nimi nie wiązać.

Jak zobaczyłem te jego gówno wpisy na początku tego topicu, to czułem zażenowanie i odebranie jakiegokolwiek zapału by stworzyć jakikolwiek opis.

Nie wiem serio po co to zrobił, skoro powinien być świadomy, że to gra oparta o głosy, a on robi wpisy, które zapewne denerwują głosujących, a nie podobają się chyba nikomu. Nie mają tez chyba za bardzo jakiegoś przesłania głębszego?

Dla przykład, ja byłem kiedyś świadom, że jakiś mój wpis odnośnie jakiegoś trenera może zdenerwować większość, ale liczyłem, że będzie jakiś odestek ludzi, którzy jednak dokonają refleksji na ten temat. W przypadku tych wpisów ciężko mi coś takiego zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mac napisał(a):

Akurat co do wypocin qcina to prosze mnie z nimi nie wiązać.

Jak zobaczyłem te jego gówno wpisy na początku tego topicu, to czułem zażenowanie i odebranie jakiegokolwiek zapału by stworzyć jakikolwiek opis.

 

wyrównywałem szanse! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

wyrównywałem szanse! 

Zupełnie szczerze to przez chwile myślałem czy sobie nie lecicie w kulki i nie grasz na Jego konto, biorąc pod uwagę, że przez pół roku w pandemii razem mieszkaliście i chyba nawet spaliście na jednej kanapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mac napisał(a):

Zupełnie szczerze to przez chwile myślałem czy sobie nie lecicie w kulki i nie grasz na Jego konto, biorąc pod uwagę, że przez pół roku w pandemii razem mieszkaliście i chyba nawet spaliście na jednej kanapie.

dla Rolanda zawsze Jedna Miłość! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są w ogóle za frajerskie wpisy odnośnie tego, że George broni się sam? Tak się bronił sam, że Mavs (czyli najlepsza obrona tych PO) rzucali na niego swojego najlepszego obrońcę plus tych dwóch bydlaków tylko czekało, żeby pomagać pod koszem. Widać jak "dobrze" radzi z tym sobie Edwards. Nawet mvp caliber SGA nie dał jakiejś super serii.

Dać PG takie warunki jak ma w tej serii i robi dziecko tym broniącym go śmietnikom

@Qcin_69 robi dobrą robotę, tj jedzie do spodu, reagując na jakieś próby podpruwania się do ludzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Co to są w ogóle za frajerskie wpisy odnośnie tego, że George broni się sam? Tak się bronił sam, że Mavs (czyli najlepsza obrona tych PO) rzucali na niego swojego najlepszego obrońcę plus tych dwóch bydlaków tylko czekało, żeby pomagać pod koszem. Widać jak "dobrze" radzi z tym sobie Edwards. Nawet mvp caliber SGA nie dał jakiejś super serii.

Dać PG takie warunki jak ma w tej serii i robi dziecko tym broniącym go śmietnikom

@Qcin_69 robi dobrą robotę, tj jedzie do spodu, reagując na jakieś próby podpruwania się do ludzi 

sztywniutko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Dać PG takie warunki jak ma w tej serii i robi dziecko tym broniącym go śmietnikom

kogo nazywasz śmietnikiem, ten Twój kochaś dawał taki impact w czwartych kwartach, że na kryminale nie miał by prawa do posiłków nie mówiąc o widzeniach z Qcinem

bardzo nieładnie się prujesz do dobrych chłopaków z Nuggets, same sztywniutkie mordy, zero influenrcerki

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontroluj bajerę chłopie, bo pruje to się frajer na komendzie. Plus za tego kochasia to też powinieneś listwę wyłapać 

Gdybym cię nie lubił to już bym darował sobie tę dyskusję, ale powiedz kto tam broni PG i który jest w kolejności do zatrzymania wśród zawodników Minnesoty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Ten Watson co się de facto do rotacji nie załapał w serii z Wolves w realu? No ok, nie mnie to oceniać 

nie załapał bo Malone to cipka i gdy nie hulał atak Nuggets, bo nie hulał większość poprzedniej serii, to go usadził, a szkoda bo chłop za 2 lata będzie blisko all-def caliber, a takie Reida to potrafił ztłamsić na solo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie załapał bo Malone to cipka i gdy nie hulał atak Nuggets, bo nie hulał większość poprzedniej serii, to go usadził, a szkoda bo chłop za 2 lata będzie blisko all-def caliber, a takie Reida to potrafił ztłamsić na solo

to wróć do bajery za 2 lata, na razie mamy 2024 i tutaj Watson nieprzypadkowo ma na imię Pet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję do wiadomości 

Generalnie jestem zdania, że to mocno wyrównana seria. Po prostu nie widzę sensu takiego pi****lenia c*** wie po co. Każdy kto śledził serię, widział że George był podwajany w czwartych kwartach przy każdym picku, więc tu naprawdę daleko od tego, że gość bronił się sam, skoro drużyna przeciwna wolała grać 4 na 5, byle PG tylko oddał piłkę.

Ty masz zajebistych Jokica i Brunsona @Qcin_69 Tatuma, PG i Adebayo, więc stańcie charakternie do walki, a nie pierdolcie głupoty pod tezę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.