Skocz do zawartości

The New York Knickerbockers 2024/2025


agresywnychomik

Rekomendowane odpowiedzi

Np. gra i nie trzeba się martwić o zdrowie! , czego o lavine powiedzieć nie można. Na cholerę zawodnik za 50 mln grający co drugi mecz. To może niech już gra tylko w swojej hali żeby cieszyć kibiców a wyjazdy siedzi przed tv w domu 🫣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, josephnba napisał(a):

Wiecie mi taka wymiana nic nie robi 

Zacytowałem tylko plotkę 

Nie to nie ;)

Prędzej Bojo i Burks plus jakieś picki za LaVina, niż Rondelek.,Do Julesa za Zacha byki by musiały sporo dołożyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2024 o 14:28, mayor napisał(a):

Prędzej Bojo i Burks plus jakieś picki za LaVina, niż Rondelek.,Do Julesa za Zacha byki by musiały sporo dołożyć 

To dla Bulls może być najlepszą ofertą. Knicks dorzuca jeszcze jakiś koniec pierwszej rundy draftu i to max. Co mogą dostać za lavina. Zwolnią sobie burksa i bojo i będą mieć czyste salary - to i tak dużo jak na wartość i kontrakt lavina. Z drugiej strony - po co Knicks lavin na pół sezonu za 40 mln. Mam nadzieję że w życiu do tego nie dojdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Bridges in, OG out?

6 pickow RJ i Quickly za Bridgesa xD.

Jest mozliwy jakis SnT z OG zeby dostac cos spowrotem i wyslac go w swiat np do 76ers?

nie no, nie wyobrazam sobie, zeby OG poszedl, tym bardziej teraz.

Ogolnie Bridges to wręcz idealny fit by uzupełnić brunson-og-randle-isiah.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

nie no, nie wyobrazam sobie, zeby OG poszedl, tym bardziej teraz.

Ogolnie Bridges to wręcz idealny fit by uzupełnić brunson-og-randle-isiah.

 

Jak podpiszą OG to ta druzyna będzie monstrum defensywnym.

Brunson/ OG/MB/Randle/IH?

DDV/JH/Robinson?

Potrzeba jeszcze jakiegos PG. Onile pamiętam mamy jeszcze MLE w tym roku za rok juz bedzie pewnie 2 apron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polubiłem Knicks za te PO i podoba mi się połączenie czwórki starych kumpli zawsze jestem fanem takich historii.

Będę częściej rzucał na nich oko ale czy nie braknie im masy i cm pod koszem? Na 90% ktoś z duetu Robinson/Hartenstein odejdzie.
O ile na wschodzie to nie będzie aż taki problem to w finale z Denver/Wolves może być ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Jak podpiszą OG to ta druzyna będzie monstrum defensywnym.

Brunson/ OG/MB/Randle/IH?

DDV/JH/Robinson?

Potrzeba jeszcze jakiegos PG. Onile pamiętam mamy jeszcze MLE w tym roku za rok juz bedzie pewnie 2 apron.

Maja 24&25 wybór draftu 2024. Mogą brać dwóch defensywnych graczy. Lub nawet podmienić 2 wybory na wyższy i brać topowego w D rozgrywajacego bez rzutu aby się uchował w kolejce wybory. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha zapmnialem dodac3 ze jaram sie znowu jak miedzy 91-00 ^^

Edit:

Ogolnie nie czaje tych łez nie fanów nad pickami. Ciagle mamy pare fajnych ktore mozna tradowac. Moim zdaniem mocny statement move na tu i teraz.

Taka ciekawostka:

Bridges rozegral 83 mecze w regularze 2x w karierze, ostatni mecz opuscil w HS, (?)byl liderem NBA w rozegranych minutach(?)

TT: Hold my beer ;)

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ogolnie nie czaje tych łez nie fanów nad pickami. Ciagle mamy pare fajnych ktore mozna tradowac. Moim zdaniem mocny statement move na tu i teraz.

Knicks właśnie się pozbawili wszystkich picków do wymian poza tymi dwoma dzisiejszymi. No, chyba, że ktoś wierzy, że chronione picki Wizz i Pistons się zmaterializują, to spoko, ale większe szanse chyba miał nawet Jim Carrey na dymanko w Aspen.

Ja już pół roku temu pisałem @człowiek...morza, że Bridges byłby idealnym fitem w Knicks, także fajnie, że się Villanova jednoczy. Jak odejdzie Hartenstein to zawsze można podpisać Omari Spellmana, o ile się zmieści w szatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karpik napisał(a):

Knicks właśnie się pozbawili wszystkich picków do wymian poza tymi dwoma dzisiejszymi. No, chyba, że ktoś wierzy, że chronione picki Wizz i Pistons się zmaterializują, to spoko, ale większe szanse chyba miał nawet Jim Carrey na dymanko w Aspen.

Ja już pół roku temu pisałem @człowiek...morza, że Bridges byłby idealnym fitem w Knicks, także fajnie, że się Villanova jednoczy. Jak odejdzie Hartenstein to zawsze można podpisać Omari Spellmana, o ile się zmieści w szatni.

images?q=tbn:ANd9GcTdWstUltokxjDIjq4TvTj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drużyna zbudowanaz z 26-29 latków, mająca top5 gracza ligi + zajebista defensywę, super chemię, kumple znowu razem, skład na lata ma co płakać za 5 pikami.

Knicks tyle lat wyśmiewani, a teraz złożyli super ekipe i chyba sporo osób zacznie im kibicować. 

Uwielbiam takie drużyny, a nie jakieś śmieszne B3 z 35 letnich gości ;)

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.