Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Czekanie z pickami na Giannisa to mrzonka, a branie jakiś połamanych postprime dziadów jest bez sensu. Knicks nawet nie wzmocnieni i zajezdzani przez Thibsa z aktualnym składem wchodzą do PO przez kilka lat, więc te picki są niewiele warte. Na moje to mało jest graczy idealnie pasujących do tych Knicks na tu i teraz i MB jest na szczycie tej listy. Jaram się 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał(a):

chyba poczuli krew bo Lowry ma też iść.

na s5 to już muł i wodorosty ale z ławki jako vet w razie kontuzji jak najbardziej fajny jeszcze koleś 

wole tylera kołka

ale tak czy inaczej trio mcbride-divincenz-hart + zwykłe dodatki, to i dont know, najlepsza lawka w lidze? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

wole tylera kołka

ale tak czy inaczej trio mcbride-divincenz-hart + zwykłe dodatki, to i dont know, najlepsza lawka w lidze? 

Kolek ciekawa opcja, a ta ławka wygląda naprawdę mocno i w końcu na wschodzie mamy drugą legitną drużynę.

Cieszę się z wami kibice Knicks!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał(a):

wole tylera kołka

ale tak czy inaczej trio mcbride-divincenz-hart + zwykłe dodatki, to i dont know, najlepsza lawka w lidze? 

Ja mam dziwne wrazenie ze Knicks mają kogos upatrzonego w tym drafcie i pojdzie trade up dzisaj.

Edit:

Jak usuwać zaschnieta pare lat farbe z ciuchów (aceton, zmywacz do paznokci żony nie działa), mam od groma rzeczy z logiem Knicks ale od około 2005 ubieralem głownie do malowania u siebie albo jak komus pomagalem.... ;)

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja mam dziwne wrazenie ze Knicks mają kogos upatrzonego w tym drafcie i pojdzie trade up dzisaj.

 

Ja mam dziwne wrażenie, że Knicks mają gdzieś ugadany deal Randla, który pozwoli "zamortyzować" koszty Brigdesa 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam tu co poniektórych to odnoszę wrażenie, że nie ma gracza gorszego w PR względem impactu.

 a fakt jest taki. knicks w cenie randla niczego lepszego nie mają szans znaleźć, zaś randle nie jest złym fitem w knicks. trade bridgesa to zaś również dobra informacja dla niego dla uwydatnienia zalet.

cyfry randla nie są puste.

problem z jakim się borykamy to czy znajdzie w końcu przełożenie w PO. w jednym podejściu cała ofensywa była de facto oparta na jego barkach. w drugim grał z kontuzja. imo jest akurat ostatni rok umowy i ja chętnie sprawdzę, co się z tego wykluje. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

If the trade locks in as currently constructed (and it is not finalized yet), the Knicks would be hard-capped at the first apron because they would be receiving more salary than they send out in the deal. Adding money to Bogdanović’s could open up the Knicks’ financial flexibility, helping them part with more salary than they take in and thus allowing them to exceed the first apron, which projects to be $179 million in 2024-25.

Assuming the trade stays as is, the Knicks would be approximately $38 million below the hard cap, which would not provide enough room to sign both Anunoby and Hartenstein to their market values, though New York could attempt to dump salary elsewhere to create more space.

Yet, these are the bits of NBA minutiae that still matter but aren’t nearly as pressing as they have been in the recent past.

Whether or not the Knicks are hard capped, whether or not there are other moves to come, no matter how big or how small, the Knicks have made their all-in trade for a star. They opted for chemistry over star power, for fit over fame.

Musi być coś dalej tzn ktoś nam musi pomóc z hardcapem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Ja mam dziwne wrazenie ze Knicks mają kogos upatrzonego w tym drafcie i pojdzie trade up dzisaj.

Edit:

Jak usuwać zaschnieta pare lat farbe z ciuchów (aceton, zmywacz do paznokci żony nie działa), mam od groma rzeczy z logiem Knicks ale od około 2005 ubieralem głownie do malowania u siebie albo jak komus pomagalem.... ;)

 

Ja swoją Marcusa Camby mam na strychu .... Czas odszukac- wstydu nie będzie 🤣

3 godziny temu, Pan A. napisał(a):

Ja mam dziwne wrażenie, że Knicks mają gdzieś ugadany deal Randla, który pozwoli "zamortyzować" koszty Brigdesa 😉

Też mi tak to pachnie od rana ..... Myślę że opcja na TAK OG ruszy Randla w świat ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Jak usuwać zaschnieta pare lat farbe z ciuchów (aceton, zmywacz do paznokci żony nie działa), mam od groma rzeczy z logiem Knicks ale od około 2005 ubieralem głownie do malowania u siebie albo jak komus pomagalem.... ;)

Spróbuj spryskać obficie lakierem do włosów, wrzucić do ciepłej wody na mniej więcej kwadrans, poszorować a potem wyprać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.