Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, PorzinGOD napisał(a):

Więc lepiej wywalić go już teraz, niż dać mu odejść za darmo/nabrać się kolejny raz na magię CY 

No właśnie niekoniecznie, Randle był calkiem efektywny w tym roku do kontuzji.

Ja bym go zostawil bo raczej nic ciekawego za niego nie dostaniemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

On miał na mysli Brunsona bo chyba nawet @josephnba ma go za top10 teraz

Nie ma 

11sty 

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

No właśnie niekoniecznie, Randle był calkiem efektywny w tym roku do kontuzji.

Ja bym go zostawil bo raczej nic ciekawego za niego nie dostaniemy.

Co z tego jak cała jego produktywność znika w pierwszej minucie PO? 

Ten koleś jak ciśnienie rośnie odrobinę, dostaje biegunki i jedyne co potrafi to rzucić kartoflem zza luku lub stracić piłkę przy próbie penetracji 

 

Z obecnie grających all starów chyba najgorzej grający w PO  

 

 

Zutylizować bo będzie mi psuł przyjemność z oglądania Knicks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, the_secret napisał(a):

Ogólnie Knicks mają jeszcze 5 picków w trzech następnych draftach? więc tu jak będą chcieli to dołożą jakiegoś grajka ze składu i spokojnie mogą zrobić za rok kolejny duzy trade

to nie są dobre picki.

ogolnie myślę, że managment robi teraz wszystko, żeby przy okazji transferu bridgesa zejść z hardcapa (który ogranicza nas na FA do samych minimalnych umów aktualnie) - czyli pewnie koniecznym jest dołączenie trzeciego teamu, który weźmie na siebie simsa/diakite etc w zamian za te 2-rundowce, co wcale nie musi być takie proste, bo nikt nie chce przed wolną agenturą tracić salary i miejsca w składzie.

a wszystko to raczej nie po hartensteina, tylko żeby dołozyc bitadze i achiuwe (na których w obecnej sytuacji  przy hardcapie nas prawdopodobnie nie stać) jako zabezpieczeniee dla Robinsona.

chodzi po głowie taki Looney, ale też nie za bardzo wiem jakby taki transfer mógł wyglądać bez użycia deuce/robinsona (co mijałoby się raczej z celem). może @karpik coś wymyśli

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

to nie są dobre picki.

ogolnie myślę, że managment robi teraz wszystko, żeby przy okazji transferu bridgesa zejść z hardcapa (który ogranicza nas na FA do samych minimalnych umów aktualnie) - czyli pewnie koniecznym jest dołączenie trzeciego teamu, który weźmie na siebie simsa/diakite etc w zamian za te 2-rundowce, co wcale nie musi być takie proste, bo nikt nie chce przed wolną agenturą tracić salary i miejsca w składzie.

a wszystko to raczej nie po hartensteina, tylko żeby dołozyc bitadze i achiuwe (na których w obecnej sytuacji  przy hardcapie nas prawdopodobnie nie stać) jako zabezpieczeniee dla Robinsona.

chodzi po głowie taki Looney, ale też nie za bardzo wiem jakby taki transfer mógł wyglądać bez użycia deuce/robinsona (co mijałoby się raczej z celem). może @karpik coś wymyśli

 

 

Sa plotki ze Warriors po prostu zcutuja Looneya.

Inna sprawa, ze jego cialo juz chyba nie bardzo moze grac w kosza, a co dopiero u Thibsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał(a):

Sa plotki ze Warriors po prostu zcutuja Looneya.

Inna sprawa, ze jego cialo juz chyba nie bardzo moze grac w kosza, a co dopiero u Thibsa.

wówczas by mu nie gwarantowali umowy (była częściowo gwarantowana na najbliższy sezon).

co do jego żywotności też się obawiam. Tylko, że tak czy inaczej trudno znaleźć jakieś rozsądne opcje dla knicks via transfer.

choc wiadomo, rynek jest rynek, a świętych krów nie ma. pozycja centra jest bardziej niezbędna w naszej sytuacji od Deuce, więc różne rzeczy mogą się dziać. jakiś walker kessler nagle znikąd i elo.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Reikai napisał(a):

Inna sprawa, ze jego cialo juz chyba nie bardzo moze grac w kosza, a co dopiero u Thibsa.

Tak z ciekawości, bo kojarzyłem, że typ rozgrywał raczej pełne sezony ostatnio i faktycznie widzę 82, 82, 74 mecze - tak bez żadnej złośliwości - co jest nie tak z tym jego ciałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ociep napisał(a):

Tak z ciekawości, bo kojarzyłem, że typ rozgrywał raczej pełne sezony ostatnio i faktycznie widzę 82, 82, 74 mecze - tak bez żadnej złośliwości - co jest nie tak z tym jego ciałem?

Rok temu ledwo chodzil po parkiecie generalnie pomimo mlodego wieku (operacje binder, kiedys ruszal sie jak Durant lol), bylo widac grymas bolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achiuwa, Theis, Weismann ? Czy to jedyne co nam zostało ??? Jestem ciekaw weismanna pod Thibsem 👍😁 jakoś nie mogę przeboleć tego chłopaka 🫣 a skoro mi zniknął z planszy Mo Bamba 😭 za minimum na rok w Clippers to chętnie przygarnął bym weismanna lub theisa ( Niemiec za Niemca 🙈👍 ) a może L.Rose czeka już tylko  na zwolnienia graczy mając jakiś tam $$$ do wydania ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LukaszKopys napisał(a):

Achiuwa, Theis, Weismann ? Czy to jedyne co nam zostało ??? Jestem ciekaw weismanna pod Thibsem 👍😁 jakoś nie mogę przeboleć tego chłopaka 🫣 a skoro mi zniknął z planszy Mo Bamba 😭 za minimum na rok w Clippers to chętnie przygarnął bym weismanna lub theisa ( Niemiec za Niemca 🙈👍 ) a może L.Rose czeka już tylko  na zwolnienia graczy mając jakiś tam $$$ do wydania ....

No już Wiseman w Indianie na 2 lata. Achiuwa i Theis to trochę za mało masy i wzrostu ,szczególnie na Biida płaczka, Porzingisa czy dwie wieże z Cleveland  Bez konkretnego pełnowymiarowego Centra może być problem, a M-Rob jest niepewny ze zdrowiem na cały sezon. Podobno Leon próbuje dogadać trade  Kesslera z Utah, ewentualnie Richardsa z Charlotte 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mayor napisał(a):

No już Wiseman w Indianie na 2 lata. Achiuwa i Theis to trochę za mało masy i wzrostu ,szczególnie na Biida płaczka, Porzingisa czy dwie wieże z Cleveland  Bez konkretnego pełnowymiarowego Centra może być problem, a M-Rob jest niepewny ze zdrowiem na cały sezon. Podobno Leon próbuje dogadać trade  Kesslera z Utah, ewentualnie Richardsa z Charlotte 

Kessler bylby mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.